ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ..::20::..

  • 22 766
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 28
Блеки, не се пали така миличка  Hug Говориш за шепа хора в бука, всеки отбор си има такива изцепки.
И аз се шегувам понякога (трябва вече да сте усетили кога съм сериозна и кога не), но никога не съм толерирала контузиите във футбола. Нито расизма и изобщо всякакъв вид агресивно поведение на комплексирани хомофоби, изказвания спрямо даден състезател, особено когато става дума за реални физически травми или на база цвят на кожата. Точно обратното!

Мен са ми противни Барса, няма какво да се кривя (точно откровен "хейтър" съм си), но не желая нищо лошо на играчите им.

Весел празник на всички празнуващи - много здраве и късмет!   bouquet  

Няма как да не се сравняват Криси и Месито, макар че са доста различен тип играчи, като оставим на страна позицията на която играят.. Около тях се шуми най-много, а и отборите в които играят са два от най-силните отбори на нашето време..   Mr. Green  

.. Е Реал са си сила от край време де.. Laughing  Но и Барса добиха известна слава последните години. И напълно заслужено с оглед на играта им.

# 676
  • Мнения: 2 282
И мен Меси ме дразни,
обаче:



друг е въпроса дали ще си вкарва така головете, ако играеше в Англия.

# 677
  • Мнения: 412
И мен Меси ме дразни,
обаче:



друг е въпроса дали ще си вкарва така головете, ако играеше в Англия.

И аз все това се чудя. Ако има нещо, с което Роналдо наистина да превъзхожда Меси, то е точно по този критерий. Роналдо направи повече от успешна кариера в Англея, спечели почти всичко, което можеше да се спечели и помогна много на отбора. Добринася много и за Португалия. А Меси може и да е супешен в Англия, но няма как да сме сигурни и аз дори по-скоро се съмнявам, че ще има същите постижения - иднивидуални и клубни - просто стилът е съвсем друг, а и много по-груб.
Но въпросът явно ще си остане без отговор, защото не мисля, че Меси някога ще напусне Барса. Поне на този етап не виждам какво може да го накара да вземе подобно решение. Освен да му стане скучно всеки сезон да споярт само с Реал за титлата и почти всяка година да са на финал в ШЛ.  Laughing
Иначе като че ли повече футболисти играли първо в Англия и след това в Испания имат по-успешни кариери и в двете първенства, отколкото обратното. Например Бекс, Роналдо, Ван Нистелрой, Форлан, Пике /на последните двама определено в Испания им потръгна повече/, Фабрегас, Шаби Алонсо.
Явно им е по-лесно да се приспособят към ПД, което е някак си по-освободено /в което си има и много плюсове/, след като са играли във ВЛ. Има нещо такова.  Rolling Eyes

# 678
  • София
  • Мнения: 5 334
Прави сте. Peace Меси е невероятен играч - в това спор няма. Но той е по-скоро "докоснат от Бога" (колкото и клиширано да звучи) и нещата си му идват отвътре. Пълен доминатор в Барса (колкото и отборно да играят) и в Примера, но главно заради 99% талант. Роналдо е тъкмо обратното - 1% талант и 99% як труд. Непрекъснато тренира върху себе си (във всяко едно отношение), за да бъде това, което е. Така че, според мен е нормално от време на време да се дразни на Лео (не да го мрази, както много хора твърдят): просто Кристиано се бъхти като луд, докато на Лео понякога му идват отръки нещата. Flutter

# 679
  • Мнения: 5 097
Прави сте. Peace Меси е невероятен играч - в това спор няма. Но той е по-скоро "докоснат от Бога" (колкото и клиширано да звучи) и нещата си му идват отвътре. Пълен доминатор в Барса (колкото и отборно да играят) и в Примера, но главно заради 99% талант. Роналдо е тъкмо обратното - 1% талант и 99% як труд. Непрекъснато тренира върху себе си (във всяко едно отношение), за да бъде това, което е. Така че, според мен е нормално от време на време да се дразни на Лео (не да го мрази, както много хора твърдят): просто Кристиано се бъхти като луд, докато на Лео понякога му идват отръки нещата. Flutter

Ама едно към едно това си говорихме днес с приятеля ми. Mr. Green

# 680
  • София
  • Мнения: 5 334
Прави сте. Peace Меси е невероятен играч - в това спор няма. Но той е по-скоро "докоснат от Бога" (колкото и клиширано да звучи) и нещата си му идват отвътре. Пълен доминатор в Барса (колкото и отборно да играят) и в Примера, но главно заради 99% талант. Роналдо е тъкмо обратното - 1% талант и 99% як труд. Непрекъснато тренира върху себе си (във всяко едно отношение), за да бъде това, което е. Така че, според мен е нормално от време на време да се дразни на Лео (не да го мрази, както много хора твърдят): просто Кристиано се бъхти като луд, докато на Лео понякога му идват отръки нещата. Flutter

Ама едно към едно това си говорихме днес с приятеля ми. Mr. Green
Hug
Много се радвам, че има и други на моето мнение.
Торес сА отпуши днес. Flutter И Мата (о, Мата!) си отбеляза, както винаги. Simple Smile
Чакам сега Реал Мадрид - Ваядолид. Нещо ме човърка, че Йозил ще вкара, ама да видим. Flutter

# 681
  • Мнения: 412
Чакам сега Реал Мадрид - Ваядолид. Нещо ме човърка, че Йозил ще вкара, ама да видим. Flutter
Да не забравиш утре да си провериш фишчето от 6/49. А може и ти да си грабнала милионите, знам ли. Мнооого ме съмняваш.  Laughing
Аз май ще пускам Аякс, въпреки, че днес хич не ми е до мачове. Чак не мога да се позная!  newsm09
Но пък не малко резултатчета познах, къде точни, къде като знак ... ама да бях пуснала някой залог, да имаше полза. А аз за едната му чест и слава, за която в магазина и една дъвка няма да ми дадат за утрешния мач.  smile3516

# 682
  • София
  • Мнения: 5 334
Нали знаете, че винаги познавам. hahaha hahaha Два гола на Йозил. Мдааа, мдаааааааа... Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 2 282
Тинчето ги разбира тия работи Simple Smile Като октопода Пол е Simple Smile

# 684
  • Мнения: 28
Тинчето ги разбира тия работи Simple Smile Като октопода Пол е Simple Smile

 Joy  

И добре, че бихме в крайна сметка.  Mr. Green

Съгласна съм с анализите на всички по-горе за Меси и Крис, това е и моето мнение в общи линии  Hug

И само да добавя към поста на Тинчето - Лео е късак, кинта и 20 е.... нормално е да е по-добър в техническо отношение от Крис (който си е тип атлет от всякъде). Почне ли да дриблира Месито - скрива им топката. Винаги я държи близо до крака си което доста затруднява отнемането..
Един на един е най-добрият футболист на планетата към момента. Просто няма как да му вземат топката, те за тва страдат защитниците които се изправят с/у него.

Да не говорим, че Месито е доста по-умен футболист от Криси.. И пасовете му с по-точни и играта му като цяло е по-продуктивна.  
Но аз съм си в тим Крис ест.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 00:24 от KiА

# 685
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинчето ги разбира тия работи Simple Smile Като октопода Пол е Simple Smile
Joy Joy Joy
Само октоподче още не съм била, ама колко му е... hahaha Hug

Днес Сити-Юнайтед. Ъм... ooooh! Нещо ме дърпа към равен 1-1 (а може дори 2-2), ама не искам да е така. Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 412
Нещо ми е леееко нервничко. Защо ли?!  smile3506
Моята прогноза е 2:3, но едно мноооого трудно, направо измъчено 2:3.  Laughing Дано съм права поне за знака, че иначе ще ми е голяма мъка, оше от сега си го казвам.  Blush
Чудя се какво да правя, че да минава времето. Май ще гледам мача на Sky Sports, защото Гари туитна преди малко, че ще е ко-коментатор. Напрежението ще е двойно и усещам как по някое време професионализмът на Гари няма да оцелее и ще се разписка.  Smile Дано има поводи за това.  Mr. Green

# 687
  • España
  • Мнения: 1 301
Прави сте. Peace Меси е невероятен играч - в това спор няма. Но той е по-скоро "докоснат от Бога" (колкото и клиширано да звучи) и нещата си му идват отвътре. Пълен доминатор в Барса (колкото и отборно да играят) и в Примера, но главно заради 99% талант. Роналдо е тъкмо обратното - 1% талант и 99% як труд. Непрекъснато тренира върху себе си (във всяко едно отношение), за да бъде това, което е. Така че, според мен е нормално от време на време да се дразни на Лео (не да го мрази, както много хора твърдят): просто Кристиано се бъхти като луд, докато на Лео понякога му идват отръки нещата. Flutter
Браво,Тинче! Точно това е и моето мнение! Hug

# 688
  • Мнения: 2 282
Мисля, че днес дяволите ще падат  smile3508

# 689
  • София
  • Мнения: 25
Мисля, че днес дяволите ще падат  smile3508
А сега пък такива приказки!   box  Айде нЕма нужда! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт