Джендър Идеологията в БГ до къде е стигнала към момента?

  • 3 098
  • 67
  •   1
Отговори
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Пускам тази тема за да разбера до къде са стигнали нещата в България с въвеждането на джендър идеологията. Тук в Америка положението е в разгара си и много деца са побъркани вече - повечето 15-17 годишни се  чудят дали да си сменят пола или се определят като някакви неопределени . Даже малките ( втори клас) вече питат вкъщи за пола си и тн. Хората бягат към по- занемарени щати и градове само и само да хванат старовремските представи за половата идентичност преподавана в училище. Има ли в БГ сексуално образование вече в училищата и занимават ли децата с тази нова полова идеология?

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 23:20 от PriMadonna

# 1
  • София
  • Мнения: 28 110
Дано да няма сексуално образУвание никъде, че не е добре.
Сексуално образование би било добре да има.

Обаче американците май големи истерици ще се окажат, ако написаното от теб е вярно. Разбира се в никакъв случай не искам да кажа, че преувеличаваш с цел долнопробна провокация.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 23:16 от milenaka

# 2
  • Мнения: 962
За жалост, запада все повече започва да оказва влияние върху България свързано с тези ЛГБТ+ идеологии.
Има много деца, които са объркани и заблудени, но по мои наблюдения по-голяма част от младите хора сме осъзнати и не се повлияваме и сме против подобни идеологии и общества!

В училищата няма сексуално образование...то както се казва децата "знаят" повече от учителите и родителите си по тая тема. Това е тъжно, защото си създават погрешна представа както за секса, така и за своя пол/ сексуалност (които по принцип дори не бива да поставят под въпрос).

Страшно е и ще става по-зле.

# 3
  • София
  • Мнения: 34 933
Няма объркани деца, има объркани родители.

Има сексуално образование - за пола, хигиена на пола, полово съзряване и безопасен секс.

Джендър не е нарация, джендър носи същност.

# 4
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Поправих правописа, мерси че наблягаш Simple Smile.
Не преувеличавам, наистина това се случва тук като средно статистическо явление.
А в какъв смисъл са объркани родителите?

# 5
  • София
  • Мнения: 34 933
И какво?

Едни семейства бягат в прованса, че да защитят момиченцата като такива и момченцата тоже?
Да бягат в Източна Европа, тук сме стожери на християнското семейство и бием различните Cry

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 23:55 от Ms.Gorgeous

# 6
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Аз съм за, но май само в Русия се защитават тези ценности. В другите страни БТВ и Нова бълват бълвоч.

# 7
  • София
  • Мнения: 34 933
Май трябва да се прибереш.

# 8
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 669
Нито объркани деца, още по-малко объркани родители съм срещала. Въобще тази тема не е на дневен ред.
А темата тук е точно провокация.

# 9
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
В кой щат си Аида? Не може да не си засегната от това ако нямаш деца в училищна възраст.

# 10
  • Мнения: 962
Объркани родители и аз не съм виждала, то остана и те да подтикват децата си към операция за смяна на пола...но заблудени деца се намират. Ежегодният лгбт парад е доказателство за това.

# 11
  • София
  • Мнения: 34 933
Защото аз познавам объркани родители, много им пречат Балканите и много им помага Канада. И са близки хора, и още си вървят приказките за пе***аси на маса и всеобщ смях, само те се жегват и аз, че може би съм просветена.
Ужасно е трудно, терапии, приемане, децата са из Европа слава Онзи, че тук е страшно.

# 12
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 669
В кой щат ли? Че аз съм в България. Ако искаш да се коментира какво се случва в щатите, да ти преместят темата в съответния чужбински подфорум. Аз коментирам България.

# 13
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Защото ме обяви, че съм правела провокации с темата, а аз споделям какво се случва тук в Америка и питам как е там.
Защо да е провокация - ти пазиш информационния поток от разпространение ли или какво?

# 14
  • София
  • Мнения: 28 110
Тук сме порядъчно закостенели с редки изключения. Всичко е точно.

Общи условия

Активация на акаунт