С обрязан ли е по-добре?

  • 111 145
  • 362
  •   1
Отговори
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Днес с една от колежките отворихме една тема-та да попитам и вас.Съпругът и е арабин и тя твърди че сексът с обрязан мъж бил в пъти по-добър от този с препуциум.Минахме през хигиената,подръпването на препуциума та чак до размера на чистия п...с.Какво е мнението ви ако сте пробвали и с двата вида “мъжки достойнства“?

# 1
  • Мнения: 35 965
Задаваш такъв въпрос в "Татковци"?
С нетърпение очаквам да ти отговорят представители на съответния мъжки пол, изпробвали на свой 'гръб' двата вида 'мъжки достойнства'.

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 08:43 от bubanka

# 2
  • Мнения: 46 517
Не съм пробвала, но е малко вероятно жената да усети разлика. По-скоро разлика в усещанията има при мъжа, и то не към добро - главата на пениса е по-слабо чувствителна при обрязаните.

...
С нетърпение очаквам да ти отговорят представители на съответния мъжки пол, изпробвали на свой 'гръб' двата вида 'мъжки достойнства'.

 Joy

# 3
  • Мнения: 135
Страшен въпрос  newsm78....

За размера... има си доста надарени българи... дори дядо ви Вазов го е докарвал къде 30 -те. Whistling
За хигиена в 21 -ви век е смешно да се говори...
А бре... на коя къв и ареса... ква е разликата.. въпроса е да ви е вътре!!!!  Laughing

# 4
  • Мнения: 755
Не знам не съм била с обрязан. Mr. Green

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Има разлика да. Но не е особено значителна според мен. При обрязаните мъже главичката е по-малко чувствителна, поради което свършват по-бавно. Т.е. сексът е по-продължителен. Ако това е важно за теб, значи е по-добре да. Друга особена разлика няма. А арабите са друга песен. Там не само обрязването е причината. То е въпрос на култура, възпитание, мироглед и т.н. Там сексът е изкуство, а не спорт, ако разбираш какво искам да кажа.

# 6
  • Мнения: 326
 Rolling Eyes моят мъж е обрязан(по здравословни причини) и мисля,че са пълни глупости това за разликата,защото няма някаква кожа.
Да,по-малко чувствителни са и издържат дълго,но често това не винаги е добре.
Някой може да е по-добър в секса,не заради такова нещо,а способности като цяло.Другото са глупости.

# 7
  • Мнения: 427
Задаваш такъв въпрос в "Татковци"?
С нетърпение очаквам да ти отговорят представители на съответния мъжки пол, изпробвали на свой 'гръб' двата вида 'мъжки достойнства'.
      Joy Joy Joy
Любим лаф на мой познат : Не е важно колко е голям , или дали е обрязан . Важното е да е спортен  Joy

# 8
  • Мнения: 448
Има разлика да. Но не е особено значителна според мен. При обрязаните мъже главичката е по-малко чувствителна, поради което свършват по-бавно. Т.е. сексът е по-продължителен. Ако това е важно за теб, значи е по-добре да. Друга особена разлика няма. А арабите са друга песен. Там не само обрязването е причината. То е въпрос на култура, възпитание, мироглед и т.н. Там сексът е изкуство, а не спорт, ако разбираш какво искам да кажа.

Свършването какво общо има с продължителността на секса?????????????? Няма такова нещо ве хора.

# 9
  • Мнения: 4 569
Бубанка, няма момичето 50 мнения за СО.

Не е важна п*шката, важно е как я използва мъжа. Или на теб п***ката ти супер чувствителна и усеща дали е обрязан или не?

# 10
  • Мнения: 35 965
Бубанка, няма момичето 50 мнения за СО.


тогава да използва търсачката  Crossing Arms
имаше преди време такава тема и беше достатъчно информативна  Whistling

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Никога няма да разбера!  Grinning

# 12
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Абсолютно никаква разлика не съм усетила да има.

# 13
  • Мнения: 11
Буахахах! Е кво..след някое време ще питате има ли разлика на семката със и без шлюпка...

Абе не знам...по темата съм се замислял на моменти ама бързо ми мина ooooh! Whistling

# 14
  • Мнения: 1 463
Когато бях разведена, едно 5-6 години имах приятел мюсюлманин. Няма никаква разлика в усещанията по време на секс.

Последна редакция: нд, 22 юли 2012, 13:52 от radhika

Общи условия

Активация на акаунт