Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 18
hrek,Уникредит София Красно село ги пуснаха днес следобяд към  14ч.

# 376
  • Мнения: 80
Пловдив, ОББ - преведени  детски, проверих  преди малко , с нет банкиране съм Grinning

# 377
  • Мнения: 2
Детските са преведени още следобяд!Става въпрос за Монтана-Пощенска банка

# 378
  • Мнения: 1
ОБЩИНА ИЛИНДЕН СЪМ

# 379
  • Мнения: 740
Сливен - Райфайзен - има дет

Интересно аз защо нямам още като съм на същата банка............. Thinking

# 380
  • София
  • Мнения: 515
Вчера детски нямаше,става въпрос за София Младост към ОББ Rolling Eyes
ще съм благодарна някой за днес ако може да ми даде инфо,когато има Hug

# 381
  • Мнения: 43
И аз чакам инфо за Красна поляна-Пощенска банка! Praynig

# 382
  • Мнения: 2 168
София -Младост -Експресбанк,току що вече има Peace

# 383
  • Мнения: 73
София-Младост-ДСК - ИМА

# 384
  • Мнения: 2 159
Ей сега вече се притесних. Уникредит Младост -нямам. Този месец трябва да подам документи. Чудя се дали не съм объркала месеците и да е трябвало да подам миналия Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 382
Здравейте Hug
От какво зависи кога ще имам превод? От общината ли, от банката ли? Аз съм община Радомир, банка Пиреос, а все още нищо няма Sad

# 386
  • София
  • Мнения: 10 322
Ако мога да съм полезна- днес ходих по друг повод в Социалните и там имаше доста майки, разтревожени да не им е изтекъл срока на детските, защото не са ги получили още. Служителката обясняваше, че преводи ще има от днес, защото предните вчера имало сериозен срив в системата и не са правени никакви преводи. Дали се отнасяше само за Люлин не зная обаче.

# 387
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Не знам твоята община с кои други върви.Следи за общината, а не за банката.Защото майки с твоята банка може и да имат, но вероятно са към друга община.Ето ние вчера от Слатина имахме.Аз лично съм към ПИБ, но майки от Младост към същата банка нямат-давам го като пример.Надявам се разбра какво искам да ти кажа.

# 388
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз да дам малко прясно инфо за подаване на документи. Значи копия на акта за раждане със сигурност не се искат. За мамите, които са били на борсата и са получавали обезщетение - носете си заверената от НОИ книжка, иначе трябва да се разхождате пак като мен Simple Smile

# 389
  • Мнения: 0
София, Красна поляна, общ. Възраждане, ПИБ - има превод

Общи условия

Активация на акаунт