Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 193
Днес цял ден не мога да се логна в Задружно. Изписва ми HTTP 500 Internal Server Error. Някой друг с подобен проблем?  Thinking

# 16
  • Мнения: 7 263
Да не ви изпусна  Simple Smile
sweetkids_mama    bouquet благодаря за темичката

# 17
  • Мнения: 24
Издирвам си изгодна оферта за 2-3 дни на морето с ММ, ако попаднете на нещо, моля ви, споделете, че аз съвсем се омешах с тия милион оферти  Praynig

# 18
  • Мнения: 0
Пускам линк към ваучер, с цел набиране на средства за спасяването на едно красиво момиче Ади! Сигурно сте видели апели за помощ и във фейсбук.  Sad Дано по този начин повече хора да успеят да помогнат на Ади! Praynig

http://eha.grupo.bg/sofia-oferta-chastichka-nadejda-bydi-dobyr-d … -bydi-chovek-2853

Благодаря, за това Simple Smile Мисля да се възползвам - наистина си заслужава за добрата кауза

# 19
  • Мнения: 60
Sweetkids_mama, благодаря за новата тема!

Радвам се, че не си останала разочарована от Ател. Дано са изчистили  Simple Smile Но както казах, докато  чаках за моят час бях седнала до прозореца и там си имаше няколко умрели пеперудки и мухи, като влезеш първото нещо което виждаш е разбита маса за маникюр, а на плота до стола за педикюр има някакви уреди за козметични процедури потънали в прах. Също по телефона помолих за възможно най-ранният час в събота за да няма закъснения(кърмачка съм на малко бебе и времето ми е строго разпределено), но и това не се получи. Единственото хубаво беше, че лаковете са от 2 лева и на прибиране си взех същият да си пооправя ноктите. Е, не агитирам никого да не се възползва от офертата, всеки сам ще си прецени. Но си мисля, че отивайки в салон за красота, да откраднем малко за себе си, заслужаваме нещо по-красиво и добро, независимо от цената.

Пускам линк към ваучер, с цел набиране на средства за спасяването на едно красиво момиче Ади! Сигурно сте видели апели за помощ и във фейсбук.  Sad Дано по този начин повече хора да успеят да помогнат на Ади! Praynig

http://eha.grupo.bg/sofia-oferta-chastichka-nadejda-bydi-dobyr-d … -bydi-chovek-2853

Може да се пусне и СМС. Дано! Praynig

# 20
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Запис в новата тема.........

И да не само запис-Радвам се, че не съм единствената с положително мнение за"прословутия" салон Ател. ПО едно време чак се замислих............

Но за това всички сме различни.

Да питам за отзиви за друг салон за маникюр, Beauty Point, Студенски град срещу УННС, до бившето 7 районно?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 251
Хайде и аз при недоволните от Дон Домат - Триадица. Поне 5 пъти сме взимали с ваучер от същото място. Е, случи ми се да ям за пръв път Калцоне с половината пълнеж от зелена салата Shocked!!! Приех го за знак, че прекалявам с пиците и вече е време да наблегна на зеленчуците. hahaha
Може би персоналът им е забегнал към морските курорти за сезона и се надявам края на септември отново да се насладя на пиците от едно време...
Аз също мисля, че това е  причината.
От години нивото на обслужване и качеството на храната в София падат драстично през лятото.

# 22
  • Мнения: 12
От мен отзиви за Ател - другата сряда. Поне няма да отида със свито сърце  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 193
Запис и от мен!
Оглеждам се за ваучер за маникюр в района на Младост 1,1А ,2 и 3 около общината.Тъкмо се бях наканила за сало Силвана и след  негативните отзиви се отказах.

# 24
  • Мнения: 911
Привет,
Да сте видели оферта за изправяне на коса с кератин? Не откривам в последно време.

# 25
  • Мнения: 35 968
Запис и от мен!
Оглеждам се за ваучер за маникюр в района на Младост 1,1А ,2 и 3 около общината.Тъкмо се бях наканила за сало Силвана и след  негативните отзиви се отказах.

и аз бих отишла на друго място - може и Младост 4  Simple Smile
обикновен, шилак, гелиш - няма значение, но да е добре направен

# 26
  • София
  • Мнения: 471
Благодарности за новата темичка.
Вместо запис- отчет по минала оферта :http://grabo.bg/places/salon-za-krasota-toni-merdjanov за салона на Тони Мерджанов.  Записаха ме бързо, бяха любезни. Пое ме една брюнетка, игра си с мен повече от час. Останах много доволна и от мястото (чисто, подредено, просторно) и от отношението ( не като към ваучер). Оценка 9/10 (взимам 1-ца, защото прекали с повтааряянето колко зле се е справила предишната ми фризьорка). Определено бих отишла пак и без ваучер Simple Smile

# 27
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Запис и от мен!
Оглеждам се за ваучер за маникюр в района на Младост 1,1А ,2 и 3 около общината.Тъкмо се бях наканила за сало Силвана и след  негативните отзиви се отказах.
аз съм ходила в силвана и определено бях доволна,направи ми страхотна декорация,но найстина е семейна идилия ,дори си спомням,че съкрати процедурата,поради излизане за някакъв личен проблем.Фризьорката,която е в салона е майка на маникюристката и това,което ме спря да взема ваучер еточно обстановка семейна.Искам спокойствие,а не да ми надуват главата......

# 28
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз при вас. Макар, че последният ми ваучер беше ужас. Почивка, ама друг път. Още ми кипи. Ако не беше мъж ми, такъв скандал щях да вдигна, ама заради него си замълчах. А тези, които ме познават знаят, че не обичам скандали.
По възможност - избягвайте "ХОТЕЛ ДЕТЕЛИНА" Велинград.

Звънче не е ли на почивка  newsm78

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Запис и от мен.Предстои ми карибски масаж,за който ще дам отзиви със сигурност.
Оглеждам се за хапване в Пловдив,различно от цаца,картофки или пици.. Rolling Eyes  Laughing

(взимам 1-ца, защото прекали с повтааряянето колко зле се е справила предишната ми фризьорка).
То това май си е запазена марка на фризьорите.И на мен често ми се случва.Сегашната ми фризьорка не го е споменавала,но и аз много мразя така. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт