Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 727
В новата тема да си пренеса запитването, нещо за Сапарева баня или друго минерално?
Много е зле в Сапарева баня с хотелите - гледах и нищо не харесах...

В Сапарева баня има едни вили "Парка" - не съм срещала ваучер, но са много приятни. 4-5 къщички (две спални и голяма обща всекидневна) на една хубава поляна. Съвсем близо са до минералния басейн, който направиха преди 2-3 години.
http://www.parka.saparevabanya.info/index.php?option=com_phocaga … =35&Itemid=57
Пускам този линк с уговорката, че съм ходила там преди 3 години.  Peace

# 46
  • Марс
  • Мнения: 439
Да аз си записах добрите отзиви за Велинград, но мисля малко там и малко на Сапарева Баня, но истината е това, че няма нищо така като гледам, а квартирите са ужасяващи.
А сега видях коментара на Узи, много готино изглежда това, много ти благодаря, веднага ще звънна.


П.П. Ще се радвам и на с. Баня щом има добри отзиви  Hug
Благодаря Ви момичета.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 020
Снощи използвахме ваучера си за Дон Домат
на "Веслец". Поръчахме три средни пици и
останахме доволни от големината и вкуса им.
Плънката също беше богата. Да, крайчетата
им бяха леко препечени, подчертавам - леко,
но на нас това ни хареса.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
аз се чудя за таз ооферта

http://o.grabo.bg/sofia/brusketi-s-domati-maslini-i-parmezan-pli … =8029&dc=8312

някой ходил ли е там?

# 49
# 50
  • Мнения: 5
Доста е практично за дамската ми чанта  Laughing
Скрит текст:

# 51
  • София
  • Мнения: 1 462

Здравей, да споделя мнение за този салон и по-точно от козметичката. Невероятна е. Това, че се с ваучер, няма значение. Бях ходила на тази терапия и повече от час си игра с лицето ми и деколтето. Останах очарована. Дори ходих на почистване на лице без ваучер, цената е 25лв. Почти 2 часа продължи почистването.
Пак ще отида и то без ваучер.  Peace Препоръчвам на 100000%

# 52
  • София
  • Мнения: 339
Да аз си записах добрите отзиви за Велинград, но мисля малко там и малко на Сапарева Баня, но истината е това, че няма нищо така като гледам, а квартирите са ужасяващи.
А сега видях коментара на Узи, много готино изглежда това, много ти благодаря, веднага ще звънна.


П.П. Ще се радвам и на с. Баня щом има добри отзиви  Hug
Благодаря Ви момичета.
Не съм срещала ваучери, но щом ти се ходи в Сапарева баня провери http://bghotelite.com/guest-house-lazov.4161_bg, хотел Германея, виличките. Добър вариант е също нощувка в Паничище - хотел Бор имаше добри оферти и ако не настояваш за някакъв специален лукс бих ти го препоръчала - имаше оферта в Почивка.бг - 28 лв пълен пансион. През деня на минерален плаж, а вечер нависоко.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Да ви се оплача. Не знам колко има смисъл след като офертата е изтекла, но в случай, че същата автомивка пусне пак ваучери ще се радвам, ако предпазя някого от нейните "услуги". Преди месец се възползвах от тази оферта (пране на килими с доставка, от автомивка Витоша, кв. Бъкстон, София):
http://www.vipoferta.bg/offer.php?offer_id=1151
След като минаха 3 седмици от взимането на килима и ни звук ни стон от мивката се чу, се обадих аз. Оказа се, че на няколко килима им били паднали бележките и не знаели кой на кого е. Което не виждам какво пречи да ми се обадят и да питат.  newsm78 Описах килима, костваше им още 1 седмица и 10 тел разговора да го намерят. Накрая си го получих и.... нямам думи как е изпран. Само най-големите петна ги няма, иначе целия килим е сивкав и мръсен на вид.  ooooh! Освен това от много мек на пипане килим в момента и твърд и направо дере като го пипаш. Изобщо думи нямам.... А става дума за доста скъп, ръчен килим. Иде ми.....  #2gunfire
Та с две думи - не си перете килимите в тази автомивка.  Naughty

# 54
  • София
  • Мнения: 3 114
savina_33, жалко за килима и изгубеното време! Confused

Малко със закъснение (офертата се върти вече доста време), но все пак може да предпазя някого- НЕ ВЗИМАЙТЕ  "2 коктейла по избор- класическо или ягодово мохито". Naughty
Миналата година се излъгахме и само се ядосвахме. Обслужването е под всякакви критика, а мохитото не е никакво мохито. Не си заслужава да си давате парите.

# 55
  • Мнения: 13
Да споделя моя опит с ваучерите:
- Боди шейп в Марая спа - имаше ефект, доволна от обслужването. Процедурата е със затопляне, може би ще е по-приятна през зимата. Иначе съм очудена от ефекта, смятам да повторя.
- Кичури в салон Берлинго - също доволна. Момичето ми помогна да си избера цветовете, оформи прическа със сешоар.
Явно съм късметлийка, защото до сега не съм попадала на "ваучерно отношение".

# 56
  • Мнения: 4
В новата тема да си пренеса запитването, нещо за Сапарева баня или друго минерално?
Много е зле в Сапарева баня с хотелите - гледах и нищо не харесах. То си е едно село с наблъскани триетижни къщи почти без дворове - точно от типа, който най-мразя. В смисъл поне да си беше селце с китни къщурки с големи дворове и много зеленина, то с претенциите за град, но навява на соц и мизерия. Препоръчвам от пресен опит Велинград - там има голяма конкуренция и много добри предложения, тук се коментираше и с. Баня до Банско с два или три добри хотела с минерална вода
Абсолютно съм съгласен - ако ти се ходи на нещо минерално, по-добре не ходи в Сапарева баня - там е само ОК ако ще се качваш на Рилските езера. За минерална вода ползвай хотелите във Велинград, Девин, Хисаря, Сандански, Огняново и т.н.

# 57
  • Мнения: 32

Здравей, да споделя мнение за този салон и по-точно от козметичката. Невероятна е. Това, че се с ваучер, няма значение. Бях ходила на тази терапия и повече от час си игра с лицето ми и деколтето. Останах очарована. Дори ходих на почистване на лице без ваучер, цената е 25лв. Почти 2 часа продължи почистването.
Пак ще отида и то без ваучер.  Peace Препоръчвам на 100000%

Отзиви от фризьорските услуги има ли ?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 58
  • Марс
  • Мнения: 439
Почивката ще ми е Август месец и в Сандански ще бъде адски топло, ще обмисля отново Девин и Велинград, а за тази оферта има ли отзиви...

http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=4608&refid=23574&webid=67

# 59
  • Мнения: 19 485
Ако не те притеснява, че комплексът е извън Велинград, и май наоколо не забелязах места за разходки - става. Но ми се струва наблъскано много сгради на малко пространство и е етажирано - не зная дали има място за игра на дете. Иначе е в посока Юндола, където природата е приказна и има много места за тичане и разходки - но пак с кола трябва да се ходи. Девин не ти го препоръчвам - много е труден достъпът до това градче и там е желязна скука - поне за мен е така. В града извън хотелите няма буквално нищо. Наоколо природата е красива разбира се, но преди 4 години трябваше да ходим до Смолян за да си купим книги за четене (80 км) защото липсваха в местната книжарница. За летните жеги бих избрала Велинград - там е прохладно и приятно.

Общи условия

Активация на акаунт