На море с............мама

  • 27 693
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 38 539
Ние ходехме две години на море със свеки и всичко беше прекрасно.
Що се отнася до секса - по-лесно е да оставиш възрастната жена с детето, отколкото две деца сами някъде, а вие да останете на спокойствие.

# 241
  • Мнения: 2 622
И ние сме ходили със свекърите,не беше лошо,но си зависи от хората,разбира се.Явно схемата с баба и мама на море е доста прилагана,защото мин.лято  имаше много подобни семейства-2,3 малки дечица,майката,бащата и някоя баба.Свекърва ми също ще ходи с брата на мъжа ми на море,защото имат близнаци на 1,6м.и настина си трябва помощ.

# 242
  • София
  • Мнения: 2 217
.Не е много лесно да угодя на всички.Ще ми се той,тя и детенце да имат хубава поивка-нищо повече.А не съм много сигурна дали ще успея да го постигна

Най-сигурният метод за провал - опитай се да угодиш на всички!

# 243
  • София
  • Мнения: 44 133
аз пък се зачетох в темата...стигнах до 10 страница...ни мога повече ooooh! егати отношенията имат тез хора....

Мира - най-добрият начин е да вземете и свекитата и другото дете, така  майка ти ще си има компания, двете деца ще видят море, вие ще може да оставате на саме и да правите каквото си щете и няма да сте вързани за мама по 12 часа дневно....

Аз не разбрах обаче защо жена на 45 след  сутрешен плаж да не иска да си дремне или просто да се отпусне за малко.... аз детето ненавиждам  дневният сън, на море следобед си полягам, понякога спя, понякога чета, но имам нужда от 1-2 часа спокойствие преди следобедният плаж Simple Smile

# 244
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Е тя е на 45, не на 90....

# 245
  • София
  • Мнения: 44 133
ми синът ми е на 6 и също кърти по 2-3 часа след плаж, какво общо има на колко си? Пък най-малкото от такт може да се оттегля следобед, пък да прави каквото ще...

# 246
  • Мнения: 8 810
Мира дали замина вече на море....................с мама? Laughing Че се надявам на продължение, иначе за какво бяха толкова изписани страници? Laughing

# 247
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
От как почина баща ми, вече 10 години, всяко лято сме с мама на море. Тази година май ще пропуснем, защото си счупи крака и не иска да ходи, докато не се раздвижи и стане по-самостоятелна. А вече две години, от как свекър почина, водим и свеки с нас  Crazy Реймън прахта ни диша  Laughing

# 248
  • Мнения: 884
Аз доколкото разбрах основния проблем е как ще правят секс младите, щом мама е в другата стая...Надявах се да се включат почиващи на палатка, да споделят идеи и опит Wink.Имах какво да кажа по въпроса, ама тя май не беше на тази вълнА Embarassed
 Иначе и ние сме от тези, дето нямат нищо против да почиват с родителите си, изкарваме си перфектно, и темата ми звучи леко инфантилно-ако...,дали...,или...
 Да се върне Мира и ще разкаже-дано са си починали добре, и притесненията И да не са се сбъднали.

# 249
  • София
  • Мнения: 2 952
Тя е на 45г-за къде да спи Mr. Green
Това не го pазбрах, от възрастта ще да е.

# 250
  • Мнения: 5 462
мммм, вместо аз да се зоря да правя намеци и идеи, не може ли бабата с детето да си остане по родните места, пък ние с миУото под чаршафите, на пясъка или къдеето ни напъне!  пък после може да пратим бабата на почивка с детето за благодарност.
Peace

# 251
  • Мнения: 7 947

Мира - най-добрият начин е да вземете и свекитата и другото дете

Да, най-добре вземи цялата рода – да си правят компания   Joy Joy Joy
За нищо на света не бих взела родата на море. Отивам там веднъж годишно и искам да сме сам сами - мама, татко и дребен. Достатъчно напрежение има цялата година, когато си виждаме очите вечер и почивните дни само, поне морето, тоест почивката - заслужава да е само за нас си.

# 252
  • Мнения: 1 446
Аз, майка ми, и ММ на почивка--НЕ. Категорично.

Странното е,че пак тема от теб Мира, която е някак....със странен казус.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 23 712
Мира дали не се върна от почивка да ни каже как е изкарала? newsm78

# 254
  • София
  • Мнения: 62 595
не зная дали Мира е на почивка, ама си пише в други теми, май само в тази не се мярка.

Общи условия

Активация на акаунт