Фетиши!

  • 17 228
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Вързване, шибане с камшици, сексуална възбуда причинена от болка и такива ми ти хард изпълнения.

*Мира*, това не е за нежни и чувствени души като нашите  Grinning

# 61
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

Вързване, шибане с камшици, сексуална възбуда причинена от болка и такива ми ти хард изпълнения.



Всъщност при БДСМ има много и най-различни вариации, хард и софт варианти, и не е задължително да присъстват камшици или да се причинява болка, но това е съвсем друга и доста обширна тема.  Grinning

# 62
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Rois , на първи прочит всеки си прави подобна асоциация като моята. На клиповете, които съм попадала все са едни овързани, разчекнати, висящи като паяк от тавана с разни топки в устата и безброй щипки по тялото  Grinning

# 63
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мадам Дьо Помпадур, така е, почти всеки това си представя, а и това също е част от БДСМ, но не е задължително нито да е толкова хард, нито да се отнася до болка, при много от хората, които го практикуват, възбудата идва от идеята, че са контролирани, подчинени(а в някои случаи и унижени) или контролират, подчиняват и т.н., което не е задължително да се постигне с причиняване на болка. Но това, разбира се, не е нужно да го знае човек, който не се вълнува от подобен вид сексуални влечения, затова направих уточнението, да не си помисли някой, че след като ми е фетиш това и правя секс облечена в латекс или висяща от тавана  Laughing . Но пък и който го прави така, щом му харесва и има с кой да го прави - напълно съм ок с това.  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 668
1.Фетиш към части от тялото - плътни устни и сини очи . Това второто направо ме побърква .
2. Фетиш към предмети - мощна кола може да ме докара до лудост . Примерно едно Ауди RS6 ме кара да откачам . Ако е в комбинация и с въпросния синеок индивид става страшно .
3. Фетиш към действия - превключването на скоростите на въпросната мега бърза кола или специфичната стойка , която заемат мъжете върху пистовите мотори

Обаче като ви чета , виждам колко съм скучна  Laughing

# 65
  • Мнения: 86
3. Фетиш към действия -  сечене на дърва

Това е много секси и за мен  Peace. Имала съм фантазии с дървосекач, да.....много първично и готино   bouquet

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мадам Дьо Помпадур, така е, почти всеки това си представя, а и това също е част от БДСМ, но не е задължително нито да е толкова хард, нито да се отнася до болка, при много от хората, които го практикуват, възбудата идва от идеята, че са контролирани, подчинени(а в някои случаи и унижени) или контролират, подчиняват и т.н., което не е задължително да се постигне с причиняване на болка. Но това, разбира се, не е нужно да го знае човек, който не се вълнува от подобен вид сексуални влечения, затова направих уточнението, да не си помисли някой, че след като ми е фетиш това и правя секс облечена в латекс или висяща от тавана  Laughing . Но пък и който го прави така, щом му харесва и има с кой да го прави - напълно съм ок с това.  Simple Smile

Абсолютно!

Значи станахме три...  Sunglasses Броя аз.  Grinning

# 67
  • Мнения: 4 569
Шамар по задника БДСМ ли е?
Че ако е, значи и аз съм БДСМ фен.

# 68
  • Мнения: 2 457
Ти нали каза че си доста слабичка,  като те удари може да ти натърти тазовата кост, трябва повече плът да има там за такива пляскания Wink Laughing

# 69
  • Мнения: 4 569
  Mr. Green

Оп, според написаното от Ройс и въжетата с БДСМ.

# 70
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ти нали каза че си доста слабичка,  като те удари може да ти натърти тазовата кост, трябва повече плът да има там за такива пляскания Wink Laughing

Ако я ударят с цепеница- може. Иначе хората са го измислили с какво и как.
БДСМ е цяло изкуство, което се учи дълго време. Не всички хора го практикуват по правилата и стават сакатлъци...

# 71
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пляскането на дупе си е изкуство. Така съм чувал де.
Да не било много силно, да не е слабо, да било на точното место и с подходящия вектор.
Имало дори и плескала за тези които не искали да ги болят ръцете.

# 72
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
БДСМ е цяло изкуство, което се учи дълго време. Не всички хора го практикуват по правилата и стават сакатлъци...

Да, абсолютно съм съгласна с първото изречение. От друга страна не обичам нещата да имат рамки и граници и да следват задължително някакви правила. Но БДСМ трябва да се практикува само от хора, които имат наистина желание за такова неща, в противен случай може да е повод за отрицателни емоции.

За мен пляскането по дупето не е БДСМ  Mr. Green , но някой друг може и така да го възприема, ама това не е толкова важно, стига да се забавлява човек по време на секс.  Grinning

# 73
  • Мнения: 571
И за пляскане и за тантра секс и за бд....на баба ти фърчилото Laughing....трябва школа да се посещава и след като я завършиш диплома да ти дадат Peace
Така ги виждам аз нещата.Иначе не са ме връзвали и не съм висяла от тавана.Малко ми е фетиш да ми сложат белезници,обачИ Embarassed

# 74
  • Мнения: 3 447
Пляскането по дупето е селска свалка. Същността на БДСМ е играта на власт.

Общи условия

Активация на акаунт