Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 551
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 725
някой знае ли дали джемиле ще остане в затвора или ще излезе от там
Скрит текст:
Излиза, но и там ще има преживявания и премеждия! Сонер ще помогне!

# 31
  • Мнения: 8
някой знае ли дали джемиле ще остане в затвора или ще излезе от там

Скрит текст:
Да, не след дълго.
[/color]

# 32
  • плевен
  • Мнения: 1 174
благодаря за отговора

# 33
  • София
  • Мнения: 5 334
някой знае ли дали джемиле ще остане в затвора или ще излезе от там
Скрит текст:
Излиза, но и там ще има преживявания и премеждия! Сонер ще помогне!
Той кой друг... Joy Joy
А дълго ли остава в затвора? ooooh!

Ох тая зъбатата грозница...... Crossing Arms Как ехидно се подсмихна... Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 4 725
Али си повтори няколко пъти името в началото на тирадата си, защото Карото слага ударението на А'ли и се получава като Али Макбийл.... Joy Joy Joy

Скрит текст:
Гледайте филма, който започва по БТВ синема, невероятен е! Обяснява доста от климатичните ни преживявания сега!

# 35
  • Мнения: 14 838
Али ако беше мъж държащ на семейството си трябваше поне да удуши каролин за това което направи.А той и се поскара малко , онази проля2-3 крокодилски сълзи и нашият"смел" капитан се скъса да я милва

 Интересен ми е образът на Сонер.
В началото не ми направи много хубаво впечатление че на неговата възраст се занася с момиче което може да му е дъщеря,но той явно наистина харесва Айлиин , а и явно е доста влиятелен
 Интерсен ще е и развоят на събитията и около тази двойка

# 36
  • Мнения: 4 725
някой знае ли дали джемиле ще остане в затвора или ще излезе от там
Скрит текст:
Излиза, но и там ще има преживявания и премеждия! Сонер ще помогне!
Той кой друг... Joy Joy
А дълго ли остава в затвора? ooooh!

Ох тая зъбатата грозница...... Crossing Arms Как ехидно се подсмихна... Crossing Arms

Като месец време ми се върти в главата, но не съм сигурна!

# 37
  • Мнения: 8
Направи ми впечатление ,че слагат равенство между понятията анархист, комунист и терорист.
Скрит текст:
И като се замисля , а и наблюдавайки по-нататъшните действия на хората на Ахмет мисля ,че имат право .

И междувпрочем моите симпатии са за Хакан като партньор за Берин.

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 21:09 от peti07

# 38
  • София
  • Мнения: 5 334
Али ако беше мъж държащ на семейството си трябваше поне да удуши каролин за това което направи.А той и се поскара малко , онази проля2-3 крокодилски сълзи и нашият"смел" капитан се скъса да я милва

 Интересен ми е образът на Сонер.
В началото не ми направи много хубаво впечатление че на неговата възраст се занася с момиче което може да му е дъщеря,но той явно наистина харесва Айлиин , а и явно е доста влиятелен
 Интерсен ще е и развоят на събитията и около тази двойка
Ама колко ларж го раздаде... hahaha hahaha
Арфичке! Hug За епизоди питах... Flutter

# 39
  • Мнения: 8 485
Джемиле също е виновна за тъпотията, която сътвори.  ooooh! Забрави, че има четири деца, от които едното е твърде малко, и взе, че наръга Каролин. На това му се вика куха градинска лейка.  #2gunfire Също като мъжа си, който вярва на русата зъбата шаврантия. #Cussing out

# 40
  • Мнения: 4 725
Али ако беше мъж държащ на семейството си трябваше поне да удуши каролин за това което направи.А той и се поскара малко , онази проля2-3 крокодилски сълзи и нашият"смел" капитан се скъса да я милва

 Интересен ми е образът на Сонер.
В началото не ми направи много хубаво впечатление че на неговата възраст се занася с момиче което може да му е дъщеря,но той явно наистина харесва Айлиин , а и явно е доста влиятелен
Интерсен ще е и развоят на събитията и около тази двойка

Ще е невероятен и неочакван, шокиращ! Shocked

А видяхте ли Карото каза на сестрата, че и' няма нищо, а пред Али: " Ооооох, боли ме! Аз, ножът.... Не разбирам...."

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 21:12 от arpha

# 41
  • Мнения: 0
Ох,какво да кажа-доста си поплаках през този 1 час.  Cry  Това,което се случи на семейството е много тъжно.Вие казвате,че тепърва ще се случат по-тежки неща,но какво ли би могло да бъде по-ужасно от това?

# 42
  • Мнения: 4 725
Джемиле също е виновна за тъпотията, която сътвори.  ooooh! Забрави, че има четири деца, от които едното е твърде малко, и взе, че наръга Каролин. На това му се вика куха градинска лейка.  #2gunfire Също като мъжа си, който вярва на русата зъбата шаврантия. #Cussing out

٠•Snejka•٠, Джемиле е обикновена, кротка жена, бори се за семейството си, но тя също може да излезе извън релси, извън контрол! Спомни си колко изтърпя от Али, то беше безразличие, отхвърляне, шамар, признание за любовница.....

# 43
  • Мнения: 238
Интересен образ е майката на Али,много стойностна баба,дай Боже всекиму такава свекърва.
Арфи,музиката към филма е великолепма, замисляла си се - кой е инструмента?на мен ми прилича на баглама!!! newsm78

# 44
  • Мнения: 8 485
٠•Snejka•٠, Джемиле е обикновена, кротка жена, бори се за семейството си, но тя също може да излезе извън релси, извън контрол! Спомни си колко изтърпя от Али, то беше безразличие, отхвърляне, шамар, признание за любовница.....

Спомням си, ама то всеки е изтърпял по нещо, и ако тръгне всеки да ръга с ножове.  Crossing Arms  Нищо не оправдава майка на четири деца, че постъпи по такъв нелеп начин.

Общи условия

Активация на акаунт