Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 550
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 725
wavey wavey wavey Ехоооо, дружки, гледате ли, аз изпуснах началото. Ахмед и майка му предложиха помощ, нали?

# 16
  • Мнения: 4 725
А сегааааа, кой не може да преодолееее егото си? Министерският син - отхвърлен!!!

# 17
  • Мнения: 4 725
Оффффф, как се гледат децата в очите в подобна ситуация?! #Crazy #Crazy #Crazy Но, това е, трябва да се търси изход!

# 18
  • Мнения: 14 838
А сегааааа, кой не може да преодолееее егото си? Министерският син - отхвърлен!!!
Хакан наистина се държи като ощипана госпожица. В крайна сметка между него и Берин не е имало нищо ,нито пък момичето му е давало някакъв повод че става нещо между тях
Ама той сигурно си мисли че като е министерски син всички момичета припадат по него
Мисля че за сега Берин харесва Ахмед

# 19
  • Мнения: 4 725
Да, всички знаци това показват! smile3521 smile3521 smile3521

# 20
  • Мнения: 4 725
Кажи бе, Али, кажи пред децата си, признай пред жена си, кажи на семейството си: " Аз допуснах грешка! " Това е, прагматизмът първо!

# 21
  • Мнения: 4 725
Ееееееееееее, Нерка е велика!

# 22
  • Мнения: 4 725
А такаааааа, на ти Каролин сега! bash bash bash Майка му го заплю, опасни са комшиите, а Мете се сдържа, чак не мога да повярвам! #Crazy #Crazy #Crazy

# 23
  • Мнения: 4 725
Оф! smile3518 smile3518 smile3518 Не ми се пише! smile3518 smile3518 smile3518 Хем знам какво ще стане! smile3518 smile3518 smile3518

# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
Както каза и баба: "Толкова са сълзливи турските сериали, че спрях да плача вече..." hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 4 725
И това е най - лекото от предстоящите преживявания, вече взех да се чудя как сме издържали две години! Може би защото не разбирахме всичко, а иначе старите хора казват също, че сълзите и съпричастността пречистват!

# 26
  • Мнения: 14 838
Оревах всичко.
Али седейки отстрани и гледайки какво става около него дали изобщо осъзнава вината си
А сега да тича в болницата та онази пак да го омае .
За Джемиле не знам какво я чака в затвора но дано това преживяване да я направи по борбена  и да осъзнае че в този живот онзи пън Али изобщо не и е нужен

# 27
  • Мнения: 4 725
А сегааааа, кой не може да преодолееее егото си? Министерският син - отхвърлен!!!
Хакан наистина се държи като ощипана госпожица. В крайна сметка между него и Берин не е имало нищо ,нито пък момичето му е давало някакъв повод че става нещо между тях
Ама той сигурно си мисли че като е министерски син всички момичета припадат по него
Мисля че за сега Берин харесва Ахмед

Е това ме накефи!!!  smile3501 smile3501 smile3501

# 28
  • Мнения: 4 725
Оревах всичко.
Али седейки отстрани и гледайки какво става около него дали изобщо осъзнава вината си
А сега да тича в болницата та онази пак да го омае .
За Джемиле не знам какво я чака в затвора но дано това преживяване да я направи по борбена  и да осъзнае че в този живот онзи пън Али изобщо не и е нужен

smile3521 smile3521 smile3521И не я заслужава!!!

# 29
  • плевен
  • Мнения: 1 174
някой знае ли дали джемиле ще остане в затвора или ще излезе от там

Общи условия

Активация на акаунт