Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 512
  • 758
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 10 809
Каролин и мен много ме дразни. Аз в Пловдив работя с циганчета, които се смятат за турци, и те казват, че малко трудно ще си сменят жената. Не че не е възможно, но им трябва сериозна причина да го направят, а и ако това се случи, ще гледат да е пак от тяхната вяра. Затова се чудя на Каролинката, че се вързала на Али

Алиии #Crazy...Алииии  #Crazy се е вързал на Карото bowuu...а тя просто си търси интереса...и го намира...за известно време

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Явно в началото е била привлечена от Али, но и той си е виновен за това

# 452
  • Мнения: 10 809
Незнам и за Хасефето...след 10 години дали ще е още жива newsm78
Всички други остават...Дж,Карото...не ми се ще ,но кучката има 9 живота май #Crazy Joy Joy Joy,Ахмет,Хакан,Нерката и исие...и Осман,но вече като по голям Peace

Ако всеки сезон дава по един живот,трябва да се пенсионираме с тая кобила  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

ОООООО...сакън...не думай  Naughty...добре ,че 3 сезон ще е последен bowuu

# 453
  • Мнения: 10 809
Явно в началото е била привлечена от Али, но и той си е виновен за това
Естественно...и той го раздава флюбен паток... Crazy Crazy Crazy

# 454
  • Мнения: 10 809
Много тежки серии предстоят #Crazy...жалко само ,че бтв толкова ги накъсва...поне веднъж в седмицата да бяха дали по два епизода bowuu

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
И на мен като ми хареса нещо, ми се иска по-бързо да се развиват събитията

# 456
  • Мнения: 10 809
И на мен като ми хареса нещо, ми се иска по-бързо да се развиват събитията
Всички сме така Peace...вие поне сега можете да погледнете напред , а ние ,които сме го гледали ...смятай какво чакане е било...две години...чакахме с нетърпение всеки велики вторник... bowuu Joy Joy Joy и то само като сме видяли 2-3 трейлъра,които още повече са ни объркали и побъркали #Crazy

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Обаче като знам от бТВ как имат навик да прекъсват сериалите, кой знае кога ще успеем да го изгледаме до края му. Досега не съм гледала други турски продукции, но слушах колегите, които следяха "Листопад", как се оплакваха, докато го изгледат до края

# 458
  • Мнения: 4 725
Привет, мили момиченцаааа! Пак е понеделник и всичко трябва да бъде свършено до 20ч. Светлиииич, жалко, че няма да си с нас тази вечер, но пък сега те чета с удоволствие! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тонита, и аз смятам, че Али е за чудене, не Карото, тя добре си прави сметката, тепърва ще ни покаже много интересни прийоми....

Слънчеваааа, благодаря за разхладителните....

От мен нещо, също прекрасно за жегите, мили дружки:  Hug Hug Hug Grinning Grinning Grinning

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Това, което горе-долу имам като мнение за турците, е, че може и да залитнат, но трудно биха оставили семейството си за жена, която не е от тяхната вяра. Затова се чудя на Карото какво толкова се надява на Али. А и като гледам времето, когато се развива филма, не ми се вярва, че някой ще си остави семейството

# 460
  • Мнения: 10 809
Обаче като знам от бТВ как имат навик да прекъсват сериалите, кой знае кога ще успеем да го изгледаме до края му. Досега не съм гледала други турски продукции, но слушах колегите, които следяха "Листопад", как се оплакваха, докато го изгледат до края
И аз това се чудя newsm78...защо въобще го започнаха ,след като даваха Каква е вината на Фатмагюл...трябваше него да завършат и чак тогава...и не са само бтв ...и нова са същите тъпаци.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 461
  • Мнения: 10 809
Арфииииииии Heart Eyes...здравей ,мила....най накрая да се засечем... Hug Hug Hug
Мерсажжжжжжжжжжжжжж Hug Hug Hug

# 462
  • Мнения: 4 725
Здравейте. Hug Hug Hug

В крайна сметка кой ще участва в трети сезон? newsm78

Не знаех, че Айча Върлаер е и певица. Hug



Снежи, ето ти я Айчата, като певица и в Перла:



Завършила е в Америка и пеенето е основната и' специалност, разбира се и актьорско майсторство !

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 19:10 от arpha

# 463
  • Мнения: 4 725
Това, което горе-долу имам като мнение за турците, е, че може и да залитнат, но трудно биха оставили семейството си за жена, която не е от тяхната вяра. Затова се чудя на Карото какво толкова се надява на Али. А и като гледам времето, когато се развива филма, не ми се вярва, че някой ще си остави семейството

Е, Али го раздава мечтател, но и особняк.... Обаче, както ще видим си остава турски мъж!

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 19:11 от arpha

# 464
  • София
  • Мнения: 829
Обаче като знам от бТВ как имат навик да прекъсват сериалите, кой знае кога ще успеем да го изгледаме до края му. Досега не съм гледала други турски продукции, но слушах колегите, които следяха "Листопад", как се оплакваха, докато го изгледат до края
И аз това се чудя newsm78...защо въобще го започнаха ,след като даваха Каква е вината на Фатмагюл...трябваше него да завършат и чак тогава...и не са само бтв ...и нова са същите тъпаци.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Има си правила,които нашите телевизии са длъжни да спазват при закупуването на даден сериал  Peace Но няма да издавам тайни от кухнята  Naughty hahaha

Общи условия

Активация на акаунт