Болки в корема .. а и за прогестерона

  • 4 926
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 052
И аз тогава прокървих. От климатика  newsm78 малко нелогично ми звучи  Thinking
Мога само да те посъветвам да лежиш колкото можеш повече до следващия преглед, ако работиш и стоиш права по цял ден по-добре си вземи болничен.  Peace

# 31
  • Мнения: 14
 е аз съм болничен вече...избягвам движенията...лежа мн малко ходя

# 32
  • Мнения: 2 052
Ами това е, няма какво друго да направиш. Всичко което зависи от теб го правиш, останалото е божа работа. А и доколкото разбрах, вече нямаш зацапване, което е добре. За болките в корема, ако не са много силни, те са нормални в начална бременност, наподобяват тези като при цикъл.
Опитай да се разсейваш с хубави филмчета и книжки и да не мислиш постоянно за това, много мами са имали такива проблеми в началото, а са родили живи и здрави бебчета Simple Smile

# 33
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен. В 9 г. с. съм и също от самото начало имах болки. В началото бяха по-силни и чести, но след 4-ртата седмица намаляха. Сега от време на време ме свие за малко и ме отпусне. Течение имам ту леко жълто, ту по-бяло. Лекарката каза, че са гъбички и даде глобули. Каза, че леки болки от време на време са нормални. Само че аз имам друг проблем и бих се радвала, ако някой сподели опит. След 5-тата седмица започнах да се чувствам много зле. Супер отпаднала, изтощена, но по-гадното е, че почти непрекъснато ми се гади и то много. Повръщам от време на време, напоследък  по-често. Чувствам се супер некомфортно на работа, защото си мисля, че всеки момент мога да повърна. Според лекарката до третия месец ще е все така и нямало какво да пия. Само да ям по-лека храна. Някой имал ли е този проблем? Как се справихте?

# 34
  • Мнения: 2 052
bella123, повечето бременни го имат този проблем, напълно нормално е. Лекарката правилно ти е казала, че през първите 3 месеца е така. Яж по-лека храна, по-малко, но често. Пробвай сутрин с обикновени бисквити. Лимончето също освежава. Сама трябва да откриеш от кои храни ще се чувстваш най-добре, при всеки е различно. Аз за щастие се разминах с този проблем и не ми се е гадило, но това е което съм чувала. Иначе и аз се чувстах много отпаднала, постоянно ми се спеше, а бях в болничен и по цял ден лежах и вечно бях изморена.
Лека по лека ще отшуми всичко това, но няма начин, трябва да го изтърпиш.

# 35
  • Мнения: 58
Благодаря Дафи, ще обърна внимание на тези, неща, които се написала  Hug

Общи условия

Активация на акаунт