Жената зодия ОВЕН 29 - Освежаващо лятна и Коледна с аромат на канела!

  • 44 244
  • 704
  •   1
Отговори
# 75
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
момичета направо ще се пръсна от мъка.Снощи разбрах че кръстницата ми е починала в понеделник вечерта.Беше само на 37год. и остави две деца.Цял ден не съм на себе си. Weary smile3518Съжалявам , че натоварвам и вас ама нали сме едно стадо та реших , че така ще ми олекне поне малко....

# 76
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 203
Плами, съболезнования. Много е тъжно, когато си отиде от този свят млад човек....
Мир на праха й!  Flowers Rose

# 77
  • Мнения: 608
  Плами  Hug Това е най-тежката загуба..Мир на душата й.
Ела в петък пак на Албата в 16 часа - ще си поговорим, имаме срещичка.
Това за всички варненки се отнася, май пропуснахме да пишем в стадото.

# 78
  • Мнения: 50
Плами, моите съболезнования!  Flowers Rose Flowers Rose

# 79
  • Мнения: 2 590
Плами, съболезнавания за кръстницата  Flowers Rose Flowers Rose
Много е тъжно така да си замине млад човек и дечица да остави  Cry
Ела ако искаш довечера на срещата, ако можеш поне малко да се разтушиш.(измести се за 18.30ч.)

# 80
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 203
Привет!!!
Отдала съм се на пълен релакс и първата ни семейна почивка..... само ние тримата сме....
Приготвям се за плаж...
Пожелавам ви невероятни емоции на срещата. Към 18.30 ще пийна и аз нещо за ваше здраве, а вие се почерпете за мое.
Хубав ден!

# 81
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Благодаря ви момичета.За срещата още не знам ....не съм особено добра компания от вторник насам,но пък може и да е от полза излизането ми.На всичкото отгоре точно от вторник съм съвсем сама в къщи и това допълнително ме побърква. smile3514

# 82
  • Мнения: 2 133
Съболезнования, Плами!!!
Ела довечера, а ние ще се постараем да сме по- сдържани и културни.

# 83
  • Мнения: 481
Ая честита ви втора месечинка и дано ваксините ги понесете добре!  Praynig
Ася чакам с нетърпение официално да се похвалиш   bouquet
Плами, съболезнования мила  Hug всички думи просто мисля, че са излишни в момента. Ела на срещата довечера, малко да се разсееш.  Hug
Боби весело изкарване ви пожелавам.
Аз от понеделник съм в дългоочакван и бленуван отпуск.  Crazy

# 84
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Не , Франи аз не ви искам сдържани и тихи ,защото това няма да е редно.Няма нужда да се съобразявате с мен. Peace.А и ако исках тишина  щях да си остана в къщи самичка да си се цупя на воля.

# 85
  • Мнения: 410
Здравейте,и аз бях на преглед,имам обърната матка и се наложи доста да ме натиска лекаря да види нещо,но слава богу видя емброинче,аз нощо не видях НО,от сутринта имам леко зацапване и сега пия УТРОГЕСТАН,и така до 16-та седмица,дано спре.След 2 седмици пак съм на преглед,а ако се засили кървенето-седнага да отивам.Пуснаха ми изследвания,цитонамазка..и така.Стискайте палци   bouquet

# 86
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 203
Привет! Heart Eyes
Асе, стискам палци всичко да е наред  fingerscrossed fingerscrossed
Приготвяме се за излизане.... почти не съм ползвала нет - сутринта 10-15 минути и сега 5-10 минути....
Хубава вечер!!!!!!!

# 87
  • Мнения: 608
  Ася, стискам всички налични палци!  Flowers Four Leaf Clover

# 88
  • Мнения: 50
Асе, имаш и от мен  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 89
  • Мнения: 410
благодаря мацки  bouquetзасякох мирама и духи-пухи във отчетни аптилки Wink,аз ли чак сега разбирам хубавите новини??? Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт