САМО ЗА КОДОВЕ за пазаруване от английски сайтове

  • 90 558
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 971
Допълнително -10% от Asos (до неделя включително)

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Имате ли представа защо от Асда не може да ми мине поръчката? С картата пазарувам постоянно, а посредника е KD.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Линка, билинг и шипинг еднакви ли са ти?
Въвела ли си телефонен номер?

На мен така не ми приема една карта на Уникредит  в Асда, но точно дебитната на ЦКБ е безпроблемна там  newsm78

Наличност предполагам имаш вътре - за друго не се сещам

# 63
  • Мнения: 272
Момичета, мога ли да поръчвам от GEORGE с бг карта?

# 64
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета, мога ли да поръчвам от GEORGE с бг карта?
Да Peace

# 65
  • Мнения: 272
Вчера направих поръчка от George, но днес получих съобщение, че я отказват. Картата ми е издадена от Първа Инвестиционна Банка. С какви дебитни карти може да се прави безпроблемно поръчка?

# 66
  • Мнения: 1 162
transi1

 твоята да не е електрон? Те не приемат виза електрон, моята също е такава и аз съм пас с тях  Grinning банката няма значение.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 799
transi1

 твоята да не е електрон? Те не приемат виза електрон, моята също е такава и аз съм пас с тях  Grinning банката няма значение.

Плащам успешно с карта Виза Електрон от години .. ако има значение - на ДСК и ЦКБ  Peace
Едва ли проблема е в картата - просто понякога отказват поръчки ...

Направи си нов акаунт, смени картата и пробвай пак  Peace

Блокирана сума за извършената поръчка можеш да отблокираш, като разпечаташ мейла за отказ и представиш в твоята банка  Peace - това, ако не ти се чакат стандартните 30-45 дни за автоматично отблокиране  Peace

# 68
  • Мнения: 272
Да, картата ми е VIZA ELECTRON. Много се ядосвам, понеже артикулът, който исках вече не е в наличност....
Но благодаря за съветите, ще си извадя друга карта и ще пробвам отново  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 9 517
Да, картата ми е VIZA ELECTRON. Много се ядосвам, понеже артикулът, който исках вече не е в наличност....
Но благодаря за съветите, ще си извадя друга карта и ще пробвам отново  Hug
приемат виза електрон, просто не се избира виза електрон, а само виза при плащането  Peace

# 70
  • Мнения: 1 162
Дзвер, ninnann

  Hug А, това е много добре) Много дълго мен ми нямаше, сигурно изпуснах мнооооого неща) Имаше такъв период с неприемане на електрон, моята е на ДСК, аз и не пробвах сега)) Не че винаги избирам само ВИЗА, но ще се пробвам, ако ще има нещо интересно)

# 71
  • на село
  • Мнения: 33
Някой знае ли код за Амазон (дрехи)?
Благодаря  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 878
Някой знае ли код за Амазон (дрехи)?
Благодаря  bouquet

Заповядай!
20% от следващата ти поръчка за дрехи и обувки, ако се абонираш да получаваш мейли от Амазон. Важи еднократно.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Аз поръчах преди 1 месец с Виза Електрон на ПИБ от George без проблем. Заради друго са ти я отказали поръчката, най-вероятно заради изчерпан артикул...

# 74
  • на село
  • Мнения: 33
Някой знае ли код за Амазон (дрехи)?
Благодаря  bouquet

Заповядай!
20% от следващата ти поръчка за дрехи и обувки, ако се абонираш да получаваш мейли от Амазон. Важи еднократно.
Благодаря ти Hug
май ще трябва да си направя нов акаунт(имам смътен спомен ,че ползвах вече тези 20%) Thinking

Общи условия

Активация на акаунт