За весели срещи софийски АВГУСТовски майки (2012)

  • 25 105
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 423
Присъединявам се към вас, ще съм августовска мама в квартал Редута и ще ми е приятно да се запозная, с някой, с който да кръстосваме с количките.

# 46
  • София
  • Мнения: 30
Тайра, аз съм точно под пощата и Нетера. Пада се там, където тръгва наземно метрото по моста. Дано ме разбра Simple Smile Иначе може да се разберем да се видим в началото на другата седмица ако се чувстваш добре разбира се, че ти с тия контракции Naughty

# 47
  • София
  • Мнения: 35
djidji_bidji мисля че те разбрах къде си.Там до поликлиниката,нали?Аз съм точно до 10то СОУ.Нямам нищо против.Аз дори и с контракции не си седя на Д-то...Знам,че си е хубаво да си се и движа и това и правя  Hug

# 48
  • Мнения: 2
аз съм пропуснала Embarassed, но да се запиша и съм в Княжево

# 49
  • Мнения: 4 070
Присъединявам се към вас, ще съм августовска мама в квартал Редута и ще ми е приятно да се запозная, с някой, с който да кръстосваме с количките.
Ако не си се записала в отчетната ни- да ти я пратя! Hug Добре дошла при нас.  bouquet
аз съм пропуснала Embarassed, но да се запиша и съм в Княжево
И Би би е в Княжево, но май още не се е записала. Party

# 50
  • Мнения: 59
Та, да си дойдем на думата: ще се срещаме ли тази седмица или сте се засилили да раждате?  Laughing
Айде да плануваме нещо, пък който може...
А утре на лекция в МОЛ-а на Стамболийски?
А в другия МОЛ някаква да има случайно? Че си търся повод да отида до Н&М...?
И още един въпрос във връзка с това - има ли някоя мама, която като мен не си е купила почти нищо и има желание за шопинг-мотинг малко по магазините?

# 51
  • Мнения: 4 070
Ох аз си направих среща утре в 10 с едно бабе за оглед, но мислех след огледа да скоча до лекцията. Ще говоря с мъжът ми да видим дали ще е съгласен все пак утре е рожденик и той решава. Mr. Green Иначе в др. Мол май сега няма лекции .... За среща аз съм за, ама може би към сряда??

# 52
  • Мнения: 82
Присъединявам се към вас, ще съм августовска мама в квартал Редута и ще ми е приятно да се запозная, с някой, с който да кръстосваме с количките.

Eeeeeeeeeeeee разгеле:)  newsm44От кога търся мама в Редута:) Къде точно си? Аз съм на Попова Шапка и Велчо Атанасов

Айде срещите да са с похапване, моля:)Това с лекциите ми е малко скучничко Wink Какво ще кажете за сряда 12:30 Кривото до СУ?

# 53
  • Мнения: 16
Та, да си дойдем на думата: ще се срещаме ли тази седмица или сте се засилили да раждате?  Laughing
Joy Много готино беше това, паднах от смях, аз съм "за" среща в сряда, най-накрая и аз да присъствам на една среща, а пък надявам се и на повече  Party

# 54
  • София
  • Мнения: 1 423
Присъединявам се към вас, ще съм августовска мама в квартал Редута и ще ми е приятно да се запозная, с някой, с който да кръстосваме с количките.

Eeeeeeeeeeeee разгеле:)  newsm44От кога търся мама в Редута:) Къде точно си? Аз съм на Попова Шапка и Велчо Атанасов

Айде срещите да са с похапване, моля:)Това с лекциите ми е малко скучничко Wink Какво ще кажете за сряда 12:30 Кривото до СУ?

Ей на намерихме се, аз съм по-скоро в Слатина, но така че парка Гео Милев ми е много близо и сигурно там най-често ще вися с количката. Сигурна съм, че и други кореми от квартала четат темата, но се покриват. Много искам да се запозная с вас, но ще е след раждането, защото сега вече много ми тежи, пък и съм с високо кръвно и ме е страх от жегата. Направо ще представя бебока, като се появи и дано тогава вече не съм толкова тромава и тежка.

# 55
  • Мнения: 82
Шмати - Аз съм с кола с климатик:) Ще мина да те взема за срещата ако искаш. Мен също жегата ме мори много и едва се навивам да изляза от вкъщи, но ако срещата остане в Кривото - там си е сянка и е готино, а аз ще те взема и ще те върна с колата - стига да искаш Simple Smile
 Hug Hug

Парка Гео Милев ми е под балкона (почти)Simple Smile Там ще са ежедневните разходки с количките май:)Макар, че аз като се познавам ще се съклетясам и май ще се смъквам и до Мадара на срещичка с другите мамчета

# 56
  • София
  • Мнения: 1 423
Щом е така съм навита, пък и няма да съм единствения 9-ти месец, то положението при всички е едно и също-стартово:}Ще се доразберем на лични, благодаря!

# 57
  • Мнения: 2 697
Днес само безсмислени записи от мен и в двете теми Mr. Green Аз съм в Дианабад, за протокола Wink Последно към сряда ли се очертава нова среща? Един път да не ми съвпадне с някоя консултация Blush

# 58
  • Мнения: 0
Божееееее, доживях да изчета и двете теми Crazy
Аз продължавам да се надявам, че все отнякъде ще се пръкне и друга мама от Дружба... Tired Cry
За срещата-не знам мъжа ми точно кога ще вземе заплата, понеже от институцията, в която работи са изпратили молба за увеличение на заплатите до Дянков, но той се бавел с разписването и не знам дали до сряда, или след сряда ще има пари? / а иначе винаги м-у 22 и 25 са му превеждали заплатата.../ Rolling Eyes Embarassed Аз затова не съм сигурна и за деня за покупка на нощничка/пижамка Crazy

# 59
  • Мнения: 57
Докато изчета другата да се разпиша тук...  EmbarassedАз съм "за" и за срещи с лекции, и за срещи с ядене, и за срещи с пазаруване... днес след токуда се метнах до сердика център (така небрежно) ама то пък може ли за момченца толкова нищо да нма ни в h&m, ни в benetton  Close особено пък за новородени  baby_neutral - ниищо. В другия не знам дали не е същото положението  Tired. А... и аз поне не планирам да раждам, а днес акушерката ми каза, че е високо още - ще почака, та засега имаме консенсус по този въпрос  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт