За весели срещи софийски АВГУСТовски майки (2012)

  • 25 132
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 070
Аз пак съм на линия newsm44 newsm44 Вторник или Сряда срещичка newsm17 newsm17
Аз пак не съм  Joy
що бе кака Tired Tired Tired заради конюктивита на Викчо ли?...как е той??? Hug
Бива- възпалени са му и ушите и хич не чува, той както е избирателен от към слух сега вече е върхът.... а моето бебе вече не ще ам, иска само гърди , но толкова съм уморена, че не мога да се зарадвам.... smile3507

# 736
  • София
  • Мнения: 482
Гунди, да оздравявате по-бързо!  Hug
Аз за сряда се сетих, че сме на консултация, а времето утре го дават много хубаво Simple Smile

# 737
  • Мнения: 82
Айде утре 12 на ситито?

# 738
  • Мнения: 133
Много исках да ви видя и се надявах да е тази седмица, но отново ще пропусна. Алексче ми вдигна сутринта Т. Чудя се дали няма да е варицела. То само това не сме го минали. Покрай неспането на Пепче, ми се наложи и в събота да викам Бърза помощ за мъжа ми! Та много ми се искаше да се разведря малко в прекрасната ви компания, защото до форума въобще не стигам. Но явно ще е другата седмица Simple Smile
Добре, че е фейса да се налюбувам да снимки на хубави бебоци Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 482
Ами хайде утре тогава, но да се чуем сутринта. Simple Smile
Сонче, оздравявайте, пък ще се видим!  Hug

# 740
  • Мнения: 41
И идея си нямам как да дойда до ситито без колата, с такси съвсем няма да мога, но ще обмисля какво и как Simple Smile

# 741
  • Мнения: 10 913
И идея си нямам как да дойда до ситито без колата, с такси съвсем няма да мога, но ще обмисля какво и как Simple Smile
Метро?
Гунди, надявам се конюнктивитът да отшумява.
Соня, дано не е варицела и всички вкъщи сте добре вече.

# 742
  • Мнения: 82
И идея си нямам как да дойда до ситито без колата, с такси съвсем няма да мога, но ще обмисля какво и как Simple Smile
С какво кошче сте сега? Ако сте с малкото мога да мина да ви взема. Маги е още с големия кош за новородено и заема по-голямата част от задната седалка, но има място за малко кошче

# 743
  • Мнения: 4 070
Е, Сончеее, много се радвам да те чуя, въпреки ,че поста ти не звучи много ведро с тия болести и линейки, снощи преди да заспя много си мислех за теб.  HugДо скоро и да се оправяте ! Hug
Иглуб, по-добре е ! Hug

# 744
  • Мнения: 82
Сонче и аз много съжалявам да прочета, че имате проблеми Tired дано всичко се оправи при вас и скоро весела и засмяна-на среща Heart Eyes

А за днес има ли някой навит, че да нареждам програмата newsm78

Редактирам. С Биби сме твърди към 12-12:20 там:)

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 10:11 от bg_trinity

# 745
  • София
  • Мнения: 482
Tam e iujnia park obache   Laughing sorry za latinicata

# 746
  • Мнения: 82
Tam e iujnia park obache   Laughing sorry za latinicata
И аз да пиша на кирилица:)

Южен парк входа на Нишава около 12-12:30 Hug

# 747
  • София
  • Мнения: 307
леле искам и аз сок от арония  Party

ще ви следя, не само заради сока де  Mr. Green

времето е страхотно, ама аз за утре имам уговорка с една съседка, че с нея се дебнем от сто години, тя е с по-голямо детенце, и уж за утре да излезем на НДК.

# 748
  • Мнения: 41
Малко след дъжд качулка пиша де, ама карай,
Ние сме с лятоното кошче, а в колата сме със столче, но за да събера количката трябва да й махна гъмите и да я напъхам на предната седалка... УжасТ е...

За днес пропуснах, но така или иначе за 12 нямах никакъв шанс той се събуди в 13:30 и излязохме в 2

За утре не мога, за другата седмицанавити ли сте?
Къде до сити центъра има метро? Аз какво обикновенно съм назад с инфото....
Редактирам се видях метро станция св. Наум Simple Smile

# 749
  • София
  • Мнения: 482
Вг, как сте с обрива? Ние сигурно утре ще ходим при Брощилова.

Общи условия

Активация на акаунт