Новите ни козметични похождения 28

  • 56 737
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Лу, направо ме отвинти с този лак  Shocked какъв е  Shocked

# 46
# 47
  • Перник
  • Мнения: 195
Егати....с тая бг.мамма не ми остана време за поддрайка...треи ден вече се почвам  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 13 623
Tази четка ако наистина разплита коса я купувам веднага yes
Ползвам с естествен косъм, която е наистина чудесна, но понякога косата ми толкова се оплита, че ме хващат лудите докато я оправя.

# 49
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Днес от Тайланд пристигна това BioWoman Kuu Spa Firm Cream Anti-Cellulite .

А приятелка ме зарадва с комплект козметика от Израел. Марката е Sea of spa. Непозната е за мен и съм любопитна да я пробвам.
Скрит текст:

Плюс крем за ръце, крем за тяло и крем за крака.

# 50
  • USA
  • Мнения: 7 281
От известно време заглеждам въпросните гребени и ще чакам отзиви от Филинг и Шоколадово момиче.

От Iherb : крем за лесно разресване(много добър продукт),пийл оф маска,серум за лице с вит.С


Matrix против пърхут
 (Ако някой е използвал шампоана,нека сподели дали е ефективен)

# 51
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
С идеята, че удължава лакът за нокти поне с 3 пъти върху ноктите.

# 52
  • Мнения: 38
Жаки, за разплитане няма да ти помогне, но за по-лесно разресване на заплетеното поне я обещават  Peace
Ще пиша отзиви веднага щом имам такива  Hug

# 53
  • Мнения: 0
Страхотен продукт, заглажда и предпазва косата от топлинна обработка  Heart Eyes


Скрит текст:

Не е съвсем "нова" придобивка, но е последното което си взех и ми се искаше да се включа  Blush

# 54
  • София
  • Мнения: 901
Скрит текст:

струвами се, че ми люти на очите, а и след като снощи няколко пъти почистих очите, тази сутрин имах още спирала  Twisted Evil бях с големи очаквания, но май ще продължа търсенето на такъв продукт  Crossing Arms

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes съжалявам, че толкова дълго време им се чудих - страхотно съчетание на цветове,правя си много хубаво гримче (аз си го харесвам поне Mr. Green)

# 55
# 56
  • Мнения: 31 128
Лу, направо ме отвинти с този лак  Shocked какъв е  Shocked

Много е хубав този лак от лятната колекция на Флормар.

# 57
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Алена, вече са ти отговорили за лака  Laughing

Аз още не съм го пробвала, но предполагам, че като всички лакове на Флормар, които имам, ще се нанся като масло и ще е издържлив  Laughing

Между другото тук във Варна асортимента на Flormar и Golden Rose е страшно разнообразен, има я цялата гама продукти и се намират много лесно  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 43
хидратиращ шампоан, спечелен от игра  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 25

 *inlove* На най-тъмнозеленото ми останаха очите, има ли ги във Варна? Ориентировъчна цена? Леле, мисля да си наруша собственоръчно наложената забрана да не си купувам повече лакове до началото на септември...
   Благодаря предварително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт