Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 574
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Аз пък съм много доволна от нежна грижа " Череша"  Party

На мен от серията "Нежна грижа" най-много ми харесва карамел - ухае много сладко идва ми да го изям  Laughing

# 31
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
Аз пък съм много доволна от нежна грижа " Череша"  Party

На мен от серията "Нежна грижа" най-много ми харесва карамел - ухае много сладко идва ми да го изям  Laughing

Аз харесвам най-много Ванилията Grinning

# 32
  • Мнения: 7
+1 за черешата Simple Smile И аз съм влюбена в него Wink

# 33
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Момичета, някой може ли да ме спаси?  Wink
Трябва ми IBAN-а на сметката на Орифлейм за банка ДСК да си внеса сумата по една ф-ра, че днес ми е последен срок, а няма от къде да го видя.

# 34
  • Мнения: 7
Отиди в профила си, на неплатените фактури, най-вдясно има едно БП (банков превод), като дадеш там и избереш ДСК, ще ти извади бележка за разпечатване, там го има IBAN-а Wink

# 35
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Отиди в профила си, на неплатените фактури, най-вдясно има едно БП (банков превод), като дадеш там и избереш ДСК, ще ти извади бележка за разпечатване, там го има IBAN-а Wink

Много благодаря   bouquet

В старата версия на сайта се възползвах от тази опция, но откакто го промениха не можах да я открия.

  bouquet   bouquet   bouquet

# 36
  • Мнения: 51
Аз пък съм много доволна от нежна грижа " Череша"  Party

На мен от серията "Нежна грижа" най-много ми харесва карамел - ухае много сладко идва ми да го изям  Laughing


Аз имам един карамел и така си стои , тоест имам ги всичките , но карамела ми мирише много тежко и не го ползвам. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 21
ТВ Volare ще е налична на 01.08 ще гледам да я пусна още сутринта, за да не я изпусна.

# 38
  • Мнения: 97

Аз имам един талк Воларе от 5 години сигурно, ама само си отлежава в шкафа.  Mr. Green Не го ползвам и това си е.  ooooh!

Връщам се малко назад в темата. Талковете са перфектни лятото за мазна кожа сутрин след баня вместо крем за тяло. Друга тяхна употреба: при епилиране на по-чувствителни места като например подмишници  Peace. С тази последната цел и дъщеря ми още ползва въпросния  Воларе, с който се запасихме преди да ги спрат преди около 6 г.

# 39
  • Мнения: 17
Момичета,извинете за тъпия въпрос,ама кое е талка,че нещо немога да се ориентирам  Embarassed

# 40
  • Мнения: 537
Здравейте,
Искам да попитам за пудрата за фиксиране на грима. Аз не слагам често фон дьо тен, но кожата ми много лъщи, мазна е и дали тази пудра ще може да премахне лъщенето?
Крема за 35+ с колаген, хубав ли е, и дневния и нощния?
Мерси много.

# 41
  • Мнения: 21
Момичета,извинете за тъпия въпрос,ама кое е талка,че нещо немога да се ориентирам  Embarassed

Ето това е талка на Джордани Голд http://s018.radikal.ru/i520/1207/e1/108fb106063b.jpg, но още не е пуснат в България.

# 42
  • Мнения: 97
Момичета,извинете за тъпия въпрос,ама кое е талка,че нещо немога да се ориентирам  Embarassed

Талк са пудрите за тяло, но в момента има само в бебешката серия. Преди време имаше ароматизирани за възрастни и се очаква пак да ги пуснат, т.к. с аромат на Джордани има вече в руския каталог.

# 43
  • Мнения: X
Някой пробвал ли е парфюма Puressence от Ecobeauty? Коя нотка преобладава - портокала или ветивера?
А душгела от същата серия? Някой има ли впечатления от него?

# 44
  • Мнения: 0
здравейте, аз съм консултант от Бургас, благодаря за темите много са полезни,ще ги следя. искам да попитам някои чувал ли е за английски сайт с изследвания на козмезметични продукти на всички световни марки и дали знаете адреса? аз го имах но го изгубих. Безвредните светят в зелено,средноопасните в жълто и многоопасните в червено. Ако някой го знае и може да ми каже адреса ще съм ви много благорарна.

Общи условия

Активация на акаунт