Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 566
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Момичета,извинете за тъпия въпрос,ама кое е талка,че нещо немога да се ориентирам  Embarassed

Талк са пудрите за тяло, но в момента има само в бебешката серия. Преди време имаше ароматизирани за възрастни и се очаква пак да ги пуснат, т.к. с аромат на Джордани има вече в руския каталог.
Благодаря ти много  Peace

# 46
  • Мнения: 21
здравейте, аз съм консултант от Бургас, благодаря за темите много са полезни,ще ги следя. искам да попитам някои чувал ли е за английски сайт с изследвания на козмезметични продукти на всички световни марки и дали знаете адреса? аз го имах но го изгубих. Безвредните светят в зелено,средноопасните в жълто и многоопасните в червено. Ако някой го знае и може да ми каже адреса ще съм ви много благорарна.

Този ли http://www.ewg.org/skindeep/

# 47
  • Мнения: 3 034
Изпуснала съм новата тема.
Влизам, за да похваля и аз новите лосиони за тяло в двойна опаковка.  Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 255
От еко серията имам околоочния,много съм доволна.Днес за пръв път правихме събиране вкъщи с Рали комплект,който ми донесе моята спонсорка,много ми беше полезно.За съжаление от моите приятелки дойдоха само 2,но видях повечето неща и ги пробвах

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте!
От доста време ползвам продукти на орифлейм, но до днес не бях забелязала почистващото мляко на Optimals
Искам да попитам каква е разликата между него и почистващата пяна на Optimals и дали мога да ползвам млякото като първа стъпка - почистване вместо пяната. Благодаря предварително за отговора.

# 50
  • Мнения: 3 034
Млякото се почиства с тампон, пяната се измива с вода.
Можеш да заместиш млякото с пяна като първа стъпка. Аз предпочитам млякото, защото ми сваля по-добре грима, но е въпрос на усещане. Хубаво е след това да ползваш тоника, независимо с кое от двете се почистваш  Peace

# 51
  • Мнения: 21
Аз ползвам млякото и съм доволна. Нанася се с тампон и ако искаш след това можеш да го измиеш с вода, но не е задължително, зависи как го усещаш. По принцип когато  се отмие с вода лицето се почиства по-хубаво от замърсяванията и грима.
Пяната не съм я ползвала и не мога да ти дам мнение за нея.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Аз преди време бях взела млякото, но едвам го изхабих, щипеше ми на очите. Имах и розовото за чувствителна кожа (още в старите опаковки), но и то ми действаше по същия начин. Единствено на Есеншълс ми понася и съм поръчвала 5-6 пъти. Дори имам 2 в запас.  Flutter

# 53
  • Мнения: 25
  Хора, имате ли идея какъв е адресът на новия офис във Варна? В петък изнесоха стария и ме светнаха следващата седмица, ако поръчвам, да е с доставка до адрес, щот' офисът отварял на 6ти август, а като попитах за адрес, ми казаха, че имало новина в сайта, пък там ник'ва новина няма....
   Така че ?!?!
 
  Още нещо, какви са ви меннията за:
    http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22860
 ей това чудо? Само на мен ли щипе на очите и оставя лепнещо усещане по кожата, особено като свалям по-лек грим?

# 54
  • Мнения: X
На мен всички лосиони от този тип много ми щипят и само още повече ми размазват грима. Предпочитам обикновените тоалетни млека.

# 55
  • Мнения: 7
Изнесли са офиса във Варна ли?! Утре щях да отивам да си прибирам поръчката ...  newsm78

# 56
  • Мнения: 25
 Ми май ше почакаш... петък бяха останали 10-20 кашончета вечетра в 6 и половина и ми казаха, че една седмица доставките трябва да ги правя до личен адрес, предполагам, че няма да ти направят проблем, задето нямада я вземеш една седмица, реално няма откъде да я вземеш. Единствено проблем е, че можеда се наложи да чакаш... Обади се на спонсора си , тя/той трябва да знае подробности....

# 57
  • Мнения: 2 838
На кой имейл и колко пъти трябва да се помоля на Орифлейм,за да ми пращат актуална информация?Писах няколко пъти,но те така не започнаха да ми пращат инфото,което пращат на другите консултанти.Така например нямах си и на идея,че заместващия продукт няма да е ФДТ,а ще бъде Нежна грижа-череша ... били писали имейли,да ама НЕ,аз имейл от тях нямам,а и не съм получавала никога  Sick

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 255
Vivian27,твоята спонсорка не може ли да ти каже.Аз от както съм консултант редовно получавам актуална информация и ако има нещо,което не знам винаги се обръщам към нея за помощ

# 59
  • Мнения: 21
На кой имейл и колко пъти трябва да се помоля на Орифлейм,за да ми пращат актуална информация?Писах няколко пъти,но те така не започнаха да ми пращат инфото,което пращат на другите консултанти.Така например нямах си и на идея,че заместващия продукт няма да е ФДТ,а ще бъде Нежна грижа-череша ... били писали имейли,да ама НЕ,аз имейл от тях нямам,а и не съм получавала никога  Sick

info@oriflame.bg

Общи условия

Активация на акаунт