Брях..ма на опърлено ми зафунтя ма кака, в таз жега станала съм гола сврака-28

  • 37 892
  • 695
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 849
Ахааа Бени вече ми се изясни тъз работа  Thinking Joy Joy Joy Joy Joy

Ели хади обед стана  hahaha hahaha


Зу притесни човечеца ми се струва  hahaha hahaha hahaha

# 61
  • Мнения: 7 118
Хелоу Mr. Green

Боба си почива с Бобов Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Бени, мноУ си красива, душа, туй червеното някак те отваря hahaha


За Нери няма почивка, тя пак снима Joy


Ели сЪ окъпа в едно от седемте рилски езера hahaha hahaha hahaha


Сега ще играе партия шах hahaha


Муми се изморила от вчера, днес е с оплезен език Mr. Green


Делтата търпеливо чака края на рИмонта hahaha hahaha hahaha


# 62
  • Мнения: 11 849
Зузулина спиш  Whistling Joy Joy Joy гледай сега аз какво съм публикувала в началото на деня  hahaha  hahaha hahaha

Добро Петъчно утро  smile3521

Нери от рано е на работното си място  hahaha hahaha hahaha


Зузулина гледай от Нери и почвай работа стига се помотва такава  hahaha hahaha


.................

Бени окъпаха ли те душко  hahaha hahaha hahaha


# 63
  • BG
  • Мнения: 2 458
Зузулина спиш  Whistling Joy Joy Joy гледай сега аз какво съм публикувала в началото на деня  hahaha  hahaha hahaha

 Joy Joy Joy

И аз доста си поразтърках очите, да не би грешката да е в моя телевизор ....

Гати телепатките сте, начи!  Laughing

# 64
  • Мнения: 11 849

Гати телепатките сте, начи!  Laughing

ей туй сме най-вече Joy Joy Joy Joy Joy

Точето и тя минала през Въшката  hahaha hahaha hahaha


Делте ха така почивай си, мъжете ти да бачкат там  hahaha hahaha


Аз моля вече за обяда  hahaha hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 7 030
Бон джорно бамбини  Sunglasses!

Зузата
и аз съм я забелязала, как понякога не забелязва забележимото  Laughing

Бенка, готово душа  Hug Щом имаш такваз табела шги пусна моите моми без да се замислям...Само не знам големият ти дали шъ чака моята голяма  Rolling Eyes  Ай пак шъ преговаряме  Thinking


Това долното го изиграх кат виц на компанията и пожънах небивал успех  Mr. Green rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:


А ето и един баш виц:

Две македонки си говорят. Едната пита:
- Ти пробвала ли си суши?
- Не. само с Уста...
 tooth rotfImbo rotfImbo

# 66
  • Мнения: 7 118
Не се сърдете на Зузулина, щот търчи през служебни задачи, лекари, резултати, разправии с шефове и идва тук за секунди Tired Понякога буквално нямма време да погледна на предната страница, но вие ме обичате и ще ми простите  Mr. Green Hug Hug Hug

# 67
  • BG
  • Мнения: 2 458
Не се сърдете на Зузулина, щот търчи през служебни задачи, лекари, резултати, разправии с шефове и идва тук за секунди Tired Понякога буквално нямма време да погледна на предната страница, но вие ме обичате и ще ми простите  Mr. Green Hug Hug Hug

Мба, мба, Зузне, кво сърдене, ма какче, гулям смях падна дажи !!!!

Само дето нямам търпение да разбера как се получи, анджак, това съвпадение  newsm78  Thinking

Ти си гледай най-важните работи да са наред, пък ний ща чаками с либоффф !!!!  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 11 849
Не се сърдете на Зузулина, щот търчи през служебни задачи, лекари, резултати, разправии с шефове и идва тук за секунди Tired Понякога буквално нямма време да погледна на предната страница, но вие ме обичате и ще ми простите  Mr. Green Hug Hug Hug

кУ фърлиш нЯщо за папанИ  newsm22 и съм та опростила вИнага Crazy Joy Joy Joy

иначе те виждам колко си заета Whistling hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 21
Хилоу!  newsm47 newsm47

Влизам само да направя многу важну изявление, чи изключително многу мъ мързи... Направо ни знам как ши натисна мишката да изпратя това  hahaha hahaha
Голяма новина, да не се учудвате  Joy Joy Joy


# 70
  • Varna
  • Мнения: 2 595
СлИдя вЪЪ, слИдя вЪЪЪЪ

                            И аз кЪт ТочИтУ,днеска страдам от мързеееел, и най вечИ от гърлобол newsm45 Нямам тИмпИратура, нямам и намален апИтИт....дажИ ми сЪ Иде кЪт Бобата и Фейтата УбачИ мЪ боли даже като си преглъщам слюнката.....Та отивам да сЪ отдам на бУлИдУванИ....и мързилуване. Мъжете отидоха У БургаШ, а аз със КотЬО Ошо смИ кЪт принСуви ...и си праЙм кОт си искамИ Wink

# 71
  • BG
  • Мнения: 2 458
......днеска страдам от мързеееел, и най вечИ от гърлобол newsm45 Нямам тИмпИратура, нямам и намален апИтИт....дажИ ми сЪ Иде кЪт Бобата и Фейтата УбачИ мЪ боли даже като си преглъщам слюнката.....Та отивам да сЪ отдам на бУлИдУванИ....и мързилуване. Мъжете отидоха У БургаШ, а аз със КотЬО Ошо смИ кЪт принСуви ...и си праЙм кОт си искамИ Wink

Ваййй, вай-вай-вай, някъв БОЛ ли чух? Делти, я земи прати Котьо да идат с Ошо да ти купат едно таквоз нящу
Скрит текст:
чи в тъз жегичка дан можеш ина бирка да си пийниш по царски, не си е раота  ooooh!...
Двечира ша мина на визитация с дофтура от предната страница! Хубу да са уплезиш, чу ля?  Naughty

# 72
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЧуФ, чуФ Wink
Ама по добре Ила с аверкИтИ,.... нИ щЪ гУ доФтУра. шЪ пиЙм бирка, нищУ, чИ мЪ бУли гърлУтУ.
Благодаря за съвета Душко Hug  bouquet

И сЪ питам..... newsm78 можи ли кЪт сЪ събИрем, дЪн можим си кажИм един лаФ от смях и глупости дет ни сЪ вИтреят из куфалницитИ newsm78

# 73
  • Мнения: 21
Ей тия диванета докатУ са правили ремонта, са простудили как' Делта сигурно  ooooh!
Кака, да кажиш на Делтуф, че ши го глобяваме нещУ дето не те е завивал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Hug Hug

# 74
  • Мнения: 2 820
Много сте готини!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт