Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 8

  • 45 721
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 436
Силве, пак ме развълнува последният ти пост (този за днешната серия), не знам точно защо. Може би защото гледаш със сърце, а и пишеш така. Hug

# 31
  • Мнения: 0
Гледам снимката в подписа на Силвето и се опитвам да си разгъна на максимум гънките на мозъка, за да се сетя от коя серия е момента...   newsm78    ама нещо не се получава. Или въпросния момент ми е убягнал, което рядко се случва, или пък съм го проспала, когато съм гледала серията.   Thinking Моля, помогнете!!! 

# 32
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна, не си единствената. Колко пъти гледам и все го пропускам, все се зазяпвам в други неща.. Според това как са застанали са в къщата на Азизоолу и е студено, щом са с тези пижами.

# 33
  • Мнения: 0
ТАНЯ  Hug наистина харесвам филма и го гледам със сърце и усещам двамата калпазани със душата си. За писането - няма високо мнение за себе си, напротив, често се извинявам, че съм многословна и може би досаждам така.
Но в крайна сметка за мен лично заслугата е на Ивето  bouquet, която търпеливо ме запали да гледам филма и да не се притеснявам да защищавам тезата си по даден момент. Така че, от мен почти нищо Embarassed

Яна Hug ами ти като се покри в тоз курорт спанчевци, на ти сега, проспа този, ами дано не си и други моменти проспала  smile3503
Иве  Hug джанъм, един личен въпрос, като си толкова бяла, шарени ли са ти чаршафите? Искам да кажа, че ако са бели Хазарджъм много ще те търси, сладурке   love001

# 34
  • Мнения: 0
Иве, това че не съм единствената не ме успокоява, ама никак даже. По принцип съм наблюдателна, с отлична зрителна памет откъм цифри и текст, ама не знам как точно това ми е убягнало-всъщност това е момент и ако е бил кратък, нормално е да съм го пропуснала. Абе ще видим. А дали го има във филма въобще?

# 35
  • Мнения: 1 115
Здравейте момичета! newsm68

Докато ви прочета и изгледам новия епизод, вие вече сте "разкостили"всичко. Hug

Първо да благодаря на Ивето за хубавата тема  newsm51, на Милена за преводите newsm51 и на всички останали за постовете и приятелския тон в тях, newsm51което прави темата приятно и разтоварващо място за мен. Hug Чета ви с удоволствие. Peace

Направих 2 колажа, но тъй като са с еднакви кадри единият го слагам в спойлер.



Скрит текст:

Иве, и тук да ти пожелая лек път и щастлива среща с близките ти! newsm51

# 36
  • Мнения: 536
Момичета ,я ме светнете сега по един в-с,че не се имам за тъпа ама май съм Rolling Eyes.В началото на епизода Низар като си говореше с Халил се радваха ,че Ресул ще се  самоубие и разговора им течеше в тази насока,това заради обръсването така ли? Човек подложен на това унижение е по-редно да се самоубие или?Че чак после се изненадаха ,че е жив- Уф яяяя много странни птици тези!

# 37
  • Мнения: 0
Ммммдааааа,
аз съм на Спанчевци всяка вечер бе душко, то и ти го посещаваш, между другото.
То че съм проспала доста, проспала съм, ама чак пък толкоз.....недей така бе Силве Джъм, старая се да съм в крак, ама нали знаеш че всеки крачи с различна крачка-ако за един крачката е пълзене, за друг е тичане.
Кажи сега Силве, Джанъм беним, от коя серия е снимчицата-не бъди лошичка  Hug   Heart Eyes   Praynig

# 38
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве,  Hug Шарени са да му е по лесно на човека. Няма да му правим проблеми, че в къщи си има достатъчно.  Flutter

Тара, благодаря!   bouquet

Яна и аз съм така като теб. По-лошото е, че знам, че го има този момент и от както изгледах няколко пъти сериите не мога и не мога да го намеря.  Thinking 

Лусия, май е свързано със срама, защото и Ресул каза на Низар по- добре ме убий. Нека момичетата запознати с традициите пояснят.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет момичета Hug
Благодарности н Ивето за новата красива темичка Hug  bouquet
Днешната серия-много ме натовари и мен Sick
Само Дживан и Леля дестан усещат наближаващата буря, Дживан колко предупреждения отправи на Хазар. Но той не разбира сериозността на нещата, много далеч е от тези странни обичаи и нрави.
Зилян ми прилича на вцепенено от ужас животинче-като малка птичка, срещу която се е изправила огромна боа-не може нито да й избяга, нито да отлети.
Не разбирам точно, просто не мога да асимилирам сериозността на положението, но явно всички са застрашени, то да беше само Ресул, ами и лудия чичо. #Crazy
Хазар е толкова далеч от тия неща, като нас, че виждам че не може да я разбере, защо тя се подчинява на тези правила. Само Дживан я разбира Sick
За преводите на Миленка Hug
не мога да повярвам че Дилян е по-голямата-голям е дечко #Crazy
а списъка, се появи по-рано, значи Зилян не после е добавила името на Хазар, тя и преди това го е умувала, това някакси ме успокоява, защото преди това мислех че е преднамерено и я обвинявах newsm78  

# 40
  • Мнения: 0
Лусия  Hug доколкото разбрах от преводите на Миленка, това било смъртоносно оскърбление на мъжката чест и към цялото семейство дори. Ами нрави и традиции, и понеже Ресул също като Низар е войнствен, Низар се учуди, как не се е самоубил, толкова голяма обида е, значи.

Яна  Hug аз не ходя в тоз курорт, всяка вечер посещавам дискотека "Креватите", но не ме четеш и затова и това си пропуснала Heart Eyes
А снимката нали не си мислиш, че залягах под леглото и ги накарах да се гушнат /де да можех/ това е шегичка, да, от филма е. Ще се постарая заради теб да я намеря и ще я прасна тук. Голяма си сладурана, ей, разсмя ме  Grinning Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 440
Списъкът съм го писала малко като преразказ, сега няма да ходя да го гледам и превеждам наново. Ето, каквото е такова. Ако трябва за някакви редакционни нужди по темата, тогава ще се постарая, .... но всяко нещо по реда си.

Скрит текст:
Еп. 28 ориг. – списъка на Зилян:
1.   Отново да говори със събирачите на отпадъчна хартия (клошарите).
2.   Да запише Елиф на училище.
3.   Заради събирачите на отпадъчна хартия да се срещне с фирми за вторични суровини.
4.   Хазар?

А пък тези клюки, особено този портал gecce.com - да знаете, че никак, ама никак не им вярвам. Единствената причина да превеждам сведения оттам, е че ..... имат отвратително сложен език на писане и това за мен е предизвикателство при превода. Толкова са овъртяни изреченията, че по десет пъти ги чета, подреждам и преподреждам, за да съм сигурна че е ясно и що годе точно преведено. Та, моля ви, ако имам някоя неточност (това лесно може да се свери евентуално и с други публикации на други източници), моля ви простете ми. Не е нарочна грешка, а само превод на клюка по клюкарски начин.

Инак, за Йойкю Челик:
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96yk%C3%BC_%C3%87elik
http://www.sinematurk.com/kisi/37188/Oyku-Celik
Не е за пренебрегване филмографията й, като се има предвид и възрастта й.

Питах за линк от днешна серия, имаше в предишната тема молба, мисля от Ивето, да погледна някоя си сцена от днес. Та затова, де. 47-ми еп. сега си чака ред, има време до него, аз продължавам с разни интересни информации и затова сцените са ми за отмора межу другото.

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 20:05 от milena d

# 42
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз друга се чудя, Хазар още ходи с превръзката на ръката
как утре ще изиграят интимната сцена newsm78
явно е зараснало всичко Thinking
Тара, колажите са супер Hug

# 43
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя, с превръзката е и на нея, ама много добре си движи ръчичката.

# 44
  • Мнения: 0
Чета те, бе, чета  smile3533 smile3533 , знам че ходиш в "Креватите"-поне това не съм пропуснала. Еееееееехххххххх, ама така сте вие, по младите  newsm10 , ходите по креватите-а ние по-възрастните ходим по Спанчевци.
Чакам Джанъм да праснеш снимката, та да ти прасна и аз една целувка, подплътена с малко бяло вино..., за да те подготвя за "Креватите", де...

Общи условия

Активация на акаунт