Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 8

  • 45 743
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не е истина какво причинява този филм и темата покрай него. Аз като видех до сега снимка на Махсун потъвах в нея(по точно очите). Сега като написа Диди за устните толкова бързо намерих снимката да видя, не е истина.  Joy  До края на сериала ще има пълно изтрещяване.  Whistling

Приятно гледане на откриването на Олимпиадата!

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 23:08 от ChemistryLady

# 616
  • Мнения: 12 001
Айде пак се започна -нощни фантазии с Хазар и брат му Максун  Joy

Ресул,обичал мръсни думи май  Naughty,извратеняк Crossing Arms

Скрит текст:

Ето му една Михри баш като за него

# 617
  • Мнения: 898
Признавам без бой , имам  тежко даболяване МАХСУНОМАНИЯ  Joy Joy лечение йок   smile3506

# 618
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, по добре Хазар или Махсун. От Ресул си докарвам кошмари. Един път сънувах, че ме гони да ме стреля.

# 619
  • София
  • Мнения: 440
Иве - моля те, не ме притесняваш. Просто .... обичам да си върша нещата добре и старателно. Захванах биографичните данни, но още в началото са разни музикални турски стилове и термини, които не мога да обясня в по 2-3 думи. Взех да ровя и да разбера първо терминологията. После - всички текстове с биографични данни и дискография и филмография, които съм събрала са около 10 стр, текст, 10 pt - това си е доста обем за превод. Иска си и да се поредактира. Просто не мога по-бързо. Ако някой иска да превежда, веднага пращам информацията както съм си я систематизирала. В момента съм събрала в една папка на компютъра си 2,11 МB само текстови файлове, разделени в 8 теми - разни информации, биографии и филмографии, езикови бележки и обяснения, медийни публикации и интервюта, моите постове в темата, преводи на оригиналните сцени, преводи на песни, и един файл с чакащи за превод заявки.
Освен това аз съм привърженик и на актуалната информация, особено що се отнася до настоящи и предстоящи проекти на актьорите от сериала. Все пак филмът ни е от преди 6 години.
Колкото до сайтовете в интернет - има всичко разбира се, но според мен - и публикациите от турската преса са по същия начин надеждни - човек винаги може да се усъмни.

Обаче, аз имам въпрос по днешната серия - Бурджу татуировка ли има на корема си?

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 23:40 от milena d

# 620
  • Мнения: 12 001
 smile3505

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 23:16 от Slawena

# 621
  • Мнения: 205
Славена, да не се ядоса само, че днес не му е ден на човека. Първо шамари, след това газаелката е за преорана. Голям карък днес за него.  Mr. Green

Ивка, не знам какъв е сайта, ама не беше читав.


Аз нямам проблеми с него,не знам защо така се получава тук  newsm78
Не е спам със сигурност,но нищо Simple SmileЗдраве да е Simple Smile

# 622
  • Мнения: 898
Славена, по добре Хазар или Махсун. От Ресул си докарвам кошмари. Един път сънувах, че ме гони да ме стреля.
Иве да не е от тази снимка , това и мен ме плаши

# 623
  • София
  • Мнения: 1 433
и на мен ми се мерна татуировка на корема на Бурджу, или се лъжа newsm78
като видях сничксата на Теоман и фърат, та се сетих, Ани отдавна не се е мяркала тъдява newsm78
Теоман нали беше неин любимец Thinking

# 624
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Милена, когато можеш тогава, аз няма претенции.
Да, има татуировка на корема.

Славена, не се смей.  Stop  Това беше преди защитата. Тогава спокоен сън нямах. Сънувах само глупости. Това, че Ресул аби се появи не ме учуди въобще.
Дживан не пиеше днес уиски, а Метакса, което е нещо като бренди.

# 625
  • Мнения: 0
С Махсуновите очи, колко моми плени
бг мами и газелки, все елитни дами
сега пък по устните Хазарови залепнаха

# 626
# 627
  • Мнения: 898
Славена коктейла го бива ама без мезето може ли  Joy Joy

# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
добър вечеррррр гъзелкиии!

Тази вечер малко липсвам, нооо деца какво да правиш утре обаче ще си дам коментара за днешната серия, защото сега ще я гледам на повторение.

Липсват ми нещо Силвето, Луси къде сте момичета???
Ивка добре дошла,   Hug   много приятни мигове с нас Simple Smile
Благодаря за биографичните данни за Махсун.

До утре момичета  Hug    Hug

# 629
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, и това, което си показала не помагаше даже. Тогава бях притеснена много, колкото и да не ми личеше в темата.

Общи условия

Активация на акаунт