С какво ни дразнят свекървите?- тема 18

  • 52 628
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Има екскурзии, има хижи, има съученици по квартири - всякакви места. Сякаш като ученици все у вас сте правили секс, та тук питате. Пък и може да му дойде на гости през деня гаджето, когато съм на работа, едва бих бих могла да го контролирам и тогава.
Колкото до забележката за възрастта - откровено предпочитам, когато се стигне до там, първите сексуални партньорки на сина ми да са поне няколко години по-големи от него и с опит. Може и в грешка да съм, не съм се замисляла досега.
Всъщност, когато бях ученичка, или правех секс у нас, или в дома на гаджето ми. Случвало се е и навън да правим секс, но то е било заради разнообразието. За мен няма нищо ненормално в това да дам свобода на децата си да чувстват моя дом абсолютно техен. Всяко ограничение за ползване на дома, за мен е неправилно. И купони разрешавам, и преспиване на приятелки ( за сега), по-късно и преспиване на гаджета. Не виждам нищо лошо и не знам защо зорлем трябва да си създавам бариери в общуването с децата си, налагайки им забрани и ограничения.

# 706
  • Мнения: 884
аха, аз направо предлагам да им определим график, да им застиламе нови чаршафи, а по средата на спалнятта да им направим два лебеда, оплели шии във форматта на сърце, а между тях кутийка Дюрекс и картичка с напомняне да ги използват!  Crazy
Joy
Аз пък секс у дома  не съм правила, не защото съм нямала възможност, а защото не съм искала.Същото важи и за домовете на гаджетата ми.

# 707
  • София
  • Мнения: 17 283
Е добре, ама не излизате с никакви предложения къде ще е тоя секс.
У нас - не може.
На пейката пред блока - ц.
Пари за хотел ли ще давате, какво точно, че не мога да разбера къде точно ще се състои секса?
Ще ги пращате да работят, че да изкарат за хотел? За квартира? Идеи нещо?

Е, браво, и това ли сега ще ми се вмени като родителска грижа, да осигурявам терен за секс  hahaha Недей така,  на теб надали майка ти е "излизала с предложения" къде да правиш секс  Laughing

# 708
  • Мнения: X
Леле, а за купоните по къщите как ще се изразите? Че има дискотеки ли? Интересно ми е просто, имах приятели, чиито родители отиваха на гости /хахахха, с преспиване/, отиваха си на село или измисляха какви ли не въртели, за да може отрочето да направи купона вкъщи. И там, за ваше сведение, съм чистила, колкото и да ви е снахенско, с приятелки/приятели/ сутрин естествено помагаме на домакина/домакинята/, за да не заварят родителите мазалото....
Та, какво ви е мнението за купоните по къщите, настоящи и бъдещи свекърви? newsm78

# 709
  • Мнения: 662

sorsha_, въпросът опира до това децата да поемат и отговорност, наред  с удоволствието. Не да се крият зад гърба на мама, или още по-лошо - на чуждата майка. На секса след определена възраст няма как да попречим, не е и нужно.


Не оспорвам.Но аз мисля, че трябва да контролирам моето дете, не съм настроена така към чуждите.
Няма да ми е приятно, ако от другата страна излизанията и преспиванията са свързани с лъжи, ако въобще и разбера, но евентуално бих ограничила това, ако другите родители си изложат доводите и притесненията, и потърсят диалог.

# 710
  • Мнения: 206
аха, аз направо предлагам да им определим график, да им застиламе нови чаршафи, а по средата на спалнятта да им направим два лебеда, оплели шии във форматта на сърце, а между тях кутийка Дюрекс и картичка с напомняне да ги използват!  Crazy

Andi ,   а  шоколадчета   на  възглавницата   защо  не предвиждаш ? Joy Joy

# 711
  • Мнения: 2 927
*Ааа, избрахте сексуалните партньорки на синовете си, вече.... Те знаят ли, синовете?
Не, не знае, няма и да научи. Надявам се природата да си свърши работата.

# 712
  • Мнения: X
Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...

# 713
  • София
  • Мнения: 62 595
верно, бе, забравих и шампанското с ягоди и други афродизиаци!  Laughing
Бърди, може и в новия закон за детето да го впишат това с терена - ако не го осигуриш, и глоба!

# 714
  • Мнения: 884
Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...
При нас няма проблем за сега, стига да ни няма-иначе трябва да ни брои и нас в купона Wink

# 715
  • Мнения: 12 665
За мен няма нищо ненормално в това да дам свобода на децата си да чувстват моя дом абсолютно техен. Всяко ограничение за ползване на дома, за мен е неправилно. И купони разрешавам, и преспиване на приятелки ( за сега), по-късно и преспиване на гаджета. Не виждам нищо лошо и не знам защо зорлем трябва да си създавам бариери в общуването с децата си, налагайки им забрани и ограничения.

Ще вземе много да им хареса и тогава става като Жорко - у дома до пенсия. Роди се бебе, ама млади са, нямат възможност, и ей ти на една свеървинско-снахинска одисея.  

Правили са купони, знам, че и подпийват яко на тези купони, но това не значи, че ще му разреша пред мен да се напие като прасе. А бе, лицемерка отвсякъде. 

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 17:18 от Трещерица

# 716
  • Мнения: 2 927
Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...
Че какво им е на купоните - да си ги правят. След определена възраст, може би ще го оставям сам вкъщи, нека си кани гости. Купон е едно, да спи ученичка у дома, при това редовно е друго. Не се чувствам длъжна обаче да си намеря терен на цялото семейство, само защото синът ми решил точно тази вечер да прави купон. Ако събитията съвпаднат - да, няма проблем.
ПП той и сега кани, но още не вдигат луди купони.
И аз намирам, че една от тръпките на секса в тинейджърска възраст е да си осигуриш терен.

# 717
  • Мнения: 884
Да, и това не е непременно пейката пред блока или входа...

# 718
  • Мнения: 662
Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...
Че какво им е на купоните - да си ги правят. След определена възраст, може би ще го оставям сам вкъщи, нека си кани гости. Купон е едно, да спи ученичка у дома, при това редовно е друго.

Да, но аз асоцирам купон, с много повече вероятни проблеми, отколкото това, дъщеря ми да си доведе гаджето вкъщи, да хапнат, да гледат филм, да си полафим всички дружно и после да си легнат. Mr. Green

Ясно ми е, че няма да избегна и купоните, и дискотеките, и неприятностите.Но зорлем не бих си бутала детето навън-без значение дали е по пейки, във входове, по заведения, ако предпочита да си остане у дома, при това с приятеля си.

# 719
  • Мнения: X
Ааа, вие за да имат тръпка, сега разбрах...

*Ами именно де, купона е следващата фаза за мен, те щом не разрешават едно преспиване, какво ли е мнението за купона вкъщи?

Общи условия

Активация на акаунт