С какво ни дразнят свекървите?- тема 18

  • 52 626
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 884

Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...
Че какво им е на купоните - да си ги правят. След определена възраст, може би ще го оставям сам вкъщи, нека си кани гости. Купон е едно, да спи ученичка у дома, при това редовно е друго.

Да, но аз асоцирам купон, с много повече вероятни проблеми, отколкото това, дъщеря ми да си доведе гаджето вкъщи, да хапнат, да гледат филм, да си полафим всички дружно и после да си легнат. Mr. Green

Ясно ми е, че няма да избегна и купоните, и дискотеките, и неприятностите.Но зорлем не бих си бутала детето навън-без значение дали е по пейки, във входове, по заведения, ако предпочита да си остане у дома, при това с приятеля си.

Това твоето си е чисто желание за пълен контрол. За мен е липса на доверие.

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 17:40 от Луди Пеперуди

# 721
  • Мнения: X
Е, аз никъде не прочетох, че няма да го пусне - реципрочното - той/или тя, незнам какъв е пола на детето й, да преспи тя някъде, даже напротив, връзва се идеално, разрешено е и каненето, и ходенето....  Laughing

# 722
  • Мнения: 12 665
Не знам, у нас са чупили полюлея, чаши, уредбата, у приятелка - плочките. Пък като си легнат , какво - най-много бебе да си направят. 

# 723
  • София
  • Мнения: 17 283
Не знам, у нас са чупили полюлея, чаши, уредбата, у приятелка - плочките. Пък като си легнат , какво - най-много бебе да си направят. 

 hahaha Готино  hahaha

# 724
  • Мнения: 2 927
Не знам, у нас са чупили полюлея, чаши, уредбата, у приятелка - плочките. Пък като си легнат , какво - най-много бебе да си направят. 
Е, нали сме готини свекърви, ще го отгледаме.  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 662

Е чакай сега, не става дума майката на Х да ми каже - не искам Х да спи у вас, и аз да приемам Х. Но в общия случай майката на Х не я познавам.. По този въпрос няма да се изказвам, аз питах за купоните ...
Че какво им е на купоните - да си ги правят. След определена възраст, може би ще го оставям сам вкъщи, нека си кани гости. Купон е едно, да спи ученичка у дома, при това редовно е друго.

Да, но аз асоцирам купон, с много повече вероятни проблеми, отколкото това, дъщеря ми да си доведе гаджето вкъщи, да хапнат, да гледат филм, да си полафим всички дружно и после да си легнат. Mr. Green

Ясно ми е, че няма да избегна и купоните, и дискотеките, и неприятностите.Но зорлем не бих си бутала детето навън-без значение дали е по пейки, във входове, по заведения, ако предпочита да си остане у дома, при това с приятеля си.

Това твоето си е чисто желание за пълен контрол. За мен е липса на доверие.

Не бих казала.По същата логика, по-спокойно би ми било да са при другото семейство.Не държа да ми е само пред очите, напротив, но като знам какво е по улиците, по-притеснено ще ми е просто.
А относно доверието, за момента не мога да знам как ще е, иначе особено много ще държа, да е искрена с мен и да си вярваме-тогава ще получи и по-голяма свобода.Дано се получат нещата. Simple Smile

Отсега ги мисля тези неща, а тя е само на четири. Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 17 283
Ооо, тя е на 4  Hug Това (за мен) обяснява всичко  Grinning
И аз такива си ги мислех като беше дребно голямото и преди да порасне и да разбера, че доверие и пубер не мога посмъртно да сложа в едно изречение  Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 62 595
Ооо, сладурка! А аз какво велико доверие имах в представите си моите като бяха на 4, че и на 7, ехеее! Сега като ги гледам половината й съученички на моята какви форми и мисли обаждат в профилите си, направо страх ме хваща. На пубер доверие - никога! По-зле са от 3-годишните!

# 728
  • Мнения: 884
sorsha, когато беше на 4, и аз си представях, как ще си лафя с гаджетата му, ама от тогава до сега...

# 729
  • Мнения: 662
Ооо, тя е на 4  Hug Това (за мен) обяснява всичко  Grinning
И аз такива си ги мислех като беше дребно голямото и преди да порасне и да разбера, че доверие и пубер не мога посмъртно да сложа в едно изречение  Laughing

Хаха, има време наистина. Hug

А иначе отсега влизам в разни филми и драми, но ми се иска да не я ограничавам много, живот и здраве.
Аз имах пълна свобода и си мисля, че и заради това, нямаше големи трусове и драми в най-тежкия ми пубертетски период.Не пушех, не съм имала пиянски изцепки, само съм опитвала трева и ми се стори много гадно и тъпо, за по-тежки наркотици-абсурд, не съм бягала никога от вкъщи, не съм лъгала за нищо важно или сериозно, и имах страхотни отношения с майка ми.
А всички тези "изкушения", за мен бяха много по-достъпни, отколкото за всички други приятели, които до един минаха през всичко това, някои и не оцеляха, въпреки консервативното отношение на родителите им и вечните забрани.

# 730
  • Мнения: 6 618
Големи сте пенсии какво общо има секса с пренощуването?Споделям напълно мнението на Аделе.
Това с пейките пак може да ви доведе до районното.купони и шум притеснявш съседите не бих разрешила.аз също съм имала свобода и в крайна сметка проблеми не съм създавала. Докато там където всичко беше забранено нещата не се развиха добре.Оглеждаха се съученички, цъкаше се, съдеше се и после какта се казва гръм от ясно небе

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 18:10 от Ili__

# 731
  • Мнения: 25 620
Е, нали сме готини свекърви, ще го отгледаме.  Mr. Green

Колко му е.  Laughing
Аз друго се чудя. От повечето постове става ясно, че бъдещите тъщи са едни прекрасни, любящи, разбрани, толерантни и всеприемащи майчици, които са склонни да бдят благосклонно над любовното ложе на младите. Докато бъдещите свекървещици се чудят как да ги натирят да се натискат по пейки и хижи и да ги разкарат от главите си. (Какво мислят по въпроса бъдещите тъстове, не става ясно. Съдейки от скромния ми опит и по-многобройни наблюдения, най-вероятно са заети да дебнат де що мъжко се мерне наоколо със заредена пушка от терасата и затова не могат да вземат отношение.)  Mr. Green
При това положение на нещата, странно защо, когато нещата стигнат до семеен живот, първата работа на любящите тъщи е да наритат младите по посока на свекърите, които щат - не щат, трябва да ги приемат в дома си.
Защо, бе мили бъдещи тъщи, не си гушнете дъщерята и зетя и не си ги дондуркате у вас? Така де, друго си е мама и щерка да се хванат за косите в общата кухня дали манджата се бърка от ляво надясно, или обратно и кога с какво да се захрани бебето, докато свекървата го играе бяла и добра отстрани и посреща младите от дъжд на вятър с хляб, сол и подаръци.
Е, те този въпрос живо ме интересува.   Laughing

# 732
  • Мнения: 884
Стига с тези пейки-верно ли правите секс само _на легло_-в  хотел, у вас, или в дома на гаджето? А не ви ли е хрумвало, че след години на вашите пораснали деца точно този вариант с преспиване у дома няма да им допадне? Нито дружните семейни вечери преди да се разпръснете по спалните?
 

# 733
  • София
  • Мнения: 62 595
Да стискат, тогава! Айде, то не може всичките благинки на тепсия! На мен кой ми е осигурявал терен!

Няма какво да ги натирвам при свекърва, нито да приемам - да си наемат жилище, ако трябва ние със сватовете ще им помагаме за наема, но да са отделно и да си се оправя както си знаят!

# 734
  • Мнения: 2 927
Колко му е.  Laughing
Защо, бе мили бъдещи тъщи, не си гушнете дъщерята и зетя и не си ги дондуркате у вас? Така де, друго си е мама и щерка да се хванат за косите в общата кухня дали манджата се бърка от ляво надясно, или обратно и кога с какво да се захрани бебето, докато свекървата го играе бяла и добра отстрани и посреща младите от дъжд на вятър с хляб, сол и подаръци.
Е, те този въпрос живо ме интересува.   Laughing
Сакън, Какче, недей. Ка щяло да ми вземат чедото заврян зет. Традициите са си традиции.  Laughing

А сериозното ми отношение по въпроса е, че майките на момичета повече се притесняват и покровителстването на любовното ложе е част от контрола- да знаят къде и с кого се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт