Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 266
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 797
Öyle Bir Geçer Zaman Ki


Времето лети

от Понеделник до Петък 20.00 часа


Истанбул, годината е 1967. Едно малко момче очаква с нетърпение завръщането на баща си -  капитан Али Акарсу. Съседи и роднини се радват на чистото детско вълнение. Неспокойни и напрегнати са само съпругата на капитана - Джемиле и по - големите деца в семейството: Берин - студентка, Айлин и Мете - ученици. Най - горда с постигнатото от сина си е майка Хасефе...
Капитанът, обаче, идва с неочаквана от никого, неприятна изненада....

Продукция: Kanal D , 2010-2011
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever, Cem Tuncer
Жанр: Драма


Участват:






Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:





# 1
  • Мнения: 8 417
BELL-, благодаря за новата тема.  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
И аз съм тук

# 3
  • Мнения: 10 805
                                     И аззззззззззз... newsm03 newsm10 smile3521

Беллисимаааааааа...Тенкс ,миличка ...за НОВАТА ТЕМА !!!

                     Hug Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes Hug

# 4
  • Мнения: 10 805
Момичета...и за вас има чичек...от сърце !!!

                      Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 427
БЕЛ благодаря за новата тема  Hug
Момичета , благодаря на всички за топлото посрещане  Hug

Имам и питанка , на първа страница епизодите които са на руски , за целия сезон ли са качени.
Защото ,ако любопитството ми не ме остави , мога да гледам някоя и друга серия  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 725
Ето ме и мен! Grinning Grinning Grinning

Белче, прекрасна синя тема! Благодаря!


# 7
  • Мнения: 4 725
БЕЛ благодаря за новата тема  Hug
Момичета , благодаря на всички за топлото посрещане  Hug

Имам и питанка , на първа страница епизодите които са на руски , за целия сезон ли са качени.
Защото ,ако любопитството ми не ме остави , мога да гледам някоя и друга серия  Simple Smile

Доколкото си спомням са качени до 59 оригинален епизод, техен 98.

# 8
  • Мнения: 4 725
Дружечки, за вас кафе с обстановка..... Заповядайте! Grinning Grinning Grinning




# 9
  • Варна
  • Мнения: 141
Гледам филма от първа серия по БТВ. Голяма трагедия, но историята звучи реално... От коментарите и скрития текст разбрах, че бедите им са все нови и нови. Страхотна актьорска игра, страхотен саундтрак. Директни препратки към 60-те години...
Включвам се в темата и дано съм добре дошла...

# 10
  • Мнения: 10 805
Арфииииии Hug...изгледах пак разговора на Хакан с Али...нищо лошо не каза ...само потвърди ,че Ахмет е анархист...но пък многознайкото Али заключи ,че Хакан е от добро семейство Rolling Eyes ...откъде пък разбра... newsm78
Относно Хакан ..и на мен в първи сезон не ми харесва Naughty...мното е самонадеян...напорист,да не кажа нахален...но ...всичко прави от любов...затова донякъде го оправдавам... bowuu

# 11
  • Мнения: 4 725
Разбира се, че си добре дошла!    bouquet  bouquet  bouquet И споделяй без да се притесняваш, мила! Това и' е хубавото на нашата тема, че можем да си кажем какво мислим и чувстваме....

# 12
  • Мнения: 10 805
Гледам филма от първа серия по БТВ. Голяма трагедия, но историята звучи реално... От коментарите и скрития текст разбрах, че бедите им са все нови и нови. Страхотна актьорска игра, страхотен саундтрак. Директни препратки към 60-те години...
Включвам се в темата и дано съм добре дошла...


Всеки ,скъпа Кали е добре дошъл при нас Peace Hug Heart Eyes...
Много се радвам ,че все повече момичета се  включват   в коментариите  bowuu и гледат този наистина стойностен филм...а за играта си напълно права...изключителни... Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 4 725
Арфииииии Hug...изгледах пак разговора на Хакан с Али...нищо лошо не каза ...само потвърди ,че Ахмет е анархист...но пък многознайкото Али заключи ,че Хакан е от добро семейство Rolling Eyes ...откъде пък разбра... newsm78
Относно Хакан ..и на мен в първи сезон не ми харесва Naughty...мното е самонадеян...напорист,да не кажа нахален...но ...всичко прави от любов...затова донякъде го оправдавам... bowuu


И като родител, вярваш на първия, който разговаря с теб по този начин..... А самата постъпка на Хакан, че аз първо това бих се запитала и помислила, какъв е този, който така идва и ми говори срещу детето ми? Като е влюбен, какво? Всичко ли му е позволено?

# 14
  • Мнения: 10 805

Имам и питанка , на първа страница епизодите които са на руски , за целия сезон ли са качени.
Защото ,ако любопитството ми не ме остави , мога да гледам някоя и друга серия  Simple Smile

Целия първи сезон и донякъде втори сезон...Аз скоро не съм гледала там ...Арфи ,май е по запозната Peace

За тук питаш ,нали  newsm78
http://www.mayrarzax.net/load/tureckie_seriali/tureckie_seriali/ … sskom/42-1-0-2703

И едно питане от мен Blush...много ти е дълго никчето ,мила...как по съкратено да ти пишем newsm78 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт