Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 315
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 817
Арфииииии Hug...изгледах пак разговора на Хакан с Али...нищо лошо не каза ...само потвърди ,че Ахмет е анархист...но пък многознайкото Али заключи ,че Хакан е от добро семейство Rolling Eyes ...откъде пък разбра... newsm78
Относно Хакан ..и на мен в първи сезон не ми харесва Naughty...мното е самонадеян...напорист,да не кажа нахален...но ...всичко прави от любов...затова донякъде го оправдавам... bowuu


И като родител, вярваш на първия, който разговаря с теб по този начин..... А самата постъпка на Хакан, че аз първо това бих се запитала и помислила, какъв е този, който така идва и ми говори срещу детето ми? Като е влюбен, какво? Всичко ли му е позволено?

Нали в любовта всички средства са позволени bowuu Joy Joy Joy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Аз затова се дразня на ситуацията, която предизвика Хакан. Ми тъпо е - запознаваш се с човека сега и веднага трябваше да се представи.

# 17
  • Мнения: 4 725

Спря ми нета преди малко затова си вмъквам поста тук, че ви изпуснах.....

Лицето на Берин говори, пък да си беше направил някакъв извод....


Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 17:27 от arpha

# 18
  • Мнения: 427

Имам и питанка , на първа страница епизодите които са на руски , за целия сезон ли са качени.
Защото ,ако любопитството ми не ме остави , мога да гледам някоя и друга серия  Simple Smile

Целия първи сезон и донякъде втори сезон...Аз скоро не съм гледала там ...Арфи ,май е по запозната Peace

За тук питаш ,нали  newsm78
http://www.mayrarzax.net/load/tureckie_seriali/tureckie_seriali/ … sskom/42-1-0-2703

И едно питане от мен Blush...много ти е дълго никчето ,мила...как по съкратено да ти пишем newsm78 Joy Joy Joy

Много благодаря на теб и на arpha  Hug
За по кратко ми казвайте шамс  Simple Smile
Разгледах и двата линка , ще видя кога ще имам повечко свободно време и започвам да гледам  Grinning
Малко съм позабравила руския , но се надявам да си опресня знанията . Peace

# 19
  • Мнения: 4 725
Арфииииии Hug...изгледах пак разговора на Хакан с Али...нищо лошо не каза ...само потвърди ,че Ахмет е анархист...но пък многознайкото Али заключи ,че Хакан е от добро семейство Rolling Eyes ...откъде пък разбра... newsm78
Относно Хакан ..и на мен в първи сезон не ми харесва Naughty...мното е самонадеян...напорист,да не кажа нахален...но ...всичко прави от любов...затова донякъде го оправдавам... bowuu


И като родител, вярваш на първия, който разговаря с теб по този начин..... А самата постъпка на Хакан, че аз първо това бих се запитала и помислила, какъв е този, който така идва и ми говори срещу детето ми? Като е влюбен, какво? Всичко ли му е позволено?

Нали в любовта всички средства са позволени bowuu Joy Joy Joy

Да бе! Пълен нахал! bash bash bash
Скрит текст:
Видя ли животът какво му върна, може да си влюбен, но нямаш право да прегазваш любовта на другите!

# 20
  • Мнения: 4 725

Имам и питанка , на първа страница епизодите които са на руски , за целия сезон ли са качени.
Защото ,ако любопитството ми не ме остави , мога да гледам някоя и друга серия  Simple Smile

Целия първи сезон и донякъде втори сезон...Аз скоро не съм гледала там ...Арфи ,май е по запозната Peace

За тук питаш ,нали  newsm78
http://www.mayrarzax.net/load/tureckie_seriali/tureckie_seriali/ … sskom/42-1-0-2703

И едно питане от мен Blush...много ти е дълго никчето ,мила...как по съкратено да ти пишем newsm78 Joy Joy Joy

Много благодаря на теб и на arpha  Hug
За по кратко ми казвайте шамс  Simple Smile
Разгледах и двата линка , ще видя кога ще имам повечко свободно време и започвам да гледам  Grinning
Малко съм позабравила руския , но се надявам да си опресня знанията . Peace

Споко, шамс, не е някакъв кой знае колко труден диалог.... Бързо се свиква! Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 10 817
Аз затова се дразня на ситуацията, която предизвика Хакан. Ми тъпо е - запознаваш се с човека сега и веднага трябваше да се представи.



Как иначее...нали трябва да изпъкне... bowuu Joy Joy Joy

Скрит текст:
Хакан много се променя...макари и по нечестен начин да се жени за Берин...той толкова я обича ,че даже и задгърбя баща си...колкото бой изяде...но независимо от всичко той със зъби и нокти защитава любовта си... bowuu

А за Ахмет...мног пъти съм го писала преди...дааааа...обича Берин...но какво може да и предложи той...семейство newsm78...и при всяка демонстрация Берин да трепери за живота му...а и има и още нещо...
Скрит текст:
макари само на хартия...Ахмет е женен Shocked Shocked Shocked
[/color][/b][/i]

# 22
  • Мнения: 10 817
Значи Шамс...океййй.... Hug

Ей ooooh!....Арфичкееее Hug...не мойми са разбра за Хаканчоо... hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359





А за Ахмет...мног пъти съм го писала преди...дааааа...обича Берин...но какво може да и предложи той...семейство newsm78...и при всяка демонстрация Берин да трепери за живота му...а и има и още нещо...
Скрит текст:
макари само на хартия...Ахмет е женен Shocked Shocked Shocked
[/color][/b][/i]

Ех, това не го очаквах изобщо

# 24
  • Мнения: 10 817


Hangi Ünlüye Dalgalı Saç Daha Çok Yakışıyor ?

Saat 16:00'da yarışma bitecektir Simple Smile
Sayfayı beğenmeyenlerin oyları geçersizdir.

Тя изглежда страхотно с къдрава коса, който е известен?

В 16:00 ч. ще сложи край на конкурса Simple Smile
Рейтинги, не ми харесва страницата е невалиден.

Някаква класация newsm78 ...вероятно...от фейса на Айча-Джемиле bowuu

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 8 464
Hangi Ünlüye Dalgalı Saç Daha Çok Yakışıyor ?

Saat 16:00'da yarışma bitecektir Simple Smile
Sayfayı beğenmeyenlerin oyları geçersizdir.

Тя изглежда страхотно с къдрава коса, който е известен?

В 16:00 ч. ще сложи край на конкурса Simple Smile
Рейтинги, не ми харесва страницата е невалиден.

Някаква класация newsm78 ...вероятно...от фейса на Айча-Джемиле bowuu


Нещо от сорта кой от известните изглежда най-страхотно с къдрава коса, е въпросът. Гласува се до 16 часа. Wink

# 28
  • Мнения: 4 725
Спря ми нета преди малко затова си вмъквам поста тук, че ви изпуснах.....

Лицето на Берин говори, пък да си беше направил някакъв извод....


# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Защо да си прави изводи, когато това просто не му е важно?

Общи условия

Активация на акаунт