Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 272
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 427
Писах , писах и накрая поста ми се изтри  #Cussing out
Сериала взе да става все по - интересен . Няма да се разсърдя , ако Бтв- то започнат ежедневно да излъчват по два епизода.
Днес на мен ли така ми се стори , незнам  Rolling Eyes .Но имах чувството че Али взе да съжалява за развода си .
До днес Кроколин го държа с този коз в ръцете си / не че на него не му се искаше развод / , но ми е интересно след развода с какво ще го манипулира ?
Брата и снахата на Али са много отвратителни  ooooh! Те никога не са проявявали такова желание за близост с Джемиле , което пък показват към холандката  Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 4 725
Много точно си усетила нещата Шамс, лека полека Али ще започне да усеща от какво се отказва.... Това беше първият признак - играта с целувките, толкова мил семеен обичай, в който той никога не е участвал..... Имам такова чувство, че едва ли не неговото отношение е било доста пренебрежително към подобна семейна идилия досега.

# 722
  • Мнения: 427
Благодаря арфи   Hug
Не се стърпях и си пуснах утрешния епизод на руския сайт .
Засега много ме зарадва началото му  Grinning
Но ще коментирам след утрешната серия , не искам да разсърдя някое от момичетата  Peace

# 723
  • Мнения: 4 725
Нека не се сърдим, разбираемо е и нетърпението на едните, и недоволството на другите..... Човещинка, какво да се прави!

# 724
  • Мнения: 427
Нека не се сърдим, разбираемо е и нетърпението на едните, и недоволството на другите..... Човещинка, какво да се прави!
    Peace
Разбира се че няма смисъл от сърденици  Hug
За по - любопитнните като мен  Embarassed си има "скрит текст"  Grinning

# 725
  • Мнения: 4 725
Хайде и малко снимки:



# 726
# 727
# 728
# 729
# 730
# 731
# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт