Попътен вятър на порасналите ни деца- 14-та морска

  • 37 632
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371
 

ПОМНИТЕ ЛИ ? СЯКАШ БЕШЕ ВЧЕРА...



... ПОРАСНАХА ВЕЧЕ НАШИТЕ ДЕЦА ...



...И НЕКА В ПЛАТНАТА НА ТЕХНИТЕ МЕЧТИ ВИНАГИ ИМА ПОПЪТЕН ВЯТЪР !

# 1
  • София
  • Мнения: 16 102
Госпожата, благодаря за хубавата нова тема.   bouquet
Дано да споделяме само добри новини за децата и за нас/нали и ние сме хора, пък/.
Мама Тин, да отговоря от предишната тема - комуникациите са улеснени и по-достъпни от преди 10-15 г.
Аненце мина през дома като вятъра. 2 дни ще е в почивка и с приятелката от Канада заминават за Костинбродско - там е канадското гадже от бълг. произход на приятелката и.
Ако изобщо разбрахте нещо от обяснението. Тъжна е, че плановете за лятото се провалят.
Но все пак тя сама си реши да сменя работата посред лятото, не изчака септември. Като говоря - много ми знае устата. А после се оказва, че съм била права.
Лека нощ от нас с Пламен.

# 2
  • Мнения: 3 410
Айде и аз след Айшето Party
Мария, супер допълнение към темата - ние от морето ти благодарим Hug
До утре сутрин момичета!

# 3
  • Мнения: 3 371
Добре дошли, любими ! Heart Eyes
Радвам се, че ви хареса оформлението, а и допълнението ! Wink Все пак е лято, говорим си за ..."море, любов и още нещо !" Laughing
Дай Боже и тази тема да напълним само с хубави емоции, добри новини за децата и семействата ни и много, много смях и добро настроение ! И снимки от срещи, разбира се ! Wink

# 4
  • Мнения: 3 371
С една Луна се сливам всяка вечер.
(И после тайно си я нося с мен).
Светът е свят, защото е човечен,
но не типичен, нито подреден:
Луна, звезди, небе на златни точки,
 парче тъга, и мъничко надежда,
безброй ръце, една във друга вкопчени,
преливащи от мълчалива нежност...
Дали е нужно повече? Едва ли.
На този свят му стига и това –
да бъде наше тихо огледало,
в което да оставяме следа...
И аз така. Луната ми отива.
Във нея се оглеждам, щом се мръкне.
Изписвам си душата. И щастлива
на пръсти в тишината се измъквам.

irini

Лека нощ ! Hug Hug Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 7 673
Госпожо, страхотна темичка си спретнала.  Hug   bouquet
Мони започна работа в СОТ за лятото и сега ми се разнася тук с един пистолет.  newsm43 Май трябва повече да го слушам, че какъвто е въоръжен и опасен  Mr. Green
Ходят посред лято милите с черни ризи с дълъг ръкав, ватирани черни панталони и кубинки.  ooooh! Ама какво да се прави - няма голям избор за работа за студенти, за съжаление.
Малките са на море с баща им и ние сме сами с Мони и, като е нощна смяна, оставам сама. Много ми е странно...

# 6
  • Мнения: 428
Благодаря за прекрасно оформената нова тема.Само хубави да споделяме!
Аз станах тая сутрин в 5 да изпратя големия син с татко му за Варна и Русе.пих кафе и сяя.....ще взема да си отделя времето за мен-да се побоядисам,да се поскубя,Малкия от снощи го боли гърло-днес пропускаме плажа.Скука ли да го нарека или почивка днес-не знам.
Госпожата,много ми хареса стихчето!
Адашке,добре,че Мони си е намерил работа,че при студентите е трудно.
Айша,ейййй ти с това Аненце все не можеш да се засечеш.Какво стана с кандидатстването?Да не съм пропуснала нещо?А за плановете,не се кахъри,щото те спонтанните неща дето се случват при младите са по-прекрасни от плануваните!
Мария4,мани ги тия патки и тръгвай за насам.Знаеш,че те чакам Hug  Патките няма да избягат.

Относно Снежанка-ние май сме със СнежанкИ,ама ще я видим тая работа.Уж  нашата Снежанка е в Англия за една година за магистратура,ама има нещо като джуджето и седемте Снежанки.Ми здраве да е ся,кво,нека си живее момчето и без това е много кротичък.
Иначе довечера се надявам да се поФалЯ,ама шЪ видим.
Тва е сутрешния ми отчет мили дружки!Ставам да сЪ почвам,чи нещо огледалото ми старо сбръчква ме,дано ме разкраси поне малко бееее......

# 7
  • Мнения: 681
Добро утро, прекрасни! Страхотно оформление, благодаря и аз на госпожата  Hug Хайде да сложа кафенце първо



Много пловдивчанки се разписали в темата   bouquet Попътен вятър на студента на Sea lights

МарияЧ, ти на моренце няма ли да ходиш?

Тук е жега още от сега, какво ли ще е днес? Вчера беше към   41 градуса. В 18,00 беше точно 39 градуса на източния прозорец на сянка  Mr. Green Пък говорят за 36 - дрън дрън.

Пожелавам ви прохладен и усмихнат ден  Hug

# 8
  • Мнения: 3 371
Добро утро, любими ! Heart Eyes Пожелавам ви успешен и усмихнат ден ! При мен последният напън вече настал е  Wink, но днес имам работа за целият китйски народ !
 Пъстър да е денят ви, дружки ! Hug

# 9
  • Мнения: 413
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug
Госпожо мила, така хубаво е като имаш отпуска   bouquet  bouquet  bouquet
Трябва да ти начислят  бонус по кодекса на труда - допълнително дни за глезене на бгмамите  Heart Eyes
Скука ли да го нарека или почивка днес-не нам....................................................
Относно Снежанка-ние май сме със СнежанкИ,ама ще я видим тая работа.Уж  нашата Снежанка е в Англия за една година за магистратура,ама има нещо като джуджето и седемте Снежанки.
Ричко, мила, наречи го релакс  Crazy, а относно Снежанките -  ми много добре , видяла не видяла, тази работа си върви, както си му е редът Hug
Айшенце,бе не се ядосвай, че Ани сменя работа, по-важното е, че може да избира  Peace, а купона при младите тече целогодишно.
*Ирина*, ми ако ходеха войници  newsm78, момчетата са ни оправни, ще се справят Peace
Ей, тез морските много си ги почитаме  newsm51
Тини, бе не ходиш ли с колелото до онез палми, пък малко снимки на вълнички, така разхлаждащи да пуснеш
 А, бе аз какво се разписах  Laughing Ще побачкам и после пак  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 410
Добро утро момичета!
Да почерпя нещо освежаващо, че днес мама е рожденничка и заформя култовите 69  Heart Eyes



И се пазете в жегите, пийте много течности Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 3 710
Здравейте от моренцето! Няма вече много силен вятър, а и сменихме плажа, така че флага е зелен при нас!
Госпожо, благадаря за новата темичка и за хубавото оформление!  newsm20 Не, не съм спала, но първо беше казала, че идаваш на морето, после-че не идваш и затова попитах за датата...
Пътя след магистралата е означен, но даже и да не е, карате си след колоната и няма да сбъркате. Но след магистралата при нас имаше голямо задръстване, на моменти съвсем спираше движението, така че се замисляме навръщане дали да не минем през Средец. Проблема беше, че ние дойдохме в събота, а тогава към морето пътуват много почиващи, през седмицата може и да не е толкова зле.
Тини, добре дошли сте в Приморско! Изпробвали сме няколко кръчми, няма да се изложим с посрещането! Честит рожден ден на мама!  newsm59Да ти е жива и здрава и дълги години да й посрещате празника!

# 12
  • Мнения: 3 371
Тиниии,  Heart Eyes да ти е живо и здраво майчето !   bouquet Да се гледате и слушате още дълги години ! Hug

Марианка,  Heart Eyesблагодаря за насоките !  bouquet Аз се надавям, че няма да има толкова много хора утре, пък и сме се нагласили да тръгнем в ранни зори, пък да видим ! Когато стигнем, зор няма да си даваме ! Е, като знам, че в хотела са ни изстудили мастичката и ни чакат със сервирана маса, мога и да припирам мъничко ! Wink

Ирина, да ти кажа и аз се притесних като те чета ! Учудих се, че са му дали пистолет . Мина ли пихотестове, изобщо подготовка някаква ? Иначе си права- няма работа за студенти лятото ! То ще свърши, а моят син още нищо не е намерил !  ooooh!

Да кажа само, че и в Китен има невероятен рибен ресторант ! Където кажете, там отиваме ! Hug

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 09:17 от gospojata

# 13
  • Мнения: 6 692
 Добро утро и от мен ,дами! HugГоспожо,благодаря за прекрасно оформената тема!  bouquetСъгласна съм с Лина-бонус ,бонус! newsm18
Тини да ти е жива и здрава мама и да се радвате още дълги години една на друга!  bouquet
Боби трябва да е тръгнал тази сутрин за Бреда,но още не съм го чула и не знам дали е пристигнал.
При тях нещата доста се усложниха и май ще бъде сам догодина в Холандия. Много я замотаха Лиза,таксата и вдигнаха ,късно и изпратиха отговор и тя няма време да си оправи документите ,нещо и е писнало и май ще си остане тука .  Confused Жалко,защото много учи,много се стара ,много искаше да замине,но...дано да е всяко зло за добро. Боби естествено е много нещастен .Но както казва Лина,ако имаше казарма ...Ще се справят ,няма къде да ходят. Peace
Това е от мен засега ,вече и аз си чакам морето  и ви завиждам на всички ,които сте там! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 371
Лина, Нези,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes това, че ви радвам и имам възможността да ви поглезя, ми е най- големият бонус ! Какво по- хубаво от това, да правиш доволни хората, които обичаш ! Hug

Нези, много неприятно това с Лиза . Сигурно са много разочаровани и двамата, но пък дано се наредят нещата и успее навреме с документите !  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт