Попътен вятър на порасналите ни деца- 14-та морска

  • 37 659
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 268
Ехоо,здравейте мацки сладки!Супер си изкарахме снощи!Благодарение на Ани,масата ни имаше младежки и сияен вид.Аишо,момчето го познавам да знаеш.Много хубаво и добро дете е,да го държи Аничка здраво Grinning Нези,Мимето,Малинка,Бенито,Марианка,Аиша-винаги сте на ниво,когато сме заедно,благодаря ви!Благодаря за усмивките и разбирането! Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 16 211
Нези, Стефани, аз също съм с много добри впечатления от Йорито, харесвам си го.
Тя не ме допуска до него, но да се разбират двамата. Пък нали и аз си имам Йори  Wink
Sea lights, каквото и да учи - да е здрав и да му харесват предметите. После е късмет и шанс каква работа ще си намери. Езика винаги може да го поддържа с четене и подобни.
Че като не се ползва език се забравя.

# 677
  • Мнения: 2 826
Минавам да ви пожелая една успешна седмица!

# 678
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте момичета,
е може ли през почивните дни поне да не споделите коя какво е правила, какъв кекс е забъркала, къде е завела деца, мъже, рода  Laughing

Ние с Максо в петък гостувахме на техните в Младост. И там спахме, а сутринта рано рано ходихме в Дружба на борсата за зеле  Laughing Вчера цял ден домакинствахме. Прибрахме цветята от балкона, сложихме бидона със зеленце, изчистихме си къщичката, наготвих.................... беше ми едно такова домашно и уютно  Joy
Ангел ходи с баща си да прибират другата му баба от вилата. Дойде си вчера след обяд, излезе на кафе, прибра се, яде, напълни торбите и дим да го няма.  Laughing
Дадох отчет.
Много ви прегръщам всички  Hug
Прекрасен ден и аз ви пожелавам, като Sea lights и успешна седмица   bouquet

# 679
  • Мнения: 2 826
Ами да дам и аз един бърз отчет за уикенда. Общо взето се занимавахме със зазимяване на дрехи, цветя, обувки. Ходихме на следобедни кафенца и съботно голямо пазаруване. Готварството си е ежедневие и няма за него какво да ви пиша. Общо взето нищо интересно.
От утре ще ме хване липсата до края на седмицата, че имаме вземане-даване с болницата. Ако имам възможност ще се включвам.

# 680
  • Мнения: 208
Да дам и аз един бърз отчет - още в петък изчезнахме на вилата и се прибрахме снощи късно вечерта. Там наистина релаксирам - занимавам се с двора, цветенцата и си почивам! Иван не съм го чувала цяла седмица и така ми е домъчняло, но ето и сега го няма в скайпа! Ще дебна по-късно да се включи да му чуя гласа поне за малко!

# 681
  • София
  • Мнения: 1 762
Да дам и аз един бърз отчет - още в петък изчезнахме на вилата и се прибрахме снощи късно вечерта. Там наистина релаксирам - занимавам се с двора, цветенцата и си почивам! Иван не съм го чувала цяла седмица и така ми е домъчняло, но ето и сега го няма в скайпа! Ще дебна по-късно да се включи да му чуя гласа поне за малко!

Мале, Рил, как издържаш да не го чуваш толкова. Ама както казват старите хора, с всичко се свиква  Peace Те да са здрави и да им е добре, пък ние ще си успокояваме душиците  Hug
Чух Госпожата. Луднала е милата от търчане и ангажименти. Много се смях с нея, като ми разказа как снощи е шила пайети по носията  Joy Шила, шила........... Голяма е скица.
Максо цяла седмица ще е нощна. Бил ми казал човека, ама аз що не съм запомнила  newsm78 Одеве и разказвам на Катето за тия нощни и тя вика: " Еми да, ти нали ми каза"  Shocked
Жени, гледам нова реклама на гинко билоба, ще взема да си купя  Joy
Хайде, лека и усмихната вечер от мен. Ще се оправям, че има да гоня влак. Утре пак.   bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 16 211
Отчет ми ще е много постен.
Събота ходихме с Пламен и сестра му на Задушница. Уж с метрото близо гробищата на Бакърена фабрика. Ама то голямо ходене беше. Добре, че времето беше хубаво и слънчево.
Минах първо през моите хора, после да не нарушим традицията при майка им на Пламен. Постила се масата и се отрупва с ядене и пиене. Ама ние само трима и бая се озорихме докато намалим количествата. Жената сипа и на Ани за в къщи жито и други работи и пак остана. Другите и 5 деца е се явиха, а бабата като жива все си ги чакаше.
Следобяд спах, сигурно за 5 път в живота си. Неделя - проза, пазаруване. Купихме нови гуми, брава за външната врата/старата се счупи/ и малко за хладилника.
Аненце почива и двата дни и ги изкара с Йорито. Мина като вятъра в събота вечер да си вземе помена. Сега пак я чакам. Дано си дойде в прилично време.
Абет, завиждам ти за нощните смени на Макс. Много обичах Пламен като работеше в пицарията и се прибираше в малките часове. За гинкото нищо не знам, не съм ползвала, не че не се налага понякога.  Sad
Рил, не може ли да му се обадиш по тел? То не си е работа да чакаш само в скайп. А днес моя колежка ми каза, че си е настроила скайпа така, че майка и в прованса да не вижда кога е активна. Жената сигурно се притеснява, мисли я. Не бих издържала - ще звъня на всички телефони. Как така да няма 2 -3 мин. дневно за майка си?
Снощи и аз полудях на тема телефони. Ани говори само през слушалките, апаратчето е развалено. Ама вчера и те сдали багажа и тя ми пише СМСи. Да, ама моя модерен тел. трябва да чегъртам със сила по тъч-скрин екрана за да напиша 1 буква. измъчих се и се изнервих. Накрая Пламен се прибира и вика - пуснете си скайп и двете. Малко акъл да имаш, но навреме да ти дойде.
Госпожата, пожелавам леко пътуване и приятно изкарване във красивия град.
Мариянка, къде скитахте през почивните дни?

# 683
  • Мнения: 3 371
Добра вечер, любими !  Heart Eyes
Откраднах пет минутки, да вляза и да ви кажа, че много ви обичам и много ми липсвате, ама, както Бетка ви е казала, нямам време за нищо !
Моят отчет за уикенда, е кратък и съдържателен - танци и репетеции от сутрин до, когато откараме, обикновено късно вечер, после малко шев и кройка( ей, през живота си не съм шила толкова! Сега и Самарското знаме да ми дадат  и него ще го ушия ! ) и в по леглата ! Последният напън вече настал е ! Wink Много ми се искаше да споделя с вас част от програмата, но нашият хореограф ни помоли засега да не разпространяваме клипчетата, та ще го направя по- късно! Но, стават много красиви танците, много съм доволна !  Дано и там се представим така добре, както в Прага и Полша ! Praynig Praynig Praynig
Сега мятам набързо снимките от срещичката, цунем ви по домова книга и ...мийте ме, бийте и да си лягам ! Wink


















П.П. Незииии, много ти благодаря !   bouquet Обичам те !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 684
  • София
  • Мнения: 16 211
Много хубаво сме излезли на снимките.

# 685
  • Мнения: 428
Брей,брей,брейййййй...абе много хубави мацки на тоя купон бееее!!!!!!!!!Направо да ви завиди човек. smile3501

Личи си,че сте прекарали страхотно!Пу,пу,пу...много ми е драго,чак усещам атмосферата.

При мен нищо ново.В събота ходих на църква.И нали не се чисти,пере,тупа и мете отидох на гости на приятелка,та чаааак до 5 (-6 вечерта.Вчера го ударих на чистене,пране и други подобни дейности.Любимото ни хамстерче Чарли почина тази вечер и това малко развали атмосферата в къщи.Всички плачем за него.Винаги съм се чудела на приятели като загубят куче или котка,защо реват и тъгуват.Сега разбрах колко ми е мъчно.А малкия не е на себе си.

Баткото си е затворил фейса ,че бил се пристрастил.Питам го сега как е ,пък той-ми,зор,все едно ти да откажеш цигарите! Mr. Green
Аз пък само си търся разни причини уж за това или онова да го питам,та да го чуя.Не мога да издържам.

Госпожоо,чакаме клипчетата,без значение хореографа и неговото мнение #2gunfire

Като знам кви сте игриви и красиви.....само можем да ви подкрепяме и да ви се радваме!

Sea lights  надявам се да не е сериозно това с болницата  Peace

Албенчеее,купи си гинкото,ама.....да не забравиш къде си го прибрала и да забравиш да го пиеш!

Айша,добре си поспала.Кога друг път?

Айде лека от мен на всииички ,и на тези дето не съм ги споменала-Нези,Ванчето,Мария4 и........

# 686
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Какви сте ми чаровниции! Браво! Толкова съжалявам, че не съм била една от вас  Confused Много сте готини, момичета!! Нези, Малинка, Мариянка, Стефи, Мимка, Айше, Ани, Албенче, много се радвам да ви видя всички  Hug
Айше, много се радвам, че видях Ани на срещичката! Бравос! Как не казах на Ивка да дойде!Съвсем забравих  Rolling Eyes
Госпожо мила, стискаме палци за представянето!!
Sea lights, и аз се надявам да не е нещо сериозно това с болницата  Praynig
Ричко, съжалявам за хамстера, дано това да е най-най-лошото, което да се случи в дома ви Praynig
В събота бях в Сливен с една приятелка и се разходих и разтоварих. Разхождахме се, пихме кафе, тортички, приятно време.. В неделя домакинствах.. налагаше се спешно  Embarassed

# 687
  • Мнения: 3 410
Супер сте, както винаги де!!!!!
Аз изпратих Радев за София, да си президентства. Докато не уредят спални вагони така ще е, той ще си ходи .
Мария, успех на фестивала, стискаме палци  да се представите умопомрачително!!!
Бени, да бяхте прескочили и у нас да сложите зеленце  Embarassed
Айде момичета лека нощ и целувки.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 734
Добро утро момичета!
Госпожо, много хубави снимки си ни спретнала! Благодаря!
Не се и съмнявам, че сте приготвили хубава програма за Русия! Peace
Да доложа и за нашите занимания-предимно есенни задължителни неща правихме. И ние сложихме малко зеле и търсихме оферти за зимни гуми за новата кола-купихме де. Сега сме готови за сезона.
Абетке, и аз трябва да се включа в отбора с Гинкото! Peace
Вчера бах по доктори-за съжаление все така продължават проблемите при мен и не могат да ми се нормализират стойностите на хормоните! Пак съм с нова терапия и след месец и половина отново ще ме изследват! Тава е!

# 689
  • Мнения: 3 268
Здравейте,момичета! HugСнимките са страхотни,с много усмивки и настроение.Желая ви успешна и ползотворна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт