Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Фиууу, минавам да ви попрочета коремчета.

bebitka -  Стискаме палци за двете чертички в най-скоро време  Hug

Софи:) - няма да се паникьосваш.Твоята хубава бебка е добре и очаква подходящия момент.  Peace

Бюти- завиждам ти за съня.  Embarassed

Продължавам с моите контракции, да видя каква ще я свърша до края на деня. Реших да освежа с един топъл душ и леко ме поотпусна, но за кратко.
Целувки милички и успех за сега от мен   bouquet

# 721
  • Мнения: 0
уф Софи много неприятно с тия ентерококи. Дано се излекуват бързо.Аз имах някакви.Но не бяха от този вид.Късмет,че са ентерококи ... стрептококите са по упорити.
На мен ми изписаха полижинакс да си слагам,ама да ти кажа ефект имаше една седмица,сега като бях в болницата пак ми взеха секрет,защото аз си усещах,че си има нещо...обаче още не си знам резлутатите.Успех все пак  Hug Може да има статии в и-нет,а питай и лекаря си той ще ти обясни какво представляват Simple Smile

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Миличка Бюти благодаря ти  Hug Hug Hug

# 723
  • София - град
  • Мнения: 141
Лудница, предписа ми полижинакс преди да е видял микробиологията, утре съм на тонове и ще с видим . Мерси  Hug

Оф писна ми вече  Cry

# 724
  • Мнения: 0
Дано има ефект при теб,мила... Praynig Hug
Дръж се!Още мъничко остана! Hug

# 725
  • By the sea
  • Мнения: 127
Ето ме, тука съм, пия си кафенцето и ви чета Simple Smile
Басейнче, имам предчувствие, че ще ме изпревариш Laughing Hug
Иначе и мен ме мъчи някакво главоболие от сутринта Rolling Eyes

Благодаря на НаТ за подробното разказче    Hug

Дидииии, честита дъщеричка Матеа, да расте здрава и щастлива, много да се гордеете с нея  Kissing Heart newsm51

Бибитка, помня те Hug Hug
Месечинка Hug
Софи, така е, тия ентеро.. са по-малкото зло, да минават бързо! Peace

# 726
  • Мнения: 356
А от мамите, които ще раждат в МД София да знаят кои лекари са на работа и кои отпуска август.

# 727
  • Мнения: 5
casablanka, (chy76),Елвирка, November_girl, HaT,didis82,Луничка,Фокси, ДИДИ24 Честити бебчета!
 Crazy Crazy Crazy
Уоу! Колко много бебета!!!  #Crazy

Нещо лентичката женени ми е зациклила на едно място Thinking

# 728
  • Мнения: 4
Ехххх колко много бебчета си имаме за два дни само  Heart Eyes  Party
Честито на всички нови мамчета   bouquet да са живи и здрави бебченцата и да се кърмят успешно, и бързо възстановяване  Hug
Дай боже всеки му раждане като на Диди  Peace Тя е толкова лъчезарна и усмихната, че си я представям на магарето със 100% усмивка как напъва два пъти и ги гушка бебка  Whistling (беше качила преди време точно такава снимка от раждането на Иво  Joy )

Биби имаш многооооооооооооо стиснати палчета за утре  fingerscrossed и безкрайна положителна енергия  Heart Eyes  и съм сигурна че всичко ще мине много добре миличка  Hug  Hug  Hug

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 13:52 от branka07

# 729
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,

Диди, честито   bouquet !

И моят ред вече идва, днес бях на тонове, всичко е наред, в петък съм пак и другата седмица ще е секциото.

# 730
  • Добрич
  • Мнения: 22
Диди, честита да ви е Матеа! Пожелавам и здраве в изобилие и прекрасно детство!  Heart Eyes Hug Очаквам снимки от събитието, таткото трябва да е запечатал първите мигове с бебка. Simple Smile

Чантата ми за болницата можела и още да побере.  Laughing Всеки ден бутам по нещо вътре, както казва моя мъж "sky is the limit"  hahaha

# 731
  • Мнения: 130
lussiana, точно аз съм с перманентно ниското желязо в организма, въпреки дозите Малтофер по 2 от ехееее вече колко време. Благодаря за съвета за Тотема-та, тези дни се надявам да пуснем ново серумно желязо и да видим имало ли е ефект и ако не ще се сменя точно с Тотема вероятно.  Hug

Ех, че гадно Софи. И аз имам лошо предчувствие за моята МБ, трябва да звъня за резултат след час и знам, че няма да са чисти нещата.  Confused  Само се чудя защо толкова късно ни се пускат тези изследвания (то по принцип пише, че МБ се прави 35-36 г.с.), като част от тези гадини са упорити и трябва стабилно лечение. Полижинаксът за мен е толкова слаб медикамент, факт е, че го изписват и без посявка. Преди да забременея съм си слагала няколко пъти - ефект нулев.
А идеи при лоша МБ и недоизлекувана инфекция какви могат да са последствията за бебето? И може ли да няма такива въобще, доколкото знам на много бременни въобще не пускат МБ. Оххх, страх ме е да звънна вече да си проверя изследването.

Бебитка,
много късмет и стиснати палци  Hug

# 732
  • София - град
  • Мнения: 141
Тефита моята МБ е на време. Последствия....конюктивит и разни инфекциики. Сега се чух с доктора продължавам си полижинакса и след седмица ще пуснем пак МБ защото сега в тази няма антибиограма.

# 733
  • софия
  • Мнения: 376
ЧЕСТИТО НА ДИДИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! ДА РАДВА МАМА, ТАТИ И БАТИ!

Пожелавам на всички такова леко раждане като нейното.
Разказите на всички родили ме зареждат с положителни емоции и се опитвам да премахна лошия спомен за предишното раждане.
Настройвам се позитивно, надявам се, че този път ще е по - лесно и по- леко.

# 734
  • Мнения: 0
А от мамите, които ще раждат в МД София да знаят кои лекари са на работа и кои отпуска август.
Здравей, Мария! Аз също съм се ориентирала за раждане в Майчин дом и този въпрос ме вълнува, така че ще следя за евентуален отговор.

Общи условия

Активация на акаунт