Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 587
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Реших и аз да си кажа мнението за филма. Peace
Много интересен сериал. Досега съм гледал много малко такива сериали и за това още от първите 2 епизода ми стана любим. Сюжета е измислен много добре,всичко е много интересно и интригуващо. Подкрепям Фериха в това,че дори да е бедна отново търси щастието си. Някой друг на нейно място щеше да си остане вкъщи да се ожени за някой пенсионер и да забрави за живота,но тя се справи със всичко това. За жалост лъжата ще й струва и то много,сигурен съм в това. Се някога нещата ще излезнат наяве,но ми е много чудно как ще реагират другите. Емир какво ще направи като разбере, че е бедна? Семейството на Фери,как ще реагира като разбере,че дъщеря им не е онова момиче за което са я мислили? Нямам търпение да видя отговорите на тези въпроси. Семейството на Фериха много ми харесва,защото макар и бедни,всички те се опитват да печелят пари по всякакъв начин. Не одобрявам поведението на баща й спрямо годежа,но се пак това са турските традиции и той като всеки друг турчин трябва да ги спази спрямо дъщеря си.  Много харесвам майка й за това,че винаги подкрепя дъщеря си,опитва се да я научи какво е добро и какво не е,макар че понякога не успява де. Ханде е много красива,но колкото е красива толкова е и алчна,егоистична,лицемерна. Корай ми е любимият герой,защото през цялото време се опитва да обърне нещата към забавната им страна,пък и изживява младостта си пълноценно. Онова прасе Джансу много ме дразни заради характера си спрямо Фериха и Санем. Никой не й е виновен,че не е умна като Фериха. Пък и Санем също не е виновна за нищо. В повечето случаи Санем се държи наистина добре,с малки изключения и от това разбирам,че проблема на Джансу не е само Фериха,а целият свят! За сега до тук мога да коментирам,ще се радвам и когато излезе нов епизод да коментираме заедно. Лек ден на всички.
Hug

# 31
  • Мнения: 0
 ild7210  bouquet  bouquet  bouquet
Тъкмо ги преглеждам тия серии.

 bobi1604 Добре дошъл Hug
 

# 32
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile Искам да попитам, днес ли излиза 21 епизод ?

# 33
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Здравеите момичета може ли да ви помоля за нещо когато преключва темата моля ви пуснете в старата тема линк за новата тема... изгубих ви за миг  Rolling Eyes   Интересни са ми постовете на bobi1604   Peace Чакам с нетърпение да видим идеите ти Simple Smile

# 34
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile Искам да попитам, днес ли излиза 21 епизод ?
Да Peace

# 35
  • Мнения: 21 201
Добър ден. Hug
Рени.  bouquet
Звезди, благодаря  bouquet за ФЕмирското настроение. Heart Eyes

# 36
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 37
  • Мнения: 0
bezymnalydost Благодаря за разхладителното  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Благодаря за кафето и разхлаждането на bezymnalydost   bouquet
Имах нужда от тях,след като изгледах някои серии отново и се замислих повече,а не се наслаждавах на играта.
Според мен ФЕмир просто не са научени да обичат.
Емир е изгубил семейната топлина много малък.Майка му е предпочела др си съпруг, а баща му империята си и жените,като гледа на Емир не като на син,а като на реклама.
Семейството на Фериха е по-сплотено,но потънало в еднообразието на ежедневието и борбата за живот в условията на бедност.Тя е свикнала да помага и да е покорна на баща си и сблъсквайки с един друг свят,към който не се е стремяла, а просто получава заради своя труд,не успява да се довери и обича на човека до нея(поне в първите серии)Не успяват да разберат света на другия....и това е нормално.
Единият свикнал с 'любовта ' за една нощ,а другият дори не усетил трепетите на сърцето и изведнъж ги връхлита любовта от пръв поглед,нещо което е непознато и на двамата.Според мен,Емир се приспособява много по-лесно може би,защото Фериха е живяла в едно затворено пространство.
По-късно ще продължа с размислите си,за да не ви отегчавам. Hug Пък и да се надявам на нова серия,изпълнена с емоции и любов  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 0
Фенове,само да ви кажа,че мисля по един начин по който всички ще си гледаме този сериал с БГ АУДИО без да се набутваме с големи суми. Сега не мога да дам много информация,но някъде по средата на седмицата ще ви дам повече информация. Така че не се отчайвайте,новите епизоди ще ги има най-късно в края на другата седмица. Peace Лек ден на всички. И се надявам всички да ме подкрепите в това с което се заемам,защото вие също ще имате принос. Както казах повече подробности очаквайте скоро тук в темата. И кажете на приятелите си които искат да гледат филма,да следят темата. Приятен ден на всички! Peace

Записвам се и чакам с нетърпение Hug

# 40
  • Мнения: 2
Привет и от мен, и аз да се запиша тук  Grinning Мноого хубав сериал дано скоро да гледаме и 21ви  епизод .....

# 41
# 42
  • варна
  • Мнения: 1 228
И аз да си кажа мнението . Mr. Green
Аз ако бях на мястото на Фери не бих излъгала ,човек не трябва да се срамува от това че е беден .Може би няма да обяснявам на ляво и надясно че майка ми е чистачка и т.н но няма да кажа ,че брат ми учи в чужбина и ние често му ходим на гости.Сигурна съм че и бедна Емир пак би я харесал.
Относно семейството тези тяхните разбирания много ме дразнят ,никаква свобода ,обяснение трябва да се дава за всичко и т.н
Спомням си в епизода когато Фери преспа у Емир След хапчето екстази баща му му каза че не иска да води леки жени в къщата му.  Тия дато той е всяка вечер с тях какви са ?!
За Ханде -става ми мъчно понякога ,незнам дали е искрена обичтА и ,но е гадно да си възприеман само като приятел и нищо повече.
Корай -добър приятел е ...
Много чувства напират като гледам филма ,спомням си как ние се държахме с мъжа ми в началото на връзката ни преди 7 години.
Всяко начало е хубаво:)

# 43
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Малко съм нетърпелива има ли някакви вести за 21 епизод...  newsm78

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 17:32 от bezymnalydost

# 44
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Силно зарибена съм....

Общи условия

Активация на акаунт