Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 591
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз с тия клипове имам чувството че съм го гледала ,но все пак нямам търпение да го видя с БГ доблаж... и да си кажа гледам напред в епизодите не мога да издъжам... а истината е че боя си е бой в тоя филм не е малко ... Peace

# 691
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Пак ще има една гора бой значи.Много ми е смешно като и каже "ти обеща всичко да ми казваш" ,че от какъв зор ,човек трябва да има свойте тайни.
Или като тръгна да я съблича да и видела гърдите Shocked толкова обидно би било...шантава работа

То, бой този път няма да има, а нещо по- страшно...


Какво ще й направят?
Ще я сгодят за един ненормалник- Халил. ooooh!

# 692
  • Мнения: 3
Пак ще има една гора бой значи.Много ми е смешно като и каже "ти обеща всичко да ми казваш" ,че от какъв зор ,човек трябва да има свойте тайни.
Или като тръгна да я съблича да и видела гърдите Shocked толкова обидно би било...шантава работа

То, бой този път няма да има, а нещо по- страшно...


Какво ще й направят?
Ще я сгодят за един ненормалник- Халил. ooooh!

Това в кой епизод става? И баща й ли разбира?

# 693
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Баща и я сгодява... това ще е резултата от списанието което ще прочете...поне до толкова се разбира... тя маика и я предопреди че баща и ще я омъжи на сила... сложно става след 2 3 епизода ще го видите това с годежа аз бая си поревах...

Още едно ... оффф трябва да се спра...

# 694
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Пак ще има една гора бой значи.Много ми е смешно като и каже "ти обеща всичко да ми казваш" ,че от какъв зор ,човек трябва да има свойте тайни.
Или като тръгна да я съблича да и видела гърдите Shocked толкова обидно би било...шантава работа

То, бой този път няма да има, а нещо по- страшно...


Какво ще й направят?
Ще я сгодят за един ненормалник- Халил. ooooh!

Това в кой епизод става? И баща й ли разбира?
В края на 14 епизод я сгодяват, а баща и разбира за лъжите на Фериха чак 52 епизод, когато вече са женени с Емир.

# 695
  • Мнения: 3
Леле доста интересно ще става,аз вече нямам търпение... Ако имаше сериите дори с превод щях да ги изгледам всичките наведнъж... Няма ли ги някъде,нямате ли архив?

# 696
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз се чудя тия двамата ще се съберат ли ...?

# 697
  • Мнения: 3
За Халил каквото и да се каже е малко  Sick
Емир и Фериха имаха страхотни сцени, докато бяха в къщата. Малко след това обаче брат и баща и, вместо да се държат по-добре с нея предвид мъките, които изтърпя там, отново си показаха простотията и жестокостта, основани на традициите в глупавото им семейство.  Sick

# 698
  • Мнения: 432
Здравейте, Фемирки  Hug Аз да се оплача, че не успях да гледам 22 и 23 епизод  Sad  Искам да помоля, ако някоя от вас ги има да ми пише на лични или да намерим начин да ми ги прати, че не си заслужава да гледам 24 и 25, ако преди това не съм гледала другите. Моля ви, ако имате 22 и 23 епизод - пишете  Praynig Hug

# 699
  • Мнения: 0
някой знае ли за 26 дали е качена??

# 700
  • Мнения: 0
някой знае ли за 26 дали е качена??
До 25 епизод са Simple Smile 26 епизод в понеделник  Peace

# 701
  • Мнения: 0
Аз се чудя тия двамата ще се съберат ли ...?


За три месеца докато са във ваканция Peaceкрая на 1 сезон началото но 2 сезон Hug

# 702
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз се чудя тия двамата ще се съберат ли ...?


За три месеца докато са във ваканция Peaceкрая на 1 сезон началото но 2 сезон Hug

Благодаря ти ти верно си като енциклопедия Simple Smile Последните две страници на темата са изпълнени с емоции добре че идва събота да ни дадът почивка от гоненето на епизодите БТВ та да можем да си споделим малко емоциите  Crazy

# 703
  • Мнения: 0
Аз се чудя тия двамата ще се съберат ли ...?


За три месеца докато са във ваканция Peaceкрая на 1 сезон началото но 2 сезон Hug

Благодаря ти ти верно си като енциклопедия Simple Smile Последните две страници на темата са изпълнени с емоции добре че идва събота да ни дадът почивка от гоненето на епизодите БТВ та да можем да си споделим малко емоциите  Crazy

Забравих .После пак се събират пак за кратко,когато Корай е женен за братовчедката на Фериха,но за постоянно тц Peace

# 704
  • Мнения: 0
А Корай, защо се жени за братовчедка й ?

Общи условия

Активация на акаунт