МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 11

  • 60 363
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 60
здравейте, дами! Искам да попитам мамите от Бургас къде правят БХС и ФМ?
През пост, през два един и същи въпрос. А четете де.
Я по-спокойно! Бъдещите мами са разсеяни, какво дуднеш! Все едно, че не си била бременна! Пък и в тази тема за БХС не е писано от 22.09.2012г.. или търсачката не работи!
КАТО НЕ МОЖЕШ ДА ПОМОГНЕШ СИ ТРАЙ! Скоро не се беше включвала - мислех, че си си излекувала нервите!

# 676
  • Мнения: 6 735
Май не само тя има проблем с нервите Wink

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 4 539
Странно звучи от моята клавиатура, но  Mr. Green - ай релакс всички..
Знаем, че бременелките са разсеяни, но факт е и че рядко се чете темата назад...
Нерви се лекуват чудесно с мускатови питиета и хайвер  Flutter

# 678
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
здравейте, дами! Искам да попитам мамите от Бургас къде правят БХС и ФМ?
През пост, през два един и същи въпрос. А четете де.
Я по-спокойно! Бъдещите мами са разсеяни, какво дуднеш! Все едно, че не си била бременна! Пък и в тази тема за БХС не е писано от 22.09.2012г.. или търсачката не работи!
КАТО НЕ МОЖЕШ ДА ПОМОГНЕШ СИ ТРАЙ! Скоро не се беше включвала - мислех, че си си излекувала нервите!
 Joy

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
здравейте, дами! Искам да попитам мамите от Бургас къде правят БХС и ФМ?

В Дева Мария - д-р Драгнева и д-р Бояджиев май я правят.
В АГ центъра на д-р Калчева в Бс.
Има и други варианти, тези се сещам на първо четене. При положение, че тук темата е за ДМ, по-добре чети в другите теми за бургаските гинеколози.

п.п. Останалите - вместо да изсипете един куп излишни постове, можеше просто да драснете два-три реда или да подминете въпроса. Whistling

# 680
  • Мнения: 0
Браво Мон..., така си е. Аз само да допълня, че и Хубчев прави ФМ в Девата Simple Smile

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 166
Аз няма какво да допълня относно въпроса, но не мога да се стърпя и да не се включа във връзка с последните коментари, а именно:

newsm62 smile3534 moresmile lalalala yesyes Joy

# 682
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
а аз искам да похваля д-р Згурова и да кажа за пореден път ,че е уникална с уникален подход към децата и в частност към моето бебонче   bouquet  bouquet  bouquet

# 683
  • Мнения: 6 735
п.п. Останалите - вместо да изсипете един куп излишни постове, можеше просто да драснете два-три реда или да подминете въпроса. Whistling

Информация за ФМ не мога да дам, защото ходих на ФМ в София, обаче пък не можах да се стърпя Crazy

# 684
  • Мнения: 73
За ФМ - не ходете при д-р Калчева! Просто препоръка! Не стига, че прегледа е 5 минутен, нищо не казва, освен пола на бебето, а накрая и диск няма. Но това не е фатално, по-лошото е, че едва ли нещо вижда. Не че съм убедена в последното, но ако сега бях бременна, нямаше да повторя при нея. Умишлено пропускам да опиша поведението и, защото за мен това не е от голямо значение и щях да го пренебрегна за себе си, ако имаше и доза професионализъм в нея.
 Сега на "2-ро четене" бих отишла в ДМ при д-р Бояджиев.

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Странно, аз ходих наскоро при нея, стоях вътре поне 15-20 мин и много обстойно огледа и ми обясни всичко. Видя подробности, които други лекари преди нея, не бяха забелязали изобщо. Впоследствие, и те повърдиха казаното от нея. Лично аз останах много доволна. Бременността ми е леко рискова и проблемна от самото начало и доста лекари ми се наложи да посетя, много прегледи направих, та имам богата база за сравнение.
А и ако няма проблем човек, няма какво толкова да се обяснява, освен да се успокои майката, че всичко е наред.
Прави и дискове.

Естествено, всеки има право на лично мнение, при теб може да са се стекли различно нещата, ти може да не си доволна:) Peace
Аз смятам след няколко седмици, на трета ФМ да отида отново и там.

п.п. Извинявам се за спама, тъй като не е тук мястото да обсъждаме д-р Калчева, но просто прекалено крайните мнения за някой, ме провокират да се намеся. Повече няма да пиша по въпроса, защото все пак темата е за ДМ и не е коректно.

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 10:20 от Мон...

# 686
  • Мнения: 73
  Права си, Мон, темата е за ДМ. Но не съм крайна, просто дадох препоръка. Лекар, който да каже, че плацентата е ниско долу, а да няма подобно нещо....... И второто, което ми направи най-силно впечатление, след държанието и е това, че не ме попита искам ли да знам пола на детето, а директно ми го каза. Спирам по темата... Трябваше да отговоря на въпроса за ФМ на лични. Извинявам се за спама!!!  Peace

# 687
  • Мнения: 6 735
Имам позната, чиято снаха е ходила при Калчева на ФМ, всичко е било наред, докато детето не се ражда с Даун Tired
Точно този случай ме провокира да отида на ФМ в София.

# 688
  • Мнения: 1
Може ли някой от болницата да ми каже правят ли се още безплатните прегледи в Света София? Спомням си в началото на годината ходех, но дали още се правят? Ако може и някакъв график ще е добре newsm78

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 166
И аз малко да оспамя в темата за Калчева - ходих при Марков в София в 20 г.с., но той откри проблем и се наложи да се следя по-стриктно в Бургас. Затова и реших да ходя при Калчева. На единия месец ми казва - плацентата ти е разположена на задна стена (имам и документ за това). След 4-5 седмици отново съм на преглед и ми съобщава, че плацентата е разположена на предна стена (за което също имам документ). Ами сори, ама тая плацента да не е вакуум-помпа, че да се залепя където й хрумне. Как после да имам доверие на всичко останало, което ми казва.
Сори още веднъж за спама. Нека от Девата да не се сърдят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт