Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 14

  • 47 304
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 225
Аз винаги се изненадвам колко е  различен на всяка снимка. Hug Мерси.
freedoms, ти си извън,но аз ще дам Магистрата,че много ми харесва как му стърчат ушенцата.

 Laughing
Скрит текст:



Самият сериал ми е мистерия.Веднъж ми харесва,веднъж не.След силен епизод и бам  ooooh! два слаби.

# 721
  • MJF
  • Мнения: 8 620
Чета и разглеждам снимките от http://ternovskiy.livejournal.com/24016.html , обаче тази и коментара ме  Joy  Даже собаки в Японии прутся от красного клена:

# 722
  • BG
  • Мнения: 4 458
Почвам малко по малко Честта на кавалера, да видим докъде ще го докарам и него.
Петъчните ми предложения Laughing
Този китаец Yan Kuan за пръв път днес го видях при рускините, ще попрочета кой е и какво е снимал, хареса ми от пръв поглед както се казва Laughing
И Кирияма Рен Laughing

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 23:25 от нощен гост

# 723
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 564
Добър ден!

Завърших успешно полицейската академия с лейтенантите Фуджигая и Китаяма. Надявам се и други да изкласят скоро след мен.



Летния сезон при японците приключи. От едни заглавия съм доволна, от други не. НО с оглед на провала, който имаха през пролетния сезон, мога да кажа, че нещата стояха значително по-добре. Сега съм в очакване октомври и старта на новите заглавия.
Ще гледам и Sugarless (2012) с Аран Ширахама и Нобуюки Сузуки. Те стоят физически много по-добре от недохранените Джонита, а и заглавието предвещава много действие, няма да има лигави романтични истории, а аз естествено ще се порадвам и на момчетата. Сузуки-сан ми се оформи като любимец тази пролет, а и започна сериозно да се изявява.



И за финал от мен нещо шоколадово с наш Сатоши

Шошулчо, браво, вече си преминала първо ниво на разпознаване без проблем на японските актьори и техните имена. Вече ще ти пускам по трудни загадки.
С жената в рекламата не би трябвало да имате проблеми, т.е с нейното разпознаване. Изключително популярна и отлична японска актриса. Съпруга на един наш любимец с Шоши-сан.

# 724
  • Мнения: 6 825
Остана ми само последният изпит, ама чакам буквичките за него и съм се дипломирала и аз Wink.

От новия сезон 2-3 заглавия ми хващат окото на първо четене Priceless , Osozaki no Himawari и Tokyo Zenryoku Shoujo. Да видим дали съм нацелила правилните. За Кимура съм почти сигурна, че няма да ме разочарова Flutter. Другите обаче са под въпрос Thinking.

# 725
  • MJF
  • Мнения: 8 620
 Coffee мм, видях съпругата на наш Соримачи.  Laughing
 Thinking ще си вкарам автогол с тези отговори и rossonera ще ме подхване с трудни.  Wink Laughing Hug ама аз съм готова.

# 726
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 564
Ее, Шоши-сан, задобряваш. Дам, Нанако е, Нанако Мацушима. Правилен отговор, печелиш една кутия шоколадови бонбони с бадеми от Сатоши. Завърти се днес към темата му, пуснах нещо, ще го видиш и на още една предстояща с него реклама тези дни.
Как може на 32 години да изглежда като ученик? Наш Сатоши младее.



Началство, браво, и ти ще завършиш значи успешно. Шошулчо, напусна академията, но останахме още няколко души. Сериалчето напълно си отговаряше на жанра - приятно, забавно, премина без мелодраматични сътресения, а и си получихме японските поуки. Тайске и Мицу бяха приятното допълнение. Мицу много сериозен през цялото време.
За Шоджо-то с Еми Такей и Шохей Миура се изказах, не очаквам много, Тома Икута... няма да го следя, че онзи ден го гледах в един от новите му филми и голяма драма, голямо чудо, голямо чудо. Едва издържах със стрелката напред. Не искам да го мяркам скоро отново на екран. Относно Кимура... Ей, сега ще видите как се прави рейтинг от над 25 % на епизод. Може продукцията да не струва, но заради Кимура гледат, гледат, гледат. Той прави от 2001 г. само по едно заглавие на година и рейтингите на всички подскачат до сините висини.

# 727
  • София
  • Мнения: 562
И аз имам да изгледам последни две серии на Beginners! и  Rich man, poor woman и приключвам с този сезон. Очаквам с нетърпение новите сериали, особено този с Кимура Такуя, нали съм си пристрастна, но знам, че той ще се справи страхотно Embarassed newsm10. Но по това,което прочетох за него, може би ще бъде тежък сериал.

 

Сериала с Такей Еми също ми се струва, че ще бъде интересех.Пък и Миура Щохей радва окото Wink

# 728

Общи условия

Активация на акаунт