Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 14

  • 47 311
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 236
Аз малко със закъснение,но вчера ми се скапа нета-естествено точно преди да публикувам #Cussing out
Честит рожден ден на нашето видно японче (макар и само по душа до колкото знам Wink)
rossonera newsm51 Пожелавам ти от все сърце азиатската ти страст никога да не угасва,пожелавам ти още много нови любимци,с които да заразяваш и нас и ще се потретя със съфорумките,но понеже вярвам,че това е една от най-бленуваните ти мечти-да кацеш на сакурата в Шибуя Hug
Да се отчета със Сатоши-изгледах си Orange days-мнооого дволна от видяното,пък и от преживяното WinkПрекрасен Сатоши,невероятна игра! Чудесно изигран образ,който според мен не беше никак лесен-да играеш на два езика (за тези,които не са гледали филма-Сатоши си служише чудесно с езика на знаците,доколкото успях да преценя разбира се) и да се справиш перфектно... Моите адмирации!А и това изразително лице...поглед,устни,усмивка.... Crazyчисто удоволствие за драгия зрител!
rossonera,много ти благодаря,че ме насочи към Сатоши!Ще изгледам още неща с него,само че незнам кога ще се вместя в графика.Винаги препоръчваш филми,които ми харесват,но с последните два-Сакурата и Оранджевите дни направо ме уцели в десятката!Благодаря ти още веднъж!

# 676
  • MJF
  • Мнения: 8 652
 Mr. Green
Аз да изкуша. Nice guy изгледах предишните дни и втори епизод. Главния актьор, панеже нали не съм го забелязала/запомнила до сега, наистина се справя добре с пресъздаването на чувства. 2 епизода само, но мога да кажа че главния господин и 2-те главни дами са подбрани добре в каста. От тук натам сценариста е на топа на ...клавиатурата  Mr. Green. 2в1 Naughty удържай нетекущия  фронт  Simple Smile Hug

freedoms , Nam Goong Min не е от лицата, които не съм забелязала и запомнила  Laughing. На Can You Hear My Heart единствения проблем му е броя епизоди.

Наш Сатоши тотално ми се губи напоследък, явно не снима нищо като за мен  Thinking. Лошо.

# 677
  • Мнения: 6 888
Удържай, удържай, ама да не мислиш, че ми е лесно. Пусто любопитство. Като  Misc Bomb със закъснител съм. Всеки момент ще развея wflag.
newsm47


Препоръчвам ви да изгледате Answer to 1997. Сериалчето се оказа добро и с отличен край. tvN отново откри печелившата карта и доказа, че макар и кабелна телевизия по нищо не отстъпва на големите, а драмите им са дори и по-добри.

# 678
  • Мнения: 6 105

Препоръчвам ви да изгледате Answer to 1997. Сериалчето се оказа добро и с отличен край. tvN отново откри печелившата карта и доказа, че макар и кабелна телевизия по нищо не отстъпва на големите, а драмите им са дори и по-добри.

Не съм гледала нито един епизод.Изчаквах да излязат всички,16 епизод излезе ли?

# 679
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
I_N, много благодаря за думите! Наш Сатоши (както е известен тук, защото много от момичетата сме му почитателки) е завладял и теб. Както и предполагах... Сатоши така действа на всяка втора жена, гледала японски продукции. На 16 юни излезе новият му филм For Love's Sake a.k.a Ai to Makoto 2012 Trailer с Еми Такей, който ние ще видим през декември. Това заглавие се очаква с интерес. Кoгато го качат и преведат ще споделя и тук. Има вече тук няколко момичета на опашката - аз, dovede, слагам и Шoши-сан (нея си я дърпам навсякъде с мен, щом стане дума за японска продукция), предполагам и 2в1, а сега включвам и теб.

Шоши-сан, наш Сатоши не ти е попадал, защото той не снима дорами, а филмите, които излизат с него най-често не се превеждат. Ето напрамер един от последните му филми, който е с Кеничи Мацуяма - My Back Page (2011) гледах го наскоро, но субтитри на английски така и няма. За това и не ти попада, но снима, не е престанал да снима. For Love's Sake a.k.a Ai to Makoto (2012) ще го преведат със сигурност, така че ще го видиш през декември.
Изгледах днес набързо последния епизод на Iki mo Dekinai Natsu, когато го качиха китайците следобяд. Пoследните два епизода ми се видяха слаби, но заради актьорите и режисьора, както и прекрасните кадри с пастички, торти, кремчета, еклерчета и пр., и пр. му пиша като цяло добра оценка. Далеч е обаче от другите две заглавия на режисьора Кейта Коно - Freeter Ie o Kau (2010) и Hayami-san to Yobareru Hi (2012).

Една трапчинка от Шу и ви пожелавам приятна вечер. Излезе днес втора част от ShuTube с Шу - това са клипчета и снимки с неговия герой от предстоящата само след 12 дни 151-серийна дорама с негово участие Jun to Ai (2012), за която тук знаете, а и писах доста и в темата му.

# 680
  • Мнения: 6 888
romanti4ka, тази вечер излезе и последната 16 серия. Дано скоро да се появят и субтитрите за нея.


На тази снимка Шу ми изглежда възмъжал yes.

Ето ти в замяна един друг твой любимец в новата му драма Happy Noodle. Филмът му Mr. Perfect, за който има доста оскъдна информация, е бил излъчен на кинофестивал във Фукуока (Япония).




Голяма е сладурана Ким Сун А Joy



снимки: soompi

# 681
  • MJF
  • Мнения: 8 652
 Joy дяволчето кой ли е?! Това ме подсети че в неделя гледах  София: Интервю с вампир и се сетих за "нашите" вампири  ooooh! Joy.
Ей тез преводи като са причина да не гледам нещо се  Twisted Evil. Е дано преведат наистина For Love's Sake a.k.a Ai to Makoto.

Хм и преди да видя последния епизод на Iki mo Dekinai Natsu съм съгласна че не е на висотата на Freeter Ie o Kau (2010) и Hayami-san to Yobareru Hi (2012). Оставам с чувството че при монтажа на заснетия материал са гледали встрани, бъбрили и пр. и не са си гледали работата. А можеше и заслужаваше да се нареди сред силно направените/изпипани human drama. Очаквам 12-и епизод вече подготвена  Hug, тъкмо мърморенето ми след това няма да е много  Mr. Green.

# 682
  • София
  • Мнения: 562
шошулчо, няма лошо, че е 30 епизода, тъкмо ще гледам хубави мъже Wink Embarassed по-дълго време
                    



Изгледах 12-13 серии на  Haeundae Lovers без субтитри, действително забавното намаля за сметка на сериозното и драматичното
Скрит текст:
и това, което очаквах от известно време, се случи Sad - Со Ра узна, че Ли Те Сунг е вече женен.Ах този красив полубрат - много лош бе. Май си разчисти пътя към хотела и Со Ра. Но се надявам края да бъде хубав и да не ме разочарова, тъй като сериала ми харесва много.

2в1, гледам, че Answer to 1997 е почти преведен на руски, а са започнали и на български.Мисля и аз по-натам да го гледам - всичко, което си препоръчала, ми е харесвало, надявам се и сега да е така Hug.
Наистина Ким Сун А е страхотно красива мацка newsm10!А и Yoon Si-Yoon не и отстъпва Embarassed. Е, надявам се и ние някой ден да можем да изгледаме този филм.
 
 

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 22:57 от freedoms

# 683
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
2в1, Шу се промени много в последната една година и ти си го забелязала. Kъде отиваш... възмъжа и той. Но пък и винаги си е бил мъжкарче, не с онези женствени черти като повечето самурайчета, които сме свикнали да виждаме. 26 октомври наближава, ще порасне с още една година.



Много благодаря, че ме подсещаш за корейската ми любов! Нали лятото говорихме за новият му сериал - Happy Noodle (2012), който аз кръстих "Щастливия макарон" и следя фейсбук страницата му. Сега ме подсещаш да споделя и аз какво зная. Доколкото разбрах е обявен да стартира през месец декември, но дата така и няма. Преди близо месец обаче качиха снимки от пресконференцията на "Щастливия макарон", а и редовно публикуват снимки с Yoon Shi Yoon, което ме навежда на мисълта, че може би ще стартира по-рано. Във viki.com "макарончето" вече си има страница, дори и екип, който ще превежда на английски, но дата така и няма. Попитаха някои потребители, но никой нищо не казва. Следя обаче страницата, ако се излъчи в Китай, предполагам, че веднага ще качат първи епизод. Те са общо 24, така че съм подготвена за първата си китайска атака. Заради корейската си любов ще гледам и китайска продукция, тъкмо да "опитам" и от техните произведения.
За филма му на тема голф, също не се знае много. Пише навсякъде - Coming Soon 2012, но тя кажи-речи се изниза годината, а дата няма. Мистерия около старта и на двете продукции с негово участие.

Виж обаче как се наредиха един след друг - японската и корейската ми любов. Да пиша аз и за двамата... Ехх, удоволствие.

Шошулчо-сан, за макарончето те взимам с мен, ще го гледаме текущо, когато го пуснат. Така че си разчиствай малко по-малко програмата, за да имаме време да се посветим и на първото си китайско приключение с корейско участие. Душата ни отново ще се храни с вкусните гозби, които ще приготвят. Yoon Shi Yoon, брашно и точилка - вървят ръка за ръка.

Малко снимки, които и аз имам на Yoon Shi Yoon от предстоящия му сериал Happy Noodle (2012). Ама си е слънчице това момче... Чуден е! Първата снимка е от пресконференцията на сериала, която се е състояла в края на месец август.



Скрит текст:




Последна редакция: ср, 19 сеп 2012, 09:06 от rossonera

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Привет!

I_N, радвам се, че клуб "Сатоши" увеличава своите членове  Simple Smile. Ще чакаме търпеливо Ai to Makoto, какво да се прави. Аз освен това много искам да гледам и Hold Onto the Gold and Fly, в който освен Сатоши участва и още един голям мой любимец Kenta Kiritani, но не намирам кой знае каква информация за този филм, освен че ще излезе през ноември - Тийзър .
rossonera,  ако ти попадне някаква информация от японските ти източници за Hold Onto the Gold and Fly, ще разчитам на теб да споделиш  Hug.

Поздрав със заглавната песен, от новия албум, на любимия ми Park Wan Kyu - Love Story Simple Smile.



6o6ul4o, знам, че гласът наPark Wan Kyu ти беше допаднал, ако проявиш интерес към новия му албум, можеш да го свалиш  оттук.

# 685
  • MJF
  • Мнения: 8 652
dovede , свалям. Даже и линк като за мен  Party Hug.

rossonera , нашата тай забежка  Alice in Wonder City видях че е приключила но 15 -и епизод макар и пуснат в моите сайтове е без превод. Изгледах набързо с мишока 12-14 епизоди. Какво да кажа?!  Laughing с мишока става но нищо повече.

Haeundae Lovers 12 преведен ще изгледам днес.

# 686
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
dovede, ще споделя, когато науча повече. За сега зная единствено, че филмът излиза тази есен, а това означава, че живот и здраве през април-май догодина може и да го видим. Шим Чанг Мин от TVXQ е в ролята на севернокорейски агент, а наш Сатоши е главен герой. Обир на банка, екшън, така го виждам заглавието, прочитайки резюмето.

Шошулчо, мм, да, зная, че Alice in Wonder City приключи с 15 епизода. Още същия ден го изгледах в viki.com и го коментирах в темата му в Спирита. Много зле, много, много зле. На финал и труп имахме, но не ми се сеща вече за първата ми тайванска забежка, защото повече няма и да опитвам с техни продукции. Не са за мен. Аарън Ян - краси отлично екрана, но само до там. В първите епизоди явно съм била зашеметена, но после като стана една драма, едни локуми... Но ми хареса много кадрите с него и цигулката му. Дoбре, че беше и класическата музика, че криво-ляво издържах.
За "веселото макаронче"... Ще го видя и него как ще потръгне.

Да пусна един японец. Пoвечето тук ще го познаят веднага, на dovede може и да й се разхлопа сърцето от щастие, но да видим дали Шошулчо ще го познае, при положение, че наскоро изгледа сериал с него и остана много доволна. Тази снимка ми е много любима, единствената, която му пазя. Шошулчо, кой е този японец?

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 55
rossonera, мерси! Значи пак ще съм в позиция на изчакване за Hold Onto the Gold and Fly, та чак до догодина  Sad. Ама за Сатоши и Кента ще стоя и ще чакам, даже и с крак няма да потропвам  Laughing. Феновете на TVXQ и те старателно да си записват това заглавие  Simple Smile.

В очакване съм да разбера дали Шоши ще разпознае лицето от снимката-загадка  Simple Smile.

# 688
  • София
  • Мнения: 562
rossonera, много лесни загадки поставяш Wink Laughing

# 689
  • Мнения: 6 888
rossonera, много лесни загадки поставяш Wink Laughing
hahaha


Между другото днес отново имаме рожденик newsm38

Song Joong Ki

 

Става на цели 27(28 по корейски) години.

Общи условия

Активация на акаунт