Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 427
  • 772
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 436
Галя, може и да не е ревност, но във всеки случай Хазар й трие сол на главата и бая се цупи за нещо.

# 316
  • Мнения: 188
Гале
Скрит текст:
в къщата на Адалъ Зилян вижда закрита картина,като я откри застана лице в лице със себе си.Но не каза на Хазар,само не искаше отново да ходят там.Хазар по-късно и той видя картината и имаха  някакъв спор но се разбраха накрая
Това на кратко,не че няма още странни случки покрай този странник.
Скрит текст:
Но пък благодарение на Адалъ,понеже по напред в сериите следи Ресул-Хазар открива че Зилян е в болница.

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 22:43 от вили-72

# 317
  • Мнения: 11 984
Затова и новия персонаж Островитянина,го нарекох Говорещия с духове,все му се привиждат,появи се от нищото...и на този кюпек няма ли най после да му махнат белия парцал,все едно че е с разлепен памперс ooooh!

Може и да е слагано,може някой да не го е чел....
Две от най-големите турски филмови и телевизионни звезди – Берен Саат и Махсун Кърмъзъгюл, ще видят зрителите в премиерния за България сериал „Щастливи заедно".
 
Актьорите, добили изключителна популярност в родината си и у нас, тук влизат в ролите непоколебимия Хазар и чаровната Зилян – мъж и жена, които стават жертва на дългогодишна семейна война. За да спрат враждата между фамилиите и като част от сделката за помирение, двамата сключват брак по принуда. Впоследствие обаче любопитството между тях прераства в неочаквана любовна история.
 
В реалния живот съдбата на двамата актьори крие известни прилики с тази на  телевизионните им образи. Берен Саат, която през последните две години оглавява класациите за най-добра актриса, също преминава през редица изпитания на живота. През 2003 г. Берен все още следва бизнес в Анкарския университет, когато приятелят й Ефе я подтиква да участва в състезанието "Звездите на Турция" и да осъществи мечтата си да бъде актриса. Точно тогава се случва най-лошото – Ефе загива при автомобилна катастрофа дни преди тя да спечели втората награда в състезанието – отличие, което в последствие открива пътя й към актьорската кариера. Именно по време на конкурса бъдещата звезда е забелязана от брата на известната продуцентка Томрис  Джиритлиоглу, който е в журито – така още на следващата година тя получава първата си роля в поредицата "Смърт има в любовта ни".
 
Именно със сериала „Щастливи заедно" Берен прави впечатление с актьорските си качества. След него идват поредица от все по-успешни роли в телевизионни сериали и игрални филми, които я изстрелват на първо място в класациите за най-добра и най-високо платена турска актриса. Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година. За изминалите осем години 27-годишната актриса е постоянен обект на медийно внимание и с любовните си истории. След като наскоро се раздели с френския фотограф Сезар, последната й връзка е с популярния певец Кенан Доулу. Двамата се появяват непрекъснато заедно. Заговори се, че предстои сватба и дори се появиха слухове, че Берен чака бебе.
 
Също толкова интересна е и съдбата на екранната й половинка в сериала – 43-годишният Махсун Кърмъзъгюл. Той обаче е трудно да бъде представен с една дума, защото е едновременно певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор. За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а впоследствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
 
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 17 години и е копие на известния си баща. В дългия списък на жените, с които чаровникът е имал връзка, присъстват имена на много известни личности от турския филмов и шоу бизнес. Една от последните е Баде Ишчил, актрисата, която изпълнява ролята на русата помощничка на Езел в едноименния сериал.
 
В сериала „Щастливи заедно" участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги".
 

# 318
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
.и на този кюпек няма ли най после да му махнат белия парцал,все едно че е с разлепен памперс ooooh!

Моля те поясни малко, че нищо не разбрах.  newsm78

Това, което си постанала беше сложено в първият пост, ако не се лъжа за 2 теми даже.

# 319
  • Мнения: 15
И така... изгледах серията. На първо четене да споделя:

1. - традицията е в крак, за миг се усъмних че е ред на Азизолу да отмъщава ако Зелян се върне
/ходих да проверя в еп.25/.

2.- цитат:Така ли ми се стори или тази серия Бурджу се държа нормлано...
Абе нормално, нормално ама аз хич не и вярвам.
 
3. - цитат:а Хазар е толкова сладък пиян направо ме разби ...
Миличка разби те, то и мен ме разби, ама защото не сме на мястото Зилян /нищо лично/. Мисля че Зелян даже много бързо ще му прости,  ако бях аз щях повечко да го поизмъча /въпреки че бързо прощавам и съм мека мария/. Както споменах и преди - на Хазар трябва да му се забрани да пие, защото винаги когато е пиян прави издънки. От днес ще пие само Зелян, тя наистина е много сладка /шегичка/, но е истина.

4.Ресул не го оправдавам дори след като ми разказа историята си - дори и Хасан да е убил чичо му, те пък са убили брата на Хасан, така че отмъщение има. В случая той наказва сестра си, защото е наясно че тя обича Хазар /тя му го каза/.

5.За Азам ми стана мъчно - смятам че се е провалил с Ресул, но пък и то всичко със сила не става /трябваше да му повярва и да поговори с него като баща със син/, мисля че ако го беше направил Ресул щеше да омекне /той много се радваше когато баща му каза че се гордее с него след връщането му от Ирак/. По склонна съм да вярвам, че му липсва бащина ласка и вяра, отколкото че
таи толкова злоба от видяното в онзи ден. Нооо така е решил сценариста!!!

6.Новия образ и на мен ми е много странен / и той е май перко наумов/, но ще видим какви ще ги сътвори /аз отгоре ,отгоре видях, ама нищо не разбрах с моите 10 думи от турския/.

Спирам, че стана много дълго и надали ще имате нерви да го изчетете newsm78  





  

# 320
  • Мнения: 3 436
Галя, може и да преувеличаваме малко, но различните очи различно гледат. Ето ти линк.
Скрит текст:
http://www.dailymotion.com/video/xryr40_yyyyyyyy-yyyyyy-aska-sur … yyy-35_shortfilms - 17. минута
Всъщност Бурджу казва само "Тръгвай при жена си. Но й пожелавам и тя да преживее същото, което и аз." Това "същото" може да означава какво ли не. А и виж само къде точно болестта удря Зилян. Освен това, важна е и енергията, с която думите излизат от устата, нали?

# 321
  • Мнения: 0


Mahsun Kırmızıgül Röportajı-Dizi Tv&04.12.2011

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 23:07 от petiab

# 322
  • Мнения: 11 984
.и на този кюпек няма ли най после да му махнат белия парцал,все едно че е с разлепен памперс ooooh!

Моля те поясни малко, че нищо не разбрах.  newsm78

 Joy
Превод: Кюпек е куче на турски,на това хубаво куче няма ли да му махнат онова подобие на превръзка,прилича ми на памперс  омотал се около него

# 323
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, благодаря за превода. Сега разбрах къде бил ключа от палатката. То наистина е време да му махнат памперса.

Рокси, защо само Зилян да е наранена и защо само на нейно място да се поставим? Хазар не е ли човек, че да не може да бъде наранен?!

Много ме е яд, че сериала "Животът продължава" го няма с превод никъде. Наистина искам да го гледам, впечатлена съм от вложената история в него.

# 324
  • Мнения: 3 436
Роси, вече писах, че донякъде изразяваш и личното ми мнение за Зилян-Хазар и кой-кого. Браво за прямотата, с която заявяваш позициите си.

По другия въпрос ... за Ресул. Няма оправдание за поведението му, така е.
Но да не дава господ никому да е свидетел в детството си на потресаващи или извратени сцени, или самият той да е обект на някакво посегателство. Понякога резултатът е един и същ. Много често на по-късен етап от живота си такива хора получават непоправими отклонения. Има живи примери за това. В този смисъл Ресул е патологичен случай, излиза извън рамката и извън релсите на всякаква Традиция.

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 23:27 от Tania M.

# 325
  • Мнения: 1 056
Аз доколкото знам, клетвите хващат, ако имат основание., т.е. ако човекът, произнасящ клетвата, е силно засегнат от този, когото кълне. Не е хубаво наистина в духовен план и за този, който кълне. Но ако приемем, че Зилян се е разболяла, защото са я проклели, значи е имало основание за това. Wink Ами те редовно се кълнат всички в турските сериали с това "Господ да те накаже" или "Господ да го накаже", че не знам Зилян вследствие на чии грехове се разболява. Според мен болестта се е развила постепенно и няма пряка връзка със случващото се. Пак добре, че я откриват навреме.

# 326
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вали, от думите ти излиза, че Зилян заслужено се е разболяла.  #Crazy

# 327
  • Мнения: 15
цитат:Рокси, защо само Зилян да е наранена и защо само на нейно място да се поставим? Хазар не е ли човек, че да не може да бъде наранен?!

Ивка, не съм казала, че Хазар не  е човек и не може да бъде наранен - и Зелян доста пъти го нарани, даже се стигна до там че той и каза, че повече няма да се доближи до нея докато тя не го пожелае, но в последната ситуация и особено след като той разбра причината, мисля че не трябваше да изрича тези думи когато тя му се обади -"Не ми се обажда повече", а след като ги изрече трябваше той да и се обади и да се извини /ама аз имам чувството че той когато е пиян не помни какво говори/.

# 328
  • Мнения: 0
[videohttp://www.youtube.com/watch?v=7-wp-p5_vKA&feature=player_detailpage][/video]

# 329
  • Мнения: 188
Все се надявам Ресул да се промени и да стори добро на някого но май няма да стане.Да си свидетел на убийство-самоубийство наистина е голяма травма.И да искаш не може да забравиш,а той е бил толкова малък.
Интересно ако имаха дете с Михри дали щеше да мисли за отмъщение,можеше пък бащинството да го промени.

Общи условия

Активация на акаунт