Отговори
# 585
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506

Коооо-ко-ко-кооооо newsm57 newsm57

# 586
  • Мнения: 57
...ПРИбраФ се от ре4ни потоцииии.....уморена съм...макар,4е лежах,лежах под една дебела сянка...и пА лежах...докато бандита не ме запозна с една ре4на змияя Tired Tired...и кат' хукнах...аз си знам Crazy Crazy Crazy Crazy...сега ми е смешно...ама задника ми се ка4и в мутрата Rolling Eyes

Ина4е:трябва да готвя....докато не сЪ ме изпъдили на #2gunfireвън.....

Петке,аз вашия Искър много го уважавам...особено от страната откъм Ихтиман към Самоков... Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 авг 2012, 18:11 от ОнаЯ Мара

# 587
  • Мнения: 1 983
Снощи бяхме на р.д., аз прекалих....сутринта не знаех как съм и къде съм, много зле ми беше, ма много. Ходихме до ИКЕА, после да обядваме и ми светна. Сега ходих на козметик и след малко излизам с колелото. У нас е бомба, ама се разбрахме с фи-то той да пусне прахосмуча, аз докато карам. Blush
Детето е на Витоша с баба си, чакам ги да се приберат по някое време.
Купихме от ИКЕА някакви замразени кюфтенца, зеленчукови и от месо, та тая вечер ще ги тестваме.
Леле, голям мързел ме мори.  ooooh!

# 588
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Снощи бяхме на р.д., аз прекалих....сутринта не знаех как съм и къде съм, много зле ми беше, ма много....
Леле, голям МАХМУРЛУК ме мори.  ooooh!


 newsm53 Mr. Green

# 589
  • Мнения: 1 983
Снощи бяхме на р.д., аз прекалих....сутринта не знаех как съм и къде съм, много зле ми беше, ма много....
Леле, голям МАХМУРЛУК ме мори.  ooooh!


 newsm53 Mr. Green

А, махмурлука ми минА, ама дойде мързела  Mr. Green ooooh!

# 590
  • Мнения: 57
жИжоооо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 591
  • Мнения: 599
И мен ме мързи, ама рискувам с детето да ядем въздух, ако не се стегна в близките 10мин.
Така че ще си представя как ме наритвате с яки шутове и ставам от компа. Благодаря ви Mr. Green

# 592
  • София
  • Мнения: 819

Петке,аз вашия Искър много го уважавам...особено от страната откъм Ихтиман към Самоков... Mr. Green


Е баш там бяхме днес, изгоря ми муцуната, и бедърите ми изгореха, и на дзверо гърбината малко се напали, ама ако, не беше зле, само дето нямаше как да се плацикаме, ама карай  Mr. Green Важното е, че момчето ми си начеса малко крастата, въпреки че не хванахме нищо, па кат се прибрахме ни сготви кюфтета с доматен сос и салата печени чушки със сирене, а по път ни черпи сладоледи Crazy

# 593
# 594
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ВърнаФ сА.

УбУУУУУУ беше.

Утре... не знам.

Тия дни планувам среща.

Ма да видим. Thinking

# 595
  • Мнения: 1 167
Маро, сто на сто съм много вкусна  Mr. Green  Heart Eyes

Кат' за неделя нищо не сте писали.

Мен ме чака маникюр и педикюр...ама мноу ме мързи.

# 596
# 597
  • Мнения: 1 765
А това като го слушам пък така ми се допива бира в точно едно определено  място в Майнатаун Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=mYkhNWIdra0

# 598
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 newsm09

# 599

Общи условия

Активация на акаунт