Отговори
# 570
  • Мнения: 6
Видях си детето за един ден, като се разделяхме беше толкова тъжно, милото...Ревах и пак ми се реве cry

 spoko

# 571
  • Мнения: 1 446
Драстииииииииииииии

Днес бяхме на риболов,да загреем за морския риболов с новата въдичка.

5 дни до следващото море  Mr. Green

# 572
  • София
  • Мнения: 819
Ох, ей мъ на Crazy Излезнахме уж за малко, па издухме към Витоша, катерихме се по некви каминяци, после момчето ми добро ни заведе до язовир Искър, че кака не беше ходила там нивгаш, то мноо убаво било, бре  Mr. Green И после на прибиране забърсахме едни свински вратлета с кокалче, на скарата, мани ужас Blush

# 573
  • Мнения: 1 776
2-ра страница Naughty


ДУ ви иначе Hug

# 574
  • Мнения: 599
ДУууууУУУУУууууууУУУУУУууууу! Laughing kiss

В ПМС съм, нищо не ми се прай, всичко ме дразни Crossing Arms
Добре че мъжо го нема. Детето ми действа успокояващо. За сега Laughing

# 575
  • София
  • Мнения: 819
ДУ, какавидки Mr. Green Ко ста тудей? Thinking

# 576
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
ДУ, тиквета!
Изпратих шведа, отивам да чистя Crazy

# 577
  • София
  • Мнения: 819
Лъчке, де я Цветка, мо, че си ревала вчера? newsm78 Шведа хареса ли сутляшчето  Crazy

# 578
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Цветка е за цялото лято на село, вече трети месец. Държи се геройски детето, ама много време вече мина и ужасно си липсваме. Още 3 седмици и си я прибирам.
Швета изяде сутляшчето преди да мигна, хареса му. На следващите 10 години от брака пак ще му направя, ако е добър с мен Mr. Green

# 579
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
СвършИ. Утре за София и пак на работа  ooooh! До септември  Twisted Evil После пак почивка (малка).
Не сте ривали за мене.
Отивам да си лягам  Crossing Arms

# 580
  • Мнения: 1 446
Чистя,мързи ме....

Не знам как ще доизчистя и кога....Сега съм включила парочистаката да загрява, ма много ме мързи  ooooh! Скоро не е било такова чудо.

# 581
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
wavey момичета  Hug Heart Eyes
Ей сега ми дойде нета ама нямам нито време да пиша, че пак хващам пътищата родни а и съм супер нервна и ми е криво нещо от сутринта.  Twisted Evil Cry
Желая Ви една прохладна, слънчева и спокойна неделя с много положителни усмивки.   bouquet Hug Heart Eyes

# 582
  • Мнения: X
 Flutter
Кокошчици любими! Heart Eyes

# 583
  • Мнения: 15 619
Heart Eyes

В тон съм с настроението - мързеливо, разтегливо и лежащо. За утрешните работни предизвикателства отбягвам да мисля до довечера, кога полегне народът.

# 584

Общи условия

Активация на акаунт