Отговори
# 690
  • Мнения: 8
Еxplanet, идвам и аз. Пуснах компютъра само,  за да предложа на други мами да се включат. Искаш ли в 14,50 долу на входа?
02 917 22 00 е тел. за записване.
Пък и е супер време за разходка Simple Smile

И аз ще дойда. Simple Smile
Лори  Hug и за кученцето ти също Hug

# 691
  • Мнения: 615
boby_6u6i   поръчвам чрез посредник и ми казаха, че за около две седмици ще пристигнат.
tilivanil от английския да  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 1 984
Лорито,много неприятно това с кученцето.Ама преди да мислите за приспиване не го отписвайте,водете го на снимка още сега,не вярвам толкова да не се намери някой да ви даде 40лв. на заем за такова нещо,пък може да се окаже нещо леко,да му бият лекарства,да го гипсират ако трябва,не го оставяйте да се мъчи повече,пък ако се окаже,че наистина няма изход...  Sad

Аз да се похваля,взех си листовките пред ДАИ без грешки.Сега остан акурмуването,дано имам късмет.

Тиливанили,мерси за илачите за разширени вени за мен бяха,дано да имат ефект,ще пробвам:)Само това с урината ще пропусна  Laughing

explanet разказа за моето секцио е от Тина Киркова, принципно не ми звучи много страхотно преживяването  hahaha  смисъл разказала съм си го както беше,както сама забеляза, но определено момента на първия контакт с бебче е неповторим и много вълнуващ и си заслужава всичко останало.
И да те попитам,ти ли спомена,че нямаш никакъв проблем з влагалищния секрет,а имаш течение?
Понеже моя е много добър,както каза докщи,без никакви притеснения,но си имам някакво безцветно течение и вече се чудя от какво може да е  newsm78   Майка ми каза,че и тя е била така и същонищо и нямало,ама знам ли,първия път не съм имала такива екстри от бременността  newsm78

# 693
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Хетера аз пък все още имам едно такова непостоянно течение - ту го има, ту го няма .. всъщност само сутрин ми се появява като стана от леглото и го усещам как си потича, след това през деня и помен няма от него и така до следващата сутрин .. док. смята, че няма причина за притеснения и даже изследване не ми назначи ..

# 694
  • София
  • Мнения: 1 984
Мецани, и моето е най-вече сутрин,точно все едно си потича,през деня рядко има нещо и е точно като вода.Поуспокои ме:)

# 695
  • Мнения: 607
Лорито, дано кучо да се оправи по - бързичко.
Хетера, аз също имам течение всеки ден, а  МБ ми е чиста. Явно наистина си е "екстра"!!!!
Исках да питам раждалите мами какво е усещането като изтекат водите? В смисъл може ли да се сбърка: примерно ако ходиш по малка нужда и ти изтекат водите тогава може ли да не се усети?
Мен пак почнаха да ме мъчат киселините и..... smile3515

# 696
  • Мнения: 0
Норичка няма как да се сбърка изтичането на водите,та те са толкова мноогоо,при мен си стана обилна локва.

# 697
  • Мнения: 1 709
И леглото беше мокро и по пътя към тоалетната си течеше...

# 698
  • Мнения: 73
Здрасти.Искам да питам, съществува ли някаква друга упойка освен пълната,която не боцкат в гърба?

# 699
  • Мнения: 1 179
Здравейте майчета! Четох, четох и накрая пак ще забравя нещо да напиша, ама пак ще се включвам.  Whistling
За моето раждане, обещавам някой ден да напиша преживяванията си в МД.
Експланет и аз като теб не мога да спя, хем прохладно, хем пооправихме вкъщи и пак. Аз до вчера бях с ужасни контракции, но се надявам до петък да не се налага да притеснявам доктора. Вярно, че се преуморих и покрай ремонта и чак ме е яд на мен си. Нямам търпение да дойде 17-ти да си видя бебо, от 11-ти юли не съм го виждала.  Tired
Иив, аз имам същата болка в ябълката, то вече и аз не знам, имам чувството, че тръгва от кръста много ниско, тазовите кости и стига до ябълката на левия крак, но е много болезнено и мисля в петък да питам доктора, че вече едвам издържам.
Шушулче, не знам колко ти е шийката, но моята се скъси някъде в 22-ра седмица. В моя случай я поддържам за сега с Утрогестан и да те успокоя, че състоянието на шийката все пак може да подобри. Моята първоначално беше над 4 см, след това се скъси на 2,5, после се качи до 3 см. и накрая беше измерена отново 4. В петък ще разбера има ли промени, особено след като реших да се правя на майстор, но по принцип трябва щадящ режим.
Лорито, дано кучо да се оправи, но поне му направете снимка.

# 700
  • Мнения: 117
Здравейте момичета най-накрая ви намерих аз съм с две момиченца  Sunglasses и ги очаквам към края на ноември живот и здраве  Hug

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен:)))
не съм писала мгооого отдавна,  но се опитвам да изчета всичко редовн  Simple Smile Ама и вие доста бързо  изписвате темите.
И ние в къщи редуваме майстор след майстор. Първо правихме допълнителен гардероб за бебчо. После правихме банята. Там беше доста гадничко, но засега приключихме. Имахме един неустановен теч и сега силно се надяваме да е отстранена причината, но да видим..... И сега чакаме следващия майстор да направи един портал да заградим хола от коридора, че е много голямо пространство и зимата няма отопляне. Та така с нашите ремонтни неволи.... Simple Smile
Да ви се похваля аз започнах да ходя на училище за бременни и съм страшно доволна. Много подробно и интересно обясняват всичко. Много ми харесва да ходя и ми действа доста добре, като има с кого да си говоря за бебчета, да си задавам въпросите и да получавам компетентни отговори. Heart Eyes
Днес ходихме да видим бебчо. Обърнал се е вече с главичката надолу и е около 1100гр., което много ме изненада, защото преди изоставаше с около седмица. newsm78 Но дай боже да е здравичко и всичко да му е наред и ако навакса и с размерите добре дошло Hug
Това е за сега от мен хубава и прохладна вечер на всички  Hug Simple Smile  bouquet

# 702
  • Мнения: 5 173
Шушулче, не знам колко ти е шийката, но моята се скъси някъде в 22-ра седмица. В моя случай я поддържам за сега с Утрогестан и да те успокоя, че състоянието на шийката все пак може да подобри. Моята първоначално беше над 4 см, след това се скъси на 2,5, после се качи до 3 см. и накрая беше измерена отново 4. В петък ще разбера има ли промени, особено след като реших да се правя на майстор, но по принцип трябва щадящ режим.
Благодаря за отделеното внимание! Hug
Аз се ужасявам от мисълта да си остана вкъщи до раждането и колкото и да имам нужда от почивка, то 3 месеца вкъщи ще полудея. В сряда съм на ЖК. Дано АГ-то да ми даде зелена светлина да ходя на работа. Praynig

# 703
  • Мнения: 113
Здравейте Пупенца Hug  И аз чакам Беб да порасне, че имам чувството, че още си е мъник и на нас ни казват, че изоставаме със седмица. За сметка на това обаче колко силна е станала, вече като мърда толкова отчетливо усещам движенията, поне се успокоявам че заяква.
Меци и аз имам подобни усещания за такова течение, което не е точно като течение а по-скоро като стабилно овлажняване сякаш съм превъзбудена. Мен са кавали или бях чела в някой мед. сайт, че това течение всъщност пречиства влагалището от микроби и моята доки освен МБ, която излезе чиста и стерилна урина друго не ми е пускала. Аз не съм специалист, но не мисля, че има какво да те тревожи Wink
Aera аз питах за това и отговора беше, че е от разширяването на таза и от това че избутва органите. Тази ранна утрин ми се случи същото схващане ама в комплект и с предните кости (тези срамните) и при мен беше доста болезнено имах чувството, че Беба е заклещена там и се поизплаших. Пих едно но-шпа и си свих коленете ако е ниско долу да и помогна да се намести и някак си проработи. Ако главно спиш по гръб имай предвид, че с тежестта си може би затиска някой нерв и от там идва силната болка. Мен ми казаха да спя на страни като редувам страните и сега уж се опитвам ама явно като заспя и пак на гръб се извъртам.

# 704
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile много ви благодаря за бързите отговори за подстигването  Simple Smile Още как ги прочетох се обадих на фризьорката но се оказа че не е в града и го отложих до другата неделя  Sad Утре съм на консулация и дано да съм качила някое килце че до момента съм само 3 отгоре а аз съм и слаба и колежките само ме базикат че аз в 6 тия месец съм по слаба от тях а те не са бременни  Smile. лека и прохладна вечер от мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт