Бебешката количка - цяла наука за второ висше №18

  • 47 323
  • 779
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 411
Колко си висока? На някои комбинирани колички дръжката е подвижна, на степени.
1.62 съм висока и си търся подходяща височина и тежест за мен Peace
Има много колички с подвижни дръжки ,но още не съм се спряла на нищо конкретно...

Ееее, не си най-ниска! Аз съм 1,60 и 43 кг и никога не ми е било проблем да си бутам комбинираната количка с помпащи се гуми. Даже си я бутах на втората степен на дръжката, степен на която я бутат почти всички. Евентуално няма да е удобна тази степен при ръст над 1,80, но тогава има възможност да се удължи дръжката. То, затова са измислени телескопичните дръжки.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 194
... търся си резервни части или по скоро гуми за zooper boogie. ...
atadar, предполагам, че щом търсиш резервни части имаш такава количка. Аз много я харесвам. Може ли да споделиш мнение за нея - кг, маневреност и най-важното, подходяща ли е за новородено
здравейте,
me too зависи какво търсиш Peace аз съм ужасно доволна от нея!!!!
плюсове:
- има пълно легнало положение/ става за новородено/
- обръщаща се седалка с лице към майката и по посока на движението Peace - голям плюс
- широка и удобна за детето / понякога дори за две Wink/
- помпещите гуми омекотяват движението и са високо проходими - танк!!!
- преди три години когато я взех се водеше най - леката триколка! факт!!!
- много маневрена и лека за управление и движение Peace без проблем се бута дори с една ръка и по неравности / сега взех за път малка, лека количка, която при най - малката неравност се бута в пъти по тежко Crazy/
- огромния кош за багаж също е страхотен плюс
- всички необходими аксесоари си вървят в комплект с нея
- огромен сенник
- лесно перяща се и не запарваща материя
ползвам я вече почти три години - баткото го возех ежедневно до две години - много обичаше. сега малката я наследи и вече 7 месеца е с нея Peace след толкова употреба / и злоупотреба по Софийските улици/ ето и минусите който съм открила
- огромна е - трудничко, но не невъзможно се побира в асансьор, багажник и понякога имам проблеми и с градския транспорт - поради тази причина сега като пътуваме и двете деца се наложи да вземем малка Rolling Eyes
- гумите трябва да се помпят от време на време. имаме и едно спукване но без проблем се лепи като гума за колело Peace
- при нас обаче едната взе да изпуска / повечко и дойде явно Crazy/  и ми се иска ако мога да намеря, било то и втора ръка защото иначе количката не е мръднала, може спокойно и третото живот и здраве да изгледа Crazy
като цяло препоръчвам с две ръце Peace

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 15:50 от atadar

# 32
  • Варна
  • Мнения: 773
Къде да търся Mamas&Papas Sola ? Имаше я в Сладури, но вече не.

# 33
  • Мнения: 513
Къде да търся Mamas&Papas Sola ? Имаше я в Сладури, но вече не.
И в Бургас не може да се открие, единствено в нета , там е решението .

# 34
  • Мнения: 143
http://xn--h1aaebdr9d.com/2012/комбинирана-бебешка-количка-2в1-vector-pro-espiro/

Днес обикалях из магазините и се влюбих в тази количка ,ако не се появят лоши впечатления  Simple Smile тук ,мисля да спра с търсенето и да чакам момента за покупка......бутах количката 30 мин , разгъвах и схъвах и останах запленена.....дано се окаже добър избор.... Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 7 645
alo_madona - аз първоначално се бях спряла на Енцо Ево на Еспиро, прочетох само положителни коментари и за Вектор и за Атлантик и за Енцото, мисля че имаше и тема в бг мама за тези колички.
Единственото което ме отказа в последствия беше, че харесах повече X-Lander а и мисля че Енцото беше 15кг, а моята 13kg

Имам съседи които бутат Атлантика и изглежда супер, а хората са много много доволни. Бебето е на година и половина, а в количката както беше легнало имаше място и за още едно бебе, ширеше се Simple Smile

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
момичета седя и си мисля количките които се обръщат в двете посоки, сгъват ли се заедно със седалката или?  #Crazy

Моята е Навингът кадет и се сгъва заедно с коша. Но кошът трябва да е монтиран по посока на движението. Ако е с лице към майката не може да се сгъне или по-точно сгъва се, но не е никак компактно.

# 37
  • Мнения: 74
Вместо запис да споделя нещо - във фейсбук следя страницата на Мима, от снимките на "клиенти" сигурно 80% са от България, дали са подозирали, че ще имат такъв пазар:)

# 38
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 268
Вместо запис да споделя нещо - във фейсбук следя страницата на Мима, от снимките на "клиенти" сигурно 80% са от България, дали са подозирали, че ще имат такъв пазар:)

Ами пазарът на колички по 2000 лв всъщност е основно България  Wink

# 39
  • Мнения: 2 891
Аз все си мисля, че просто ползвателите на Мима от другите държави нямат нужда да се изфукат в нета с количката си  Laughing

Офертата на Easywalker още стои. Струва си да се погледне.

# 40
  • Мнения: 307
Да този Easywalker  си е супер изгоден. Та той е на цената на Еспиро или Навингтън кадет. Грубо 600лв количка +200 си е 800 или по-точно 589 за количка + 189 за кош е 775лв. Та еспирото са по 800 и кусур и Х ландерите. 

# 41
  • Мнения: 156
привет момичета  Hug
бихте ли дали мнение за няколко вида колички на които съм се спряла и не мога да взема решение Rolling Eyes newsm78
едната е на Хаук,като за тях чувам противоречиви мнения,че били чупливи,пък че това са били старите модели, а вее са здрави и т.н. а другата ми е Навингтън,която много ми допада Heart Eyesособенно червената..ммм кошче за кола не ми трябва, имам от баткото,така че мога да се спра и на вариан т 2 в 1,само със зимен кош Rolling Eyes
благодаря

# 42
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз бих взела Навингтъна  Rolling Eyes

# 43
  • на североизток
  • Мнения: 460
и аз Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Момичета, голяма гадост е да не знаеш какво искаш , ама да искаш  Laughing

Дайте едно рамо сега ...много ли е важен багажника на количката, харесала съм си лека количка -Pliko Mini     http://www.biberon-bg.com/productv/1108/bebeshka-kolichka-pliko-mini.html  , искам да ми е толкова лека, че ако се налага да я нося заедно с бебето да мога да я вдигна -говоря за подлези, на които коловозите не съвпадат с колелата или, както днес например-нямаме асансьор(6ет)
Обаче, това Мини има супер малко багажниче и на всичкото отгоре, две кръстосани рами,които още затрудняват пъхането на едно шише мин.вода да речем ...Бива ли само един багажник да ме откаже ...
Другия модел ,който ми предложиха в магазина е Pliko Completo Si http://www.biberon-bg.com/productv/1105/bebeshka-kolichka-si-completo.html
 -с голям багажник, но пък 7кг

На фона на моята Лола-10кг, и двете са леки, но бебето ще расте все повече и сега дилемата е -по-тежката количка(7кг) и голям багажник, или по-леката и почти никакъв ...
Освен това и колелата са различни-на по-тежката са 4, а на леката -8 ...

Мамите ,които имат опит с малки колелца,споделете и за тях-много ли друсат на неравни терени ?

Общи условия

Активация на акаунт