детски кардиолог д-р Красен Демирев

  • 14 055
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 493
Manuelchee радвам се за вас и за детето ви. Аз също съм доволна от прегледите при него - всяка година водя детето на контролен. Каквото повикало, такова се обадило ... може и да се е държал лошо с някого ама може и този някой да си го е изпросил ...
Успех  bouquet

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте,
Днес бяхме на преглед и ехокардиография при д-р Демирев с дъщеричката ми, която е на 8 месеца. Искам да разкажа малко предистория докато стигнем до срещата ми с доктора. Личната ни лекарка долови шум на сърчицето на последната консултация и ни изпрати на преглед и ехокардиография в трета градска болница. Още същия ден се обадих дадоха ни час за 20 февруари (само да уточня, че деня, в който звъннах беше едва 30 януари; представете си колко бавно и мъчително би било чакането на една разтревожена мама). Та 20 февруари час с направление... реших, че няма да издържа до тогава. Исках час по скоро да чуя от някой специалист, че малкото ми мъниче си е напълно здраво и няма проблеми със сърчицето. Споделих всичко това с друга майка на две дечица. Голямото й момченце е на 10 години в момента, но като бебе е имал шум в сърчицето и са го водили в болница "Детско здраве". Веднага звъннах на телефона, който е публикуван в сайта им, но там ми казаха, че кардиологията е на друг телефон, който те ми продиктуваха. Обадих се, попитаха ме дали имам предпочитания кой лекар искам да ни предледа, но нямах информация за никого така, че за мен беше все едно, по случайност ни се падна д-р Демирев. Записах час за 6 февруари в 17:30ч. без направление. Вечерта реших да се поразровя и да потърся информация за него, натъкнах се тук и се шокирах от негативните впечатления на мамите, които са писали. Бях много притеснена може би нямаше да оставя на случайността да ме отведе на преглед точно при него след като прочетох тези отзиви... но за добро или лошо вече бях пред свършен факт. В 17:20ч. бяхме пред медицински център "Детско здраве", който се намира в близост до Пирогов. Отидохме на регистратурата и казах, че имаме час при д-р Демирев в 17:30. Жената беше толкова учудена при чутото и ми каза, че кардиологията от 4 години е на друг адрес в овча купел на ул. Маестро Кънев 4. Бях ужасена сетих се какво прочетох тук и колко "много харесва" д-р Демирев закъснели пациенти. Жената каза, че ще позвъни на колегите си в другия филиал, за да ги предупреди за закъснението ни. И така газ към овча купел. В 17:50ч. бяхме там на регистратурата платих прегледа, който струва 40лв., но казах, че съм заявила и желаем и ехокардиография. Момичето ми каза, че трябва да доплатим още 60лв., но колежката й я сопна и й каза да отидем при доктора и на излизане ако трябва ще платим каквото отбележи той. И така озовахме се пред кабинета, а аз бях под невъобразимо напрежение. Вратата се отвори излезе едно момченце с баща си, а отвътре се чу един приятен глас: "Има ли отвън Ния. Нека влезе." Влязохме извинихме се на д-р Демирев за закъснението и объркването, а той не спираше да се закача с малката. Прегледа я направи й ехокардиография, през която тя не спря да плаче, но доктора остана все така мил и вежлив даже ме успокояваше да не се притеснявам, че малката плаче. Обясни ни че това е така наречения феномен на сърцето и че детенцето ни има много здраво сърчице. Докато пишеше официално колко здрава е малката ни принцеса ни попита защо сме без направление, обясних му, че имаме час с направление, но в края на месеца, а той каза: "за мен е неприемливо малките дечица да си заплащат прегледите" и така и не отбеляза, че е правил ехокардиография и ние не платихме още 60лв. на излизане, когато си взехме документите от регистратурата. Жест, който малко лекари в България биха направили.
И така ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ - ВОДЕТЕ ДЕЦАТА СИ ПРИ Д-Р КРАСЕН ДЕМИРЕВ. НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК, ОТЛИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ.
И имайте предвид, че кабинета му е не в медицинси център "Детско здраве", а в болница "Здравето"

Общи условия

Активация на акаунт