АПРИЛче банския обува, за морето ще пътува

  • 36 982
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Априлче бански си обува, а майка му в бански се срамува Laughing

хахах Нели, уникално заглавие Mr. Green

не се включвам, че искам повечко да пиша, а не ми остава време за повече и викам все айде после .... ама записвам се поне засега, докато успея да се разпиша, темите няма да са актуални Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 79

 Здравейте и от мен ! Да ни е честита новата темичка и само положителни новини Simple Smile

Аз също не смятам нищо за зампазява и правя..ще разчитам на готовите пюрета...но няма за започвам още Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 601
И аз като samm смятам да започна с правени пюрета, поне докато имам домашни продукти. Не си струва да купувам цяло бурканче, заради една-две лъжички в началото. Ще стигнем и до готовите пюрета, то е ясно.  Simple Smile
За баткото освен пюрета на хип, съм купувала и на сънвал и baby love (от ДМ).  И трите имат био-пюрета, като последните две не бяха много скъпи, ако не се лъжа.
За софийската среща, аз съм ЗА. Часът и мястото ме устройват идеално.  Peace

# 18
  • Мнения: 25
Хоп ето ме и мен!Браво Бени, че си направи труда!

# 19
  • Мнения: 3
Днес успях да приготвя няколко домашни пюрета Simple Smileда видим дали малчо ще ги хареса.Докато имам домашни продукти надявам се и време ще му правя!Докато се рових във форума намерих  публикувани бебешки рецепти от duhi-puhi много ми бяха полезни!Духи   bouquet!

# 20
  • София
  • Мнения: 188
Zapis i ot men. Ne smjatam da zamrazjavam nisto, t.k. domashno i bez tova njamam... Ste zapochna s Hipp.

# 21
  • Мнения: 71

За софийската среща, аз съм ЗА. Часът и мястото ме устройват идеално.  Peace

Роузи, кога и къде че съм пропуснала аз Embarassed

# 22
  • Мнения: 65
benitabeni , супер си, мерси за темата Hug Как е адашката?

laguna , аз пуснах предложение в старта тема за среща:
Др. сряда (8.08), 10ч., на центр. вход на Южния парк

Ако някой има предложение за др. място - може и там, но знам, че доста от мамите се събират в Южния и за това писах за него, иначе на мен навсякъде ми е ОК...
за пюрета - и аз като теб няма да замразявам/консервирам. Каквото сготвя преди ядене, такова ще яде.  Sunglasses Дано само да ги харесва, че до сега не е от ящните.  Praynig

Има ли други бебета, които още да повръщат? Ема все връща по 2-3 пъти на ден, не е много, но взех да се тревожа вече...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 0
Balonesa и Преси повръща, ама то не е нормално кротко бебе да папка и да кротува...то е едно ритане, напъни да става, вдигане и хващане на краката и какво ли още не ...и всичко ДОКАТО ЯДЕ! А след като се наяде задължително следва обръщане по корем и разбира се повръщане, а и като я оригам връща по малко от време на време....Абе чудо работата...

# 24
# 25
  • Мнения: 1
Добро утро на всички мами!
Ние отдавна сме будни, към 4 часа като започна едно напъване едно чудо, нищо не помогна и се разсънихме. Чудя се как да се справя с проблема с ръцете - на Ема са й постоянно в устата, притеснявам се да не стане навик, че после няма отучване. Залъгалки изобщо не иска тя слага ръцете в устата, аз вадя и давам залъгалка ... и така до припадък. Накрая се изнервям и я оставям да прави каквото иска. И други мами бяха писали за такива случаи. Ако са намерили разрешение, ще съм благодарна да споделят.
За срещата с удоволствие бих се присъединила, обаче ми е на съвсем другия край на София и ще ми е трудно да стигна, аз живея в модерно предградие, близо до западния парк. Ако някоя мама се разхожда там ще се радвам да се видим  Hug

Много слънчево настроение от мен и целувки на бебоците от Ема!

П.П. Ако може и на мен да пуснете username/password за албумчето да кача и аз някоя снимчица!

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414

Има ли други бебета, които още да повръщат? Ема все връща по 2-3 пъти на ден, не е много, но взех да се тревожа вече...  Rolling Eyes



Иван  Sad. Той като новороден не повръщаше, но преди месец някъде започна... и си повръща. Каката, обаче повръщаше доста дъ;го, та не се тревожа.

# 27
  • Мнения: 0
Nie otgovariame napulno na tova opisanie: Balonesa и Преси повръща, ама то не е нормално кротко бебе да папка и да кротува...то е едно ритане, напъни да става, вдигане и хващане на краката и какво ли още не ...и всичко ДОКАТО ЯДЕ! А след като се наяде задължително следва обръщане по корем и разбира се повръщане, а и като я оригам връща по малко от време на време....Абе чудо работата...

Vchera zabravih da spodelia, che az si pormenih reshenieto za rota virusnata I shte ia postavia, ako ne e kusno. Dve blizki dechitsa (ednoto varnenche, drugoto sled poseshtenie na moreto) izkaraha tazi gadost I ne iskam da vi opisvam kolko e nepriatno, taka che...strah loze pazi!

Inache za sreshtata super, ama nie vse oshte niama da sme se zavurnali v Sf, taka che na vas priatno!

# 28
  • Мнения: 10
За срещата - ок съм, само да не забравя, сигурна съм, че преди това, някой ще подсети.
Централния вход на Южния парк, имате пред вид там, където е края на бул. Витоша, нали?


# 29
  • Мнения: 67
Методи беше спрял да връща, но от около седмица пак започна. Е, той също не седи мирен и все се върти по коремче. Предполагам, че е от това.
Иначе за ръцете - все са му в устата. Иска залъгалка, но за няколко минути и решава, че трябва да я извади и слага пак ръката в устата.
От два дни е започнал докато седи по корем да повдига ръце и крака едновременно във въздуха и се  ядосва и ръмжи. Вашите бебета правят ли го това?

За срещата и аз много искам да дойда, но май няма как Sad. Живея чак в Надежда. Някоя мама има ли идея как мога да стигна до Южния?

Общи условия

Активация на акаунт