АПРИЛче банския обува, за морето ще пътува

  • 37 022
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11
samm Ние като бяхме на 2-3м. много лошо се подсечи.И аз като теб какво ли непробвах.Изцяло спрях мокр. кърпички.Миех я на всяко сменяне  на памперса,а когато имаше ако със сапун Бочко или със шампоначето и.Нали всяка вечер я къпя с него и не плачеше от него.Почнах да и слагам пудра "джонсън"(мисля че това няма значение) но се оправи.Винаги отричах пудрата,но само това остана дето не бях пробвала,и сега и слагам от нея.

# 736
  • София
  • Мнения: 603
Здравейте. Ей как ни се оживи темичката, много се радвам  Hug
Ние днес бяхме на консултация - 7 кг и 69см. Сложиха ни хепатитната ваксина, дадохме кръв и урина, въобще пълна програма. С урината беше голям смях докато я съберем, но ползвах технологията на духи с течащата вода.  Hug Сега съм притеснена обаче, защото Яна има някакви много ситни пъпчици по коремчето, под брадичката и една-две по крачето. Явно ще отложим още ден-два захранването, докато минат.
Selvina_25 ужасно е това. Добре че нищо му няма на детенцето ти. Praynig Точно миналата седмица си мислех, че е време да свалим нивото на нашата кошарка, въпреки че не пълзим и не лазим.
 

# 737
  • София
  • Мнения: 188
И аз съм "ЗА" срещата, но в четвъртък не мога, ако искате във вторник?
За мен и вторник (утре) е ОК. Да кажат останалите

# 738
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!  bouquet Искам така да се каже да се "презапиша" в темичката. Писала съм няколко пъти докато бях бременна, а ето че вече бебшока е на 5 месеца. Мартина е родена на 22 април и е едно щастливо и здраво бебе, пу -пу. Но от известно време започна да се събужда  по-няколко пъти през ноща с рев, и единствено поставянето на гърда я успокоява(видях че има и други с такива проблеми), а до преди това си спеше по цяла нощ. Споделих с док и той предположи две възможни причини. Или не и достига храна или я тормозят зъбките вече. Хич не ми се иска да давам добавка Sad, до сега е изцяло на кърма и ми все ми се струва, че имам достатъчно. Та се надявам да е от зъбките има  ли някое от бебенцата вече с зъбче и ако да - какви бяха симптомите ?

# 739
  • Мнения: 10
Момичета,
ако няма много желаещи за срещата утре, да я отложим за другата седмица да да могат да реагират повече мами?

Вторник, 08/10, Южен парк, часа допълнително?

Да ви кажа моя мъж вчера какво направи, оставям ги за 40мин. с бебто от както се е родила - 6м., и му казвам тук има пасирана круша, дай й я, като се върна ще я кърмя.
Прибирам се, питам какво стана,"ааааа, тя ревеше, но не й обърнаха внимание...",
"а крушата?", "каква круша? тя за нея ли беше...."  #Crazy

 

# 740
  • Варна
  • Мнения: 171
Ужас аз така бях оставила кърма веднъж, а ММ ѝ дал вода понеже не бил сигурен дали кърмата не се е вкиснала... Но бебка поне се беше залъгала с водичката...

# 741
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте ...станало време за нова тема, някой от общия профил ще пусне ли или ...друг да се наема?

Ние днес оформихме голямата тумба, посрещнахме Di_  и символично изпращаме kukundrelka(Ели), пък и не се бяхме събирали всички доста време

Ама и вашата не е лесна, с толкова паркове и градини, а при нас-къде,къде ...айде в морската  Laughing

Да спомена само, Стамен се изчисти целия от тези петна, след многократно ровене и четене на архивни теми в БГ Мама и споделеното там, стигнах до извода,че наистина е реакция от свалянето на Т ...

Samm, много ми е съмнителен този Бочко, щом имаш Мустела-давай с нея, аз съм много доволна, втора тубичка вече използвам , дано скоро подейства някое мазило  Heart Eyes

Сега, тъй като бях прекратила захранването трябва пак да почна , ама ме хвана мързела ... Twisted Evil ,пък и в това хубаво време да се прибирам и храня ....ще отложа още някой -друг ден и ще продължа , докъдетото стигнах

Другите новини от нас са,ч е Стаменчо мамин си седна на дупето ...повечето момичета сте го видели във ФБ, другите пък днес на живо ...ами, доволна съм от детето, дет се вика до 4ти месец не се обръщаше, а сега -преди 6ти още и седна  Laughing

Ето малки снимки от нас      
https://picasaweb.google.com/108721512895085078424/2012#5794332592541852498

Последна редакция: пн, 01 окт 2012, 17:00 от Г-ца Димитрова

# 742
  • Мнения: 71
Момичета,
ако няма много желаещи за срещата утре, да я отложим за другата седмица да да могат да реагират повече мами?

Вторник, 08/10, Южен парк, часа допълнително?

аз че съм много разсеяна съм разсеяна, ама не говорихме ли за четвъртък да бъде тази седмица или пак не съм разбрала? За мен не е проблем и другата седмица ако кажете, само че незнаем дали няма да вали тогава newsm78

# 743
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  bouquet Искам така да се каже да се "презапиша" в темичката. Писала съм няколко пъти докато бях бременна, а ето че вече бебшока е на 5 месеца. Мартина е родена на 22 април и е едно щастливо и здраво бебе, пу -пу. Но от известно време започна да се събужда  по-няколко пъти през ноща с рев, и единствено поставянето на гърда я успокоява(видях че има и други с такива проблеми), а до преди това си спеше по цяла нощ. Споделих с док и той предположи две възможни причини. Или не и достига храна или я тормозят зъбките вече. Хич не ми се иска да давам добавка Sad, до сега е изцяло на кърма и ми все ми се струва, че имам достатъчно. Та се надявам да е от зъбките има  ли някое от бебенцата вече с зъбче и ако да - какви бяха симптомите ?


KaRameLeLeLinKa, Добре дошли от нас! Аз също се включих с голямо закъснение  Rolling Eyesслед 4-тия месец.
Дъщеря ми Михаела също е родена на 22.04. и до 4-тия месец си спеше по цяла нощ. От края на август започна да се буди закономерно всяка нощ между 2-5 ч. Тъй като също като вас сме на кърма, аз просто и давам да суче и през нощта. Ти защо ще даваш АМ, а не кърма? Иначе аз мисля, че е от зъбките и затова са неспокойни... При нас симптомите са - 2 пъти вдигна Т до 37.8 и оттогава лиги, лиги, с литри се изливат постоянно и ръцете в устата !От 1 месец има две бели дъгички отпред на долните венци, но зъбчета още няма. Чакаме ги и това е! Поздрави на Марти!!!! Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 65
наистина тази седмица ще е по-добре за среща, че др. ще вали.  Peace

laguna, аз питах за утре, но ако сте се нагласили за четвъртък - ходете, аз ще мисля вариант дали не може нещо да спретна...
До тук сме май само аз, Hadji, Rouzi, ReniM и laguna. Другите мами къде стееее, хайде с нас?

Варненки, страхотни сте хубавици и много сладки бебоци.  Hug  Стаменчо много ме кефи с тоя перчем, ще има да му го скубят мацкитеее  Heart Eyes

# 745
  • Мнения: 71
Balonesa аз за утре също мога, не съм те разбрала, въпросът е ако някоя мама не е влязла днес вечерта ще пропусне тази информация newsm78

# 746
  • Мнения: 3
 laguna, Rouzi  Hug бкагодаря ви! Вдига малко температура,и го наблюдавам внимателно надявам се да няма да има последици,две нощи почти не спах будих се през час-два да меря температура и да гледам да не се променя цвета на кожата ooooh! 
 
Samm  Hug как сте днес? KaRameLeLeLinKa добре дошла отново при нас Hug!Най-вероятно да са зъбките!Много нервни стават мъничетата докато излезнат  ooooh!
    Момичета която може да пусне нова темичка че ще ни заключат Praynig Praynig Praynig!!!

Последна редакция: пн, 01 окт 2012, 23:25 от Selvina_25

# 747
  • Мнения: 5
Благодаря момичета за топлото посрещане.  С мъжа ми се бъзикаме, че първия зъб като се покаже ще вдигаме банкет Wink Сега ги чакаме да се покажат.... после ще чакаме да паднат ...така е Simple Smile

sysmix , страхотно е че и твоето момиченце е на тази дата, четох че хората родени на 22 -ри са големи късметлии. А мисля да давам адапте като добавка вечер, че уж да спи спокойно през ноща и да не се затормозява стомахчето.  Иначе и ние сега сме на варианта 2-3 пъти ставане през нощта и ядене по 5 минутки.

Успешен ден на всички!

# 748
  • Мнения: 0
Ами днес, да чукна на дърво, сме по-добре, но така и не мога да кажа от кое от всичките мазила и терапии, които приложих...Дано се оправи напълно, че Rolling Eyes
Благодаря на всички, които ми писаха тук и на лично! Hug
А какво ще ни е заглавието на новата тема? Есен вън дойде на априлче зъб да донесе Laughing Laughing Laughing

# 749
  • Мнения: 43
Здравейте мами,
Аз съм за четвъртък,ако имам кола съм там.
Поздрави!!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт