БУРГАС

  • 44 921
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 813

На мен. Ще гледаш ли детето ми през това време и на другите, на които им се ходи?

# 61
  • Мнения: 284

На мен. Ще гледаш ли детето ми през това време и на другите, на които им се ходи?

Ок. Хора се намериха да искат да идват.
ТЪРСИ СЕ ДЕТЕГЛЕДАЧКА ЗА 12.08 С ЖЕЛЕЗНИ НЕРВИ, ОПИТ С ДЕЦА ОТ БЕБЕТА ДО ПЪРВИ КЛАС. ОСИГУРЕН КЛИМАТИК, ТЕЛЕВИЗОР С КАБЕЛНА И ЛЮБОВНИ РОМАНИ. ДОБЪР ХОНОРАР

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
И на мен ми се ходи, много я харесвам като звучене и визия. Но нямам съмишленици в семейството.Ще си я слушам в бокс-а.
http://www.vbox7.com/play:a0b3e863

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 16:08 от Belle Fleur

# 63
  • Мнения: 1 813
Аз детето си на детегледачки не го давам.  Simple Smile

# 64
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз детето си на детегледачки не го давам.  Simple Smile
Аз мойто го давам ама те не го искат  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 701
Аз детето си на детегледачки не го давам.  Simple Smile
  love001

# 66
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
От много мислене най-накрая купих ваучери за Дряново   Rolling Eyes 

# 67
  • Мнения: 1 701
Супер!
Да покажеш снимки после... Simple Smile

Търся си компания за каране на колело!
По принцип, защото май ще завали смед малко...

# 68
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
От много мислене най-накрая купих ваучери за Дряново   Rolling Eyes 

Честито, дано изкарате хубаво Hug

# 69
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Момичета да ви питам ,че не помня. Взех си решението за отпускане на еднократната помощ за раждане на второ дете . Казаха ,че от Инвестбанк трябва да отида и да си взема картата с парите -имаше ли срок за това , кога трябва да се отиде ?

# 70
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Трябва да се обадиш да питаш кога ще ти е готова картата.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 641
Момичета да ви питам ,че не помня. Взех си решението за отпускане на еднократната помощ за раждане на второ дете . Казаха ,че от Инвестбанк трябва да отида и да си взема картата с парите -имаше ли срок за това , кога трябва да се отиде ?

Няма значение кога ще отидеш. Важно е само да знаеш в кой клон на банката е картата ти. Иначе аз помолих да ми ги преведат по сметката ми в друга банка и също нямаше проблем.
Ако мислиш че няма да вземш други социални помощи от сорта на детски и т.н. като отидеш в банката можеш да им кажеш направо да ти закрият сметката и да изтеглиш всичко от картата. Аз така приключих с тях след като родих Момчил.

# 72
  • Мнения: 105
Здравейте родили мами:) Може ли да ме приемете във вашата темичка? Simple Smile

# 73
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Танче иска ли питане  Hug Hug Hug
Момичета да ви питам ,че не помня. Взех си решението за отпускане на еднократната помощ за раждане на второ дете . Казаха ,че от Инвестбанк трябва да отида и да си взема картата с парите -имаше ли срок за това , кога трябва да се отиде ?

Няма значение кога ще отидеш. Важно е само да знаеш в кой клон на банката е картата ти. Иначе аз помолих да ми ги преведат по сметката ми в друга банка и също нямаше проблем.
Ако мислиш че няма да вземш други социални помощи от сорта на детски и т.н. като отидеш в банката можеш да им кажеш направо да ти закрият сметката и да изтеглиш всичко от картата. Аз така приключих с тях след като родих Момчил.
чудя се като си подам документите за детски ,дали да не я оставя тази карта  newsm78за тях само ....
какво стана със сладкарницата - аз все още съм дебела некърмачка ,но вече ми писна да ходя и гладна, та много ми се ще да отида на такова местенце  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 813
Приемаме нови попълнения разбира се.  Simple Smile


Кой каза сладкарница? Аз имам заявка от мъжа ми да напълнея.  Crazy
 Обаче там май не е сянка преди обяд?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт