БУРГАС

  • 44 986
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 105
Незнам за каква сладкарница си говорите, нооооооооо май не е за мен това. Още имам да прибирам коремището:(

# 76
  • Мнения: 1 701
Не се издавай!
Тук всички сме съвършени! Wink

# 77
  • Мнения: 284
На сладкарница, но с деца ли?

# 78
  • Мнения: 1 813
Аз съм винаги с детето, за другите не знам.

# 79
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
и аз съм с дете 1брой , другото ще е на градина  Mr. Green

# 80
# 81
  • Мнения: 1 701
Ако е в края на другата седмица ще дойда сама! Simple Smile

# 82
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
аз другата седмица съм по пътищата и в този ред на мисли - дайте идеи има ли нещо ,което ще ми е необходимо, а ще забравя - за бебето  Mr. Green

# 83
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ако е събота или неделя може да се организирам да дойда и аз  Wink

За бебето вземи за всеки случай термометър, Панадол - дано не ти потрябват. И връхни дрехи не забравяй за всички. Кога заминавате?

# 84
  • Мнения: 1 701
Без термометър и Панадол гледам да не се отдлечавам от къщи! Wink
Иначе няма чак толкова неща, които да не са заменими или да не може нещо да бъде приспособено.
Първата почивка на Борис беше когато той беше 8 месечен. Единствения проблем беше, че багажа му е обемист - кошара, количка, стерилизатор...
Повече лигавници и памперси и шапка на тояга! Wink
Не знам обаче ти как обичаш да пътуваш.
Аз принципно обичам да пътувам с минимален багаж. Но има хора, които се чувстват некомфортно, ако за един уикенд не ностя поне 4 чифта обувки.  Crazy

(много ми е  Sick днес...)

# 85
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз за себе си не взимам мн неща, но за децата винаги нося много резервни дрехи, обувки.
А за обемистия багаж не ми се говори, като катун сме до скоро все мъкнехме кошари, колички и т.н.

Wish ти що така  Sick?

# 86
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Уиш-кеее аз от Галето бях така  Sick ..... Heart Eyes
багажа-идея нямам колко ще е .... колата е голяма обаче  Whistling

# 87
  • Мнения: 1 701
Mи май ПМС!  Tired

Тази година за първа година, почивахме като "бели хора". Децата с един куфар и ние с мъжа ми с един куфар. Даже място остана в багажника!  Flutter
Друга година винаги пращаме част от багажа в колите на приятели.

====
'Ич биля не ме плашиш, Тиквичкееееее... Wink

# 88
  • Мнения: 1 813
Всеки път като тръгнехме на почивка, съм си мислела какво ли ще е като имаме дете...  ooooh! Дано да прилича на майка си и да може да пътува без цялата къща в куфара си .  Praynig

# 89
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Моя мъж като види багажа преди тръгване и вече съжалява, че отиваме някъде  Mr. Green
Само при нашите като ходим не носим много багаж, че там имаме, пък и ако нещо потрябва има от кой да вземем.

Общи условия

Активация на акаунт