Лято в Албена 2012г. - (Тема 4)

  • 42 811
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 35
Момичета, тъй като тази година мъжа ми се класира за отпуска чак от 1 септември, как е на Албена септември? Притеснява ме да не е вече студена водата newsm78

# 47
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
не вярвам аз на приказки за 300 лева. на този курорт не му ходи да дава такива заплати.  А дали е така....? трябваше да питам Маринчо от бара... , ама на не съм се сетила Simple Smile

аз вярвам -наистина бяха обучаващи се. А в посока служебните автобуси мернах доста цигани явно от околните села. Дали не работят в кухнята ?  Sick

# 48
  • Мнения: 6 301
За кухнята една стажантка беше писала в по-старите теми, как си играели на футбол с кухненските кърпи, как обирали падналата на земята храна и други гадории. Далеч съм от мисълта, че само в Албена е така, но истината е, че там работят много ученици на стаж.

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 09:39 от Ая

# 49
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Не искате да знаете какво е в кухните на повечето ресторанти, не го мислете!

# 50
  • Мнения: 2
Запис   bouquet

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте и ние смятаме тази година да почиваме в Албена, само сме минавали оттам и доста ми допадна, честно казано търся възможно най евтиния хотел  Tired, на база All Inclusive, ние сме само двамата с мъжа ми, без деца и много претенции, а и имаме възможност да почиваме края на август и се загледах че на много хотели от 30.08 им падат цените.Започвам да търся и ако имам въпроси ще питам Hug

# 52
  • Мнения: 185
Аз лично се успокоих за храната като видях как персонала на ресторанта, барабар с камериерките си хапват сладко, сладко от всичко. Естествено след като свърши изхранването на туристите.  Прецених, че щом те нямат опасения относно храната и аз не би трябвало да имам.

# 53
  • Мнения: 112
Здравейте!
Гледах в старите теми от тази година за отзиви за Арабела бийч, единственото, което намерих, е за някакъв потрес от снимки от преди 2 години, доколкото разбрах  newsm78
Аз имам по-пресни отзиви, от миналия септември, и мога да твърдя, че ми хареса най-много от хотелите на Албена, обиколени дотогава (Панорама и Компас преди ремонтите, Ком, Орхидея, Магнолия, Оазис и Лагуна Маре...дали пропускам някой newsm78). Вярно, че всички те са 3-звездни и не са на първа линия, но...
Та накратко - ресторантът не по-различен от другите като храна, но обстановката - предразполагаща, спокойно (все пак беше септември, нямаше много хора),  с тези големи панорамни прозорци, гледащи към горичката - много приятно, персонала - на ниво (много добро впечатление ми направи управителят на ресторанта, бях бременна тогава и ми стана лошо, човекът реагира супер бързо и извика бърза помощ, донесе ми чаша с вода и после настояваше готвачът да ми приготви някакъв аламинут след 22ч., ако ми се прияде, понеже не успях да вечерям).
Стаята беше доста обширна, спалня и допълнително легло, за банята не помня нищо особено...С изглед към морето - много романтично.
После бяхме в Лагуна Маре - е, не можех да не сравнявам, просто нямаше нищо положително за Лагуна Маре отвсякъде погледнато.
Малко дълго стана, но дано съм била полезна на някого, аз влязох, уж да видя тазгодишен отзив за хотела, защото планираме пак да отидем през септември, пък може да се е променило нещо оттогава (мааалко по-скъпо идваше тогава, та затова се чудя).
Преди седмица се върнахме от Бялата лагуна, Балчик, която също е собственост на Албена, ако някой се интереснува, насреща съм, да не прекалявам сега  Laughing

# 54
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Писан4е, би ли споделила какво не ти хареса в Лагуна маре? Досега няколкото дами, които се изказаха за него имаха положителни впе4атления.

# 55
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Преди седмица се върнахме от Бялата лагуна, Балчик, която също е собственост на Албена, ако някой се интереснува, насреща съм, да не прекалявам сега  Laughing
Да чуя впечатления от Бялата лагуна! Бяхме там в началото на сезона и определено не ми хареса. Беше пълен хаос а инклузива доста под албенския. Дали са се оправили нещата?

# 56
  • Мнения: 972
Аз лично се успокоих за храната като видях как персонала на ресторанта, барабар с камериерките си хапват сладко, сладко от всичко. Естествено след като свърши изхранването на туристите.  Прецених, че щом те нямат опасения относно храната и аз не би трябвало да имам.

Аз всеки ден засичах аниматорите в ресторанта да похапват с апетит и без притеснения!

# 57
  • Мнения: 3 993
запис
Ама къде пък е казано, че нискобюджетните хотели трябва да са мръсни, вкл. посудата в ресторанта.  Навсякъде трябва да е чисто, независимо от цената на нощувка.
така е , но за ниска цена , не може да имаме високи претенции

А кой решава чии претенции са високи и чии - ниски?!  Laughing
Проблемът не е в претенциите, а във факта, че за някои клиенти няма значение дали хотелиерът спазва нормативните изисквания или не. Ти си пример за такъв клиент. Това няма нищо общо с цената! И сега да не скочиш да ми отговаряш, че понеже си платила "само" 700-800 лв. нямаш претенции, защото ако наистина мислиш така, значи не цениш собствените си пари. Пък ако имаш излишни 700-800 лв., дето ти е все тая с тях или без тях - дай ги насам.  Laughing

# 58
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Преди седмица се върнахме от Бялата лагуна, Балчик, която също е собственост на Албена, ако някой се интереснува, насреща съм, да не прекалявам сега  Laughing
Да чуя впечатления от Бялата лагуна! Бяхме там в началото на сезона и определено не ми хареса. Беше пълен хаос а инклузива доста под албенския. Дали са се оправили нещата?
И на мен ми е интересно, защото отначало се чудихме за там, заради атрактивната цена.  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря за новата тема!   bouquet
Днес ни е последната вечер в Ком. Ще се включа с отзивите като се прибера!

Общи условия

Активация на акаунт