Що е то „кифла„?

  • 21 268
  • 170
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 691
Вие го обърнахте на 'селска пръчка', аз за 'кифла' имам по- романтична представа.

Например?  Laughing

# 46
  • Мнения: 60
Добре де, как ви се набиват, как ги виждате, нямате ли работа и собствен живот, та наричате хората кифли.

# 47
  • Мнения: 116
Абе аз кифлите само във фейса ги виждам.В реала хич и не ги забелязвам.Е,ако си е свила джучките емблематично,може и да я отразя.В края на краищата всеки има право да бъде кифла,ако му харесва.

# 48
  • Мнения: 60
Значи пак стигаме дотам, че ти искаш и виждаш кифла и за теб не е невъзможно да си кифлата в нечии други очи. Правила няма, нуждата да бъдеш отбелязан е навсякъде.
Е кое му е невъзможното, писах, че са ме наричали такава.

# 49
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
По-богатите кифли-мами сменят малко визията, няма да ги видите в мола, а зад волана на Ауди или БМВ. Обикновено това са кифлите с ръст над 180, които не си носят косата на "обемче", а изправена и добре изрусена.

Малките кифлички като се заженят, нямат време за грим и от нарисуваната карикатура се превръщат в нещо напълно измито и безлично.

Не съм кифла, но не можех да разбера кой точно ефект на бременността кара жените да спрат да се гримират на сто процента. Това, в съчетание с лекото подуване на лицето, въди едни много страшни бременни физиономии. Не го правете, моля. Поне малко сенки, спирала и руж!
Аааа това било значи, марката на колата, за това ми викат, че съм кифла, ама не знаят, че моето ауди е служебно  bouquet

Едва ли ще да е от марката, ако на кръстовище въпросната не може да вземе решение в коя посока да тръгне или кое да направи първо мигач ли да пусне, скорост ли да включи, а не дай си боже да и изгасне колата, тогава се почват едни телефонни драми   Grinning

# 50
  • Мнения: 6 365
Добре де, как ви се набиват, как ги виждате, нямате ли работа и собствен живот, та наричате хората кифли.

Когато попаднеш на човек с кифленско отношение към живота, ще разбереш защо се набиват в очи. Да си кифла е въпрос на отношение. Според мен са вид социопати. Вече споменах за пошлостта и цинизма, който лъха от тях. Миксиран с арогантност и усещане за непогрешимост, както и елемент на селски нахалитет.

Да сте чували израза "hustling rube"? Не всяка hustnling rube е кифла, но почти всички кифли са "hustling rube".

А, да, не помага фактът, че се е покачила на малък танк, който не знае как да управлява.

# 51
  • Мнения: 6 691

пошлостта и цинизма, който лъха от тях. Миксиран с арогантност и усещане за непогрешимост, както и елемент на селски нахалитет.

 Peace Peace Много точно!

Мене лично ме впечатлява и факта, че подобно персони се движат по улиците сякаш са сами на света, казано с други думи-никаква култура, включително и такава на движение. Движиш се така,че пресичаш точно пред краката на някой, или цялата групичка цвилещи кифли е ситуирана в средата на тротоара и създава невъзможност да се заобиколи................ Sick

# 52
  • Мнения: 945
Веднъж бях наречена кифла от една съфорумка. Сега, като чета, що е то кифла - ще търся отмъщение #2gunfire.  Дали пък да не започна да тренирам муцки пред огледалото 4470

# 53
  • Мнения: 420
Пирамида на постиженията на въпросната /от основата към върха/:
- пълно тунинговане /телесно и гардеробно/
- "навъртане" известен брой посещения на VIP местенца
- незабавно уведомяване и стриктно документиране на посещенията, като се започне от входа, тоалетната, храната, кафето, салфетката. Всичко това изтипосано във Фейсбук, редовно и напоително.
- събиране на информация и незабавни "военни действия" за превземане на паричкопритежатели и унищожение на конкуренцията. Тук вече действията са искрено жалки, от рода на кълчене в невъзможни пози по заведения и снимки, самолично потъпкване на останалото човешко в нея в името на заветната цел и т.н.
- поет дългосрочен анагжимент за доживотното й отглеждане, ако толкова се налага се прежалва и някое детенце да роди.

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Тук във форума някъде бях чела, че тези момичета, които си кълчат джуките били "цупета".

# 55
  • Мнения: 60
Сещам се за момичета, момчета също, дошли в град от село, намират си работа за 400-500 лева, като извадят 100-те за квартирата, все пак им оставят някакви пари за наподобяващи модни дрешки и от там започва манията за величието, обръщат джукички, въртят дупета и т.н. Според описанията, на тия им викате кифли. Ще го правят, щом има кой да им обръща внимание.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 217
Леле...Боже....Снимките са потресаващи....
Наистина си прилича на социопатия......

# 57
  • Мнения: 11 747
Вие го обърнахте на 'селска пръчка', аз за 'кифла' имам по- романтична представа.

Например?  Laughing

Нещо по- бонбонено, някаква лигличка, но невинна. Тук чудовища ги изкараха. Примерно тези са кифли



Сладникави и никакви, но далеч от тази бруталност, която се обсъжда тук. Изобщо вулгарността е нещо друго, не е кифленска.

# 58
  • Мнения: 11 747
Ето ги типичните кифли  (трите с късите поли)





малко азиатски кифли




Тук дискусията взе много крива посока. Кифлите не са брутални и долнопробни, те са просто префърцунени. Мисля, че всяка жена понякога е кифла. То си е част от женската природа.

# 59
  • София
  • Мнения: 15 486
  Онзи ден прочетох във Фейсбука нещо от рода: "Колко ли скъпо излиза, да изглеждаш толкова евтино"? Е на това викам кифла. Пина, корейките не спадат към кифлите, просто на тях тунинга не им личи, грима им е нежен, но модата им е доста шарена и почти циганска.А и там си ги харесват лигави, на което казват,че е '"мило"!

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 19:22 от Тайна

Общи условия

Активация на акаунт