Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 295
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Малко снимки извън кадър






# 91
  • София
  • Мнения: 1 433
Таня, за пост 66  newsm10
Петя, снимките ги сложи утре сутрин с кафето за тонус,че сега кой ще го отнесе  Joy  
Хазар  на стълбите в болницата-е много мъчно ми стана за него. Както казах по рано днес - всяко семейство на отделен континент...

може и в отделно психиатрично отделение Mr. Green
Иве, за Азам и аз донякъде го разбирам
Мидятските традиции-момичетата не делят любимия с никоя, първородния син, наследника при тях е много важен-тук в случая е от друга жена
същия проблем бистриха и в Любов и Наказание-и там бебето на любовницата си стана наследник и Глава на рода-викаха му малкия ага
явно при тях това е много важно
лъжата на Х. и З е нищо пред тази на Хасан

# 92
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя, мисля, че и Азам и Султан казаха, че при тях мъжете не взимат втора жена. Така, че независимо, че Хазар няма отношения вече с нея, това, че Бурджу ще има дете от него я прави такава (втора жена).

# 93
  • София
  • Мнения: 1 433
Иве, права си Peace
Петя, страхотен аватар
завиждам ...........благородно Mr. Green

# 94
# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Съгласна съм с Ива, Берин е права, но не му беше сега времето да ги дрънка тези неща и особено когато Хазар е толкова съсипан ... Друг е въпроса какво щеше да стане и какво не, ако си бяха казали още тогава. Лъжата не решава проблема, само отлага и става по - зле

# 96
  • Мнения: 0
Иве, права си Peace
Петя, страхотен аватар
завиждам ...........благородно Mr. Green
откраднах си го от чуждестранните му фенки
Боже като гледам колко фенове има по света,направо се чудя как не съм чувала за него до сега

# 97
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, и аз това се чудих. Особено щом Видях слънцето е показван чак при нас и е стигнал до Оскар, ама на трябваше да почна да гледам сериала, за да разбера кой е и всичко останало. 

# 98
  • Мнения: 3 436
Лелее, Петя ... Зилян когато каза на Дилян "Не бях на себе си ... Не исках да идвам на себе си"... и ти май си на тази вълна, че и някои от нас потънаха в нея.

Момичета, гледах серията само веднъж. Утре като я преговоря по светло, сигурно ще си коригирам мнението за Азам, и ще си влоша това за Хасан.

Я дайте сега една песен ...

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Добре, з
Скрит текст:
ащо се разделят за 1 година всъщност разделят ли се или просто ги дават след една година ? Какво се случва или много питам  newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 1 433
Таня, ето-
една скоклива, тамън подходяща за снимките на Петя Hug
Скрит текст:

# 101
  • Мнения: 0
Лелее, Петя ... Зилян когато каза на Дилян "Не бях на себе си ... Не исках да идвам на себе си"... и ти май си на тази вълна, че и някои от нас потънаха в нея.

Момичета, гледах серията само веднъж. Утре като я преговоря по светло, сигурно ще си коригирам мнението за Азам, и ще си влоша още повече това за Хасан.

Я дайте сега една песен ...
заповядай,много ме кефи
http://www.vbox7.com/play:m380fcccd5

# 102
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Таня, на предната страница съм постанала едно интересно изпълнение на Махсун.

Дени, писали сме го вече.
Скрит текст:
Разделят се, заради Зилян. Тя желае така. Това е след операцията. Тя си втълпява, че няма да има деца (което май е не е чак така, махат и само единия яйчник). Хазар прави всичко възможно да заедно, ама тя се запъва и се разделят. Пък и на него не му остават сили а се бори вече, а след като умира и Бурджу писмото, което му оставя тя го разтърсва. 

# 103
  • Мнения: 286
Момичета, може и да бъpкам, но в Мидят Азан, не pазказваше ли на Хазаp,че е имало много убииства и  в двете семейства и са pешили вpаждата да пpекpати

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Иве, благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт