Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 337
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 436
Иве,
Скрит текст:
взех си бележка със закъснение и го скрих; но снимката на Зилян в черната рокля и Хазар с детето е от края на 52. турска серия, т.е. предпоследната.

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 23:55 от Tania M.

# 76
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не мога да разбера защо нападате Берин пак. Тя беше права да направи физиономия пак. Нашите решили да лъжат добре (те вината ще си я понесат), ама Бурджу що не казала(че и то на родителите си). Берин даже си остана много възпитана и нищо не каза, а мина само с физиономия. 

Таня, спокойно. Аз постоянно напомням.

# 77
  • Мнения: 0
Скрит текст:




А,спете сега ако можете де

# 78
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, моля те сложи снимките в спойлер, че са малко големи и създават проблеми.

# 79
  • Мнения: 0
Скрит текст:


# 80
  • Мнения: 0
Петя, моля те сложи снимките в спойлер, че са малко големи и създават проблеми.
готово

# 81
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, моля те сложи снимките в спойлер, че са малко големи и създават проблеми.
готово
Благодаря!  newsm51

# 82
# 83
  • Мнения: 3 436
Иве, аз не нападам Берин. Казах че е права наполовина - в упреците към Зилян и Хазар.

Но съм съгласна донякъде и с Роси, че ако бяха казали истината на Шахвар при пристигането им в Истанбул (а това беше на другия ден след сватбеното парти), Азам щеше да си прибере любимката и никой нямаше да му каже копче. А Хазар беше в такъв шок, че нямаше да може да се бие за нея, както го прави сега. Зилян скри тогава, според мен, за да остане при Хазар (макар и с цената на сухия режим).
Друг е въпросът, че трябваше все някога да кажат, но знам ли кога.  
А това, което сега прави Азам с използването на Бурджу и детето, за мен си е чист шантаж, с цел освобождаването на Джелал. И какво остана от мирния договор: в затвора да е никой, "децата" да се разведат. Азам Шахвар днес не заслужава уважение.
Но аз не обичам да се карам с най-добрите другарчета в темата! Grinning Hug   bouquet

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 23:58 от Tania M.

# 84
  • София/Бургас
  • Мнения: 97

# 85
  • Мнения: 1 012
Иве, ако снимките са под 600 пиксела, няма проблем, разрешени са в сайта, ако са по-големи намалявате ги така
Код:
[img width=0 height=600]адреснакартинката[/img]
или
Код:
[img width=600 ]адреснакартинката[/img]
и няма проблем

Да ви кажа, и мен ме озадачава отношението на Берин, при положение, че тук трудно се приема извънбрачна връзка и дете.  newsm78 Аз хич не й харесвам позицията спрямо Зилян и спрямо децата й, и тия физиономии дето все върти очи  Rolling Eyes

ПП автоматично ми променя първия код, т.е. пишете само img height=600, без width=0, както съм показала във втория случай

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 23:49 от RominaB

# 86
  • Мнения: 286
Таня, за пост 66  newsm10
Петя, снимките ги сложи утре сутрин с кафето за тонус,че сега кой ще го отнесе  Joy  
Хазар  на стълбите в болницата-е много мъчно ми стана за него. Както казах по рано днес - всяко семейство на отделен континент...

# 87
  • Мнения: 0
Мммм да! След снимките на Петя, сън йок-ама то как да те хване съня при този "мачо мен"?  Embarassed Облечен, съблечен - "Хубавият кон и под скъсания чул си личи"
Таня, аз затова казах, че не са само годините, в една от последните серии, Зилян и Хазар пътуваха с колата, камерата беше на задната седалка и тя беше отдясно, а Хазар отляво-т.е. той шофираше. Веднага след това дават колата-идва отдалеч и изведнъж изненада  Shocked - Зилян на шофьорското място. Няколко пъти пусках и стопирах момента да се убедя дали не ми се привижда, ама така беше. Сигурно тогава са били във Великобритания-там нали са с десни волани  Laughing
По отношение на Бену и думите на Дестан да я омъжат, бих казала следното: "Ожени мома да не е у дома" - точно така ми прозвуча.
Хасан и Азам - no comment, че кой знае какво ще изтърся. Маминка - за нея или хубаво или нищо, аз в случая ще замълча.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 433
съгласна съм с Таня Peace
ни мъ бийте и замеряйте Joy
то не им остана време на нашите, кога да кажат истината, като все подир някой тичаха, все нещо се разправяха или оправяха чужди бакии
никакво време не им остана да си признаят
и аз мидля че Зилян скри, за да остане при Хазар
за Берин-тлудно ми е да я възприема
довчера Хазар страдаше и нищо не ядеше, сега пък му се сипят укори, че даже да стоели раздеени, щото да си изтърпели вината
ми те като са по-разумни, да бяха казали истината на старите, да видим тогава какво щеше да надроби Лудия Ресул-перушина щеше да хвърчи

Петя много си лоша
какъв сън след снимките Whistling ooooh!

# 89
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ромина, аз моля само когато снимките са по големи и трудно зарежда страницата (в последните дни имаше няколко такива). Иначе даже не им обръщам внимание.

Таня, не говоря конкретно за теб. Имаше доста коментари за това какво била казала и направила Берин. Всички са си навили, че тя е лошата и каквото и да каже, че е права. Тук обаче от части тя е права (като оставим въпроса за момента и начина, по който го каза). Лъжата, особено пазена толкова дълго си донесе големи последствия за всички.
За исканията на Азам : аз до някъде ги оправдавам. Отношения между хора не се градят на лъжи. Те се обвързаха страшно много - брака, бизнеса (каквото се сетиш заедно го правят). Другото, което е това, че Зилян няма дете я поставя в неудобно положение. Ако Бурджу роди момче (което и става), май положението е още по зле. Азам постъпва според традициите и точно това е непонятното за нас.

Общи условия

Активация на акаунт