Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 405
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 1 433


мен ме е ударила лигнята и само на гол Хазар налитам


можеха да свалят ризата, ама пусти сценаристи ooooh!
и в Аси-то така бяха полусъблякли Демир, ризата наполовина свалена, за да го превърже Аси
Иве, за песента на тази тема-много мерси Hug

# 62
  • Мнения: 0
Петя, много добре те е ударила. Аз пък зяпам все едно гол мъж не съм виждала.  ooooh!

мани, мани, и аз така Blush

Петя, а тази снимка от коя серия е newsm78
Булката Зилян ли е newsm78 #Crazy

46-47 май,сега ще проверя
49 е

# 63
# 64
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя,
Скрит текст:
това е от сватбата на Дилян и Дживан. Зилян и Хазар се обличат като тях, за да излъжат Ресул и те да заминат без проблеми. Искаш ли да ти намерия точно, коя серия е ?

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 23:12 от ChemistryLady

# 65
# 66
  • Мнения: 3 436
Момичета, след вашия фотоподарък като за петък вечер човек го хваща срам да се произнася насериозно по късни доби, ама някои не сколасваме да гледаме серията по светло, така че извинения ...

Диди,
Скрит текст:
След "Какво всъщност не направи Хазар"? ми се искаше да преповторя следното: заряза си жената, за да изкара нощно дежурство в болницата (предния път); къща й купи; медицинска сестра й нае; влизаше последователно в роля "Бърза помощ" и "Телефон на доверието". А Берин си знае нейната: "Оставихме Бурджу сама."
Аз нали повтарям, сериите де, съм по-детайлна сега в наблюденията си. Доста неща има за доизкусуряване /говоря за детайлите-не само годините са миш-маш/ във филма, ама като цяло са го докарали.
Яна, на това с годините отдавна не му обръщаме внимание, но и вчера имаше мешавица.
Скрит текст:
Ресул каза, че убийството станало преди 30 години - значи 1975 г., което не се връзва. През 1975 г. Хасан има поне четири деца (Ася, Хазар, близнаците). А нали уж заминал за Истанбул само с Дестан и след това се оженил. Всъщност е все тая.
Пък и голям сняг наваля вчера Хазар и Зилян, а трябва да сме някъде в края на лятото (ако филмовото действие започва през януари-февруари, преди ЧРД на Хазар). Но карай да е весело, макар че аби Ресул с настървение се грижи да не е.

# 67
# 68
  • Мнения: 15
Иве,
Скрит текст:
аз пък като гледах това, си мислех, че нашите гълъбчета, че направят официална сватба
, ама с моя турски толкова съм разбрала

А на питам, някой разбра ли
Скрит текст:
защо се разделят последния път нашите хора?

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
А тази последната снимка от кой епизод е ? Хазар и Зилян в черно с детето ?  newsm78

# 70
  • Мнения: 3 436
Дени, краят на 52 турска серия.

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 23:23 от Tania M.

# 71
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дени,
Скрит текст:
последната серия.

Роси,
Скрит текст:
то това си се рабира, особено след изпълнението на Ресул на сватбата.


Таня, използвай спойлери. Все пак това предстой.



# 72
  • Мнения: 898
Таня не разбирам тази жена уважава Бурджу , че имала 5 годишна връзка със сина и а снаха си я прави луда калинка от обиди и критики .

# 73
  • София
  • Мнения: 1 433
Иве,
Скрит текст:
аз пък като гледах това, си мислех, че нашите гълъбчета, че направят официална сватба
, ама с моя турски толкова съм разбрала


жалко, и аз на това се надявах
тъкмо си мислех, че това момиче/Зилян де/така и не успя да облече бяла рокля като булка Sick
много жалко, съсипаха даже вечерта с къната

Диди, то Дилян май даде точно определение на връзка с Бурджу-забавлявал се е, щом не е имал намерение да се жени

# 74

Общи условия

Активация на акаунт